Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům

(série)
  • USA Heroes vs. Villains

Hrdinové versus zloduši - přesně takový název nese 20. řada americké reality show Survivor, která se natáčela na samojském ostrově Upolu. Setkáme se zde s dvacítkou soutěžících, které jsme mohli vidět už v předešlých sériích. A jak napovídá titulek, nebudou to jen tak ledajací hráči. O jeden milión dolarů se totiž utkají oblíbení, sympatičtí "trosečníci" proti těm, jejichž pověst není zrovna nejlepší. Kdo zvolí nejlepší strategii, vydrží všech 39 dní a odnese si výhru? (Deco.20)

Laerry

Nad některými výběry "hrdinů" a "zloduchů" se nemá cenu pozastavovat. Prostě někdo mohl, někdo nechtěl, jiný nemohl (a byl ve vězení), atd... Namíchat dvě poměrně vyrovnané skupiny je docela dřina, a dopadlo to vcelku obstojně. S vítězem jsem spokojená. Pocítila jsem silné zadostiučinění, že to opět nevyhrál jeden jistý pán-všeho-aneb-ropný-magnát-bez-titulu-sole-survivor. ()

Larushka

Zatím nejlepší série ever, hlavně proto, že všichni soutěžící se už v minulosti hry účastnili. Hned při první výzvě jsem teda byla dost zaražená a říkala si, že takhle to nechci, ale naštěstí se to spravilo (nemám ráda zraňování). Moji největší oblíbenci byli - Queen of Survivor Parvati a Rob. S vítězem jsem naprosto spokojená, hlavní je, že nevyhrál Villain number one. :) Lara Croft (Amanda) se v týhle sérii moc nepředvedla, děsně mi lezla na nervy a její přetahovaná o nápovědu ke skryté imunitě byla fakt trapná a zoufalá, Daniellu sice taky ráda nemám, protože její prsa a rty sou fakt děsivý, ale aspoň se nechovala jako totální kráva. Na Sugar jsem se těšila, i na Stephanii, ale osud chtěl jinak. James hodně zhovadovatěl, takhle zpětně mě mrzí, že jsem k němu v Mikronésii chovala sympatie, vlastně jsou si dost podobný s Russellem. Nevím, jak se mi bude dívat na další sérii, protože nějak nemám chuť poznávat nové Survivory. Mezi nejlepší momenty určitě patřilo upálení Russellova klobouku, J.T. milostný dopis, Parvati používající dvě imunity, blinsidy na kmenové radě. Oblíbený komentář: Tom Riddle, Djoker. ()

KajusaK

Spoilery: Rozporuplná série :)) myslím tím kvůli hráčům :)) .. Jednu chvilku jsem některé nenáviděla a v dalším díle to byli oblíbenci :))..Odzačátku byli mí favoriti v podstatě všeci z kmene villains :D)..Prostředí bylo jako vždy krásné, Jeffovy komentáře byly asi nejlepší zatím..Nyní něco málo k Heroes: Tom (ještě že vypadl tak brzy, byl nesympatický, jednou už vyhrál podruhé jsem mu to fakt nepřála), Stephenie a druhá vyřazená? (Pro mě první rozporuplná osoba), vždy jsem ji neměla v lásce i když se musí nechat její fyzická zdatnost, to že si hned v prvním díle vykloubila rameno mě dost překvapilo, jak by to asi dopadlo, kdyby se proti ní kmen nespikl :))..Rupert - v minulých řadách můj oblíbenec, nyní absolutně bezvýrazný, neviditelný, pamatuji si jen jeho triko a sekání dřeva uprostřed noci, jediné co bylo od něj super byl komentář na poslední kmenové radě..Sugar - no opravdu jsem nečekala, že zrovna ona půjde jako první - proč je v Heroes? :))..J.T. no řekla bych že stále v blbosti vede Erik, ale J.T. se mu každopádně začíná rovnat - nikdy nebyl můj oblíbenec a nebude - tím to hasne..James - že on se vždycky musí nějak zranit, jinak pohled na jeho svaly byl super:)) ..Colby, no Colby je skvělý příklad co s člověkem udělá cca 10 let :)) vyhodila bych ho na první kmenovce - bad..Cirie - moje oblíbenkyně opět vypadla a dost brzy, škoda škoda škoda, ona snad nikdy nevyhraje..Candice - další rozporuplná osoba - nenáviděla jsem ji z předchozí řady, kde byla podlá podrazačka ale těsně před vyhazovem jsem změnila názor :)), škoda že se nechala napálit Russelem (taky nechápu proč je v Hrdinech), to samé Amanda - tá je jeden z největších zloduchů, přetvářka sama..Držela se tam jak klíště..I když s ukradnutím nápovědy na imunitu mě fakt pobavila i když si to pak pěkně slízla..Nyní Villains :)) Couch - naprosto jiný než v minulé řadě, škoda jeho brzkého vyhazovu, ale pár forku zase měl a fyzickou zdatnost předvědl - poslední cesta drakobijce, krále artuše..Courtney (nechápu proč je ve zloduších) - pobavila mě jak v Číně, super fotky, její xichtíky a oslovení "Jeffrey" :))..Danielle - v její první řadě naprosto neviditelná osoba, nyní svině první třídy, ještě že vypadla celkem přijatelně, líbilo se mi její popisování jak skolila Amandu na zem a vytrhla ji nápovědu z ruky :))..Jerri - kdysi zloduch byla, ted se otočila o 360° :) škoda, že se nedostala do poslední trojky místo Russela :))...Parvati - opravdu nechápu co proti ní většina lidí má :))..Randy - no v téhle řadě se naštěstí moc neukázal...:))..Boston Rob - jde vidět co s ním udělalo 8 let a život s Amber a dítětem..BEST..Russel - zezačátku mě jeho hra bavila ale později byl až příliš únavný, prostě se vše zbytečně moc točilo kolem něj..Tyson - určitě lepší než minule, celkem škoda že šel...Vítězka Sandra - ještě že vyhrála ona a ne Russel (proč je v padouších?), hrála sama za sebe dostala se do konce sama bez pomoci ... Supr řada ale asi se mi stále více líbila micronésie, i když nevím to stopro :)) () (méně) (více)

kajda.l

Definitivní potvrzení toho jakým způsobem se tato hra má hrát aneb vítězná osoba JE opravdu tou nejlepší z nejlepších a další pádný důkaz, že Survivor je společenskou hrou a ne jakousi dobrodružnou Olympiádou. Něco málo k hráčům - napruzelá Stephanie, opětovně odpudivá Sugar, přehrávající "mafián" Mariano na odpočinku, opravdová mafiánka Parvati se svou dvorní dámou Danielle, zlobr James vypustivší své pravé JÁ, trotl JT potvrdivší status vidláka a jednoho z nejhorších exvítězů, Tyson definitivně teplej, smyslů zbavený psychotik Russell, zamilovaný Coach, manipulovatelná black widow Jerri, wtf Candice, liška podšitá a palička klobouků Sandra, sympatický bojovník z formy Westman, slaboduchá Amanda definitivně dilinou, otravný Rupert, nicotný Randy, snaživá Cirie, párátko "hrát neumim ale bavim" Courtney a nejzbytečnější opakovaná účast ever Colby. ()

jajush

SPOILER Výborná série se spoustou zvratů, kterou jsem zkoukla tak během tří dní, protože jsem musela vědět, co bude dál. Opravdu jsem minimálně ze začátku fandila Hrdinům a hlavně mým oblíbencům Colbymu, Tomovi a Rupertovi, ale časem si mé sympatie získali i "padouši" Coach, Boston Rob a Jerri. Nakonec moji favoriti postupně stejně vypadli, a tak jsem doufala, že to aspoň někdo natře Russellovi a moje zadostiučení přišlo, když nezískal ani jeden hlas na závěrečné kmenové radě (upřímně- co čekal?). Sandře jsem výhru nepřála ani v Perlových ostrovech, ani teď, protože není tak skvělý hráč, jak si myslí a má až moc prořízlou hubu, přes kterou bych jí nejradši jednu vrazila. P.S. JT si opravdu zasloužil výhru za "nejhloupější tah v historii Survivor". ()

• Téměř polovina castingu hraje již potřetí, přesněji 9 hráčů. Zbylích 11 hraje po druhé. (Zix.)
  • Pro Colbyho Donaldsona se jednalo již o třetí soutěžní řadu. Stejně tak pro Parvati Shallow, Stephenie LaGrossa, Cirie Fields, James Clement , Rob Mariano, Amanda Kimmel, Rupert Boneham a Jerri Manthey. (KajusaK)
  • Russell Hantz byl jediný soutěžící, který šel do hvězdné série takzvaně s čistým štítem. Vzhledem k tomu, že natáčení začalo pouhých 20 dní po skončení Kdo přežije: Samoa (od r. 2009)), zůstal Russell celou dobu na Samoe a strávil zde tedy včetně pauzy mezi sériemi skoro 100 dní v kuse. (LucasAbelle)

Časové pásmo bylo změněno