Kdo přežije - Tocantins

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Benjamin Wade

Přechytračit, přelstít a přežít, toto všechno musí udělat soutěžící, aby vyhráli jeden milion dolarů. Ten, kdo nevyhraje imunitu bude vyloučen naopak, kdo získá imunitu bude mít větší šanci dostat se před závěrečnou kmenovou radu a stát se tak posledním přeživším. Poznejte krásy Jižní Ameriky, konkrétně brazilských lesů a plání. Boj o vodu, pití, místo v kmeni, s počasím a hlavně s nebezpečnými predátory to vše uvidíte v sedmnácté řadě Survivor: Tocantins - Brazilian Highlands. (reich)

fixaman

Díky Sieře jedna z mých nejoblíbenějších řad Survivoru.. Dragonslayera jsem z hloubi duše nenáviděl a Tysona možná ještě víc.. A tak se s touhle řadou prostě nedalo přestat, byla návyková.. Naprosto neoprávněný vítěz, který za celou řadu v podstatě nijak nehrál, to mi hlava nebere.. Ale jinak jako řada opravdu skvělé ;-) ()

Košoun

Série bez nějakých speciálních zvratů a novinek, což dohání docela dobrá hra soutěžících - podrazy docela dost dobré, aliance ne až tak silné, jak se může zdát. A hlavně závěrečná obhajoba před hlasováním naprosto famózní "reality drama". Otázky porotců i osočování dvou finalistů rozhodně skvěle zakončilo tuhle sérii. Vítěz hodně zasloužený. Negativum série pro mě určitě Coach, který mě svou existencí neuvěřitelně iritoval. ()

Yarwen

Jeden z nejhorších castingů nenabízel zpočátku na výběr nějakou sympatickou postavu, přesto některé figurky v průběhu hry dokázaly pobavit, zejména Coach. S vítězem jsem spokojený a absolutorium dostává Erin, vzhledem k tomu, jak měla zpočátku namále a tím, kam až došla. ()

Moly

Oblíbenci: Stephen, Tyson, J.T, Taj. Prudiči: tu vlastně nebyli, i ten Coach je na Reunionu docela sympatický (ačkoliv sdílet s ním jeden tábor byť jen jediný den by na mě bylo moc). Pro dokreslení celé série doporučuji shlédnout právě Reunion. ()

Rawar

Pro mě hodně pohodová série, žádný stres, žádné afektované charaktery, sympatický cast, kde z průměru vybočoval legrační Coach který byl plný neuvěřitelných postřehů a historek a taky slizký ale nakonec docela zábavný mormon, Tyson. Našla se tam i jedna pěkná holka, takže spokojenost. Bavil jsem se ()

Flory14

SPOILER: Nebudu lhát, tuhle sérii táhne hlavně totální blázen Couch. Samozvaný Dragon Slayer, který si buď žije ve vlastním světě nebo si snad ze všech lidí dělá srandu, tahá zábavu celé série. Doprovod mu dělá velký sympaťák JT, výborný stratég Fishback a totální hajzl Tyson( král hlášek na kameru).Originální prostředí, uprostřed Brazílie je super (jak já miluju vnitrozemské série). Zavérečná rada je dosti vyhrocená a totálně neunesená jedním hráčem. Vítěz je za mě dobrý. NEJVÍCE ZAPAMATOVATELNÝ MOMENT: Couchova bolest zad a jeho pobyt na Exilu NEJKLÍČOVĚJŠÍ MOMENT: Vyřazení Tysona NEJLEPŠÍ HRÁČ: Stephen Fishback NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRÁČ: Benjamin "Couch" Wade ()

WolfIssen

Ikdyž tato série by ode mě mohla dostat vyšší hodnocení už kvůli nádhernému prostředí, musím zůstat u průměru, protože tato soutěž je především o soutěžících a ti, jak se mi zdá, jsou v této sérii jedni z nejslabších. Nevýrazné typy, které se snaží být výrazní jen svou vypatlaností, egoismem atd., například namachrovaný egoista, který se někdy vůbec neposlouchá, někdy se naopak poslouchá rád a hodně - Coach, rádobyvtipný, nesympatický mormon Tyson... ()

PlysovyMacko

Výborná séria, hru ovládali J.T. a Stephen. Skrytá imunita ostala nevyužitá, čo je škoda. Coach je zaujímavá postavička. Je tu pár podarených podrazov (Tyson, Coach). Najviac som fandila Taj. ()

Nowasek22

Tato série byla o poznání lepší, než Gabon. Hlavně díky výbornému stratégovi Stephenovi, který dokázal ve sloučení nemožné. Poté se přidal i J.T. a dokonce začal i taktizovat. Zajímavá byla také EI aliance, která nakonec bohužel nepokračovala. Velké plusy této série jsou bezesporu magor Coach, výborný stratég Stephen, který se později ukázal jako idiot, J.T. a arogantní Tyson, který mě občas docela i bavil. Vítěz dle mého určitě zasloužený, podle obou proslovů. 75% ()