Kdo přežije - Filipíny

(série)
  • USA Philippines
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2012

Třicet devět dní, osmnáct soutěžících a pouze jeden z nich získá titul poslední přeživší a vyhraje tak jeden milion dolarů. Chcete poznat krásy Filipínského moře, Tichého oceánu a jihovýchodní Asie? Sledujte 25. řadu Survivor Phillipines, která se odehrává podle názvu na Filipínách. Ten, kdo se nechá přechytračit nebo přelstít bude vyloučen. Důležité je také přizpůsobit se a zvyknout si na boje o vodu a pití. (reich)

blazma

Naprosto mega nápad. Vrátit tři hráče, co museli předčasně skončit kvůli zranění. Škoda, že mezi nimi nebyla i nějaká žena, ale nevím jestli krom Kourtney z předchozí řady, co vypadla jako první kvůli vlastní chybě, tak jestli se tam nějaká jina žena zranila natolik že musela opustit hru. Každopádně. Penner je můj ultimátní favorit, který prostě si tu výhru zaslouží, ale má to strašně těžké, protože všichni vědí jak nebezpečný dokáže být. Russell byl trgédie, mohla za to smůla jeho kmene, ale i tak to byla tragédie a myslím že byli i lepší volby místo něj. Vidět znova Jamese z číny, to by bylo super. Skupin se chopil super pozice klauna, ale jako hráč naprosto špatné. Nové obsazení bylo však mega super. Malcolm je jasný favorit day one, Abi-Maria, Carter, Jeff Kent a RC, proč sakra jsme neměli možnost vidět RC i v dalších řadách, ta ženská dostat další šanci tak to vyhraje nebo se minimálně dostane do finále. ()

bmx6

Pro mě jdna z nejlepších sérií!Ne nejlepší,ale je mezi těmi nejlepšími!!Konečně jsem taky jednou spokojený s vítězem!!!Byl bych sice o něco radši,aby vyhrála Lisa než Denise,ale to nevadí jsem s ní spokojený.No samozřejmě můj nejoblíbenější hráč byl Jonathan Penner-hrál úplně jinak než dříve.Nejvíce jsem snad nenáviděl Jeffa,jak já byl rád,že je ze hry (pěkně mě sral),no a s Abi to bylo skoro to samý,ale v jednu chvíli jsem jí i dokonce fandil!!Naštěstí to mě hned přešlo.Russel ten mě tak dostal,ten se choval jako totální pako.Carter za celou hru neudělal nic,ale nevadil mi.Artis tomu jsem taky fandil,jenže mě trochu štvalo,že ani nějak moc nehrál-což je nesmírná škoda.Malcolm nebyl špatný a v soutěžích se mu dařilo,ale také jsem mu moc nefandil.No zkrátka skvělá série.Bavilo mě rozdělení do tří kmenů a nejlepší bylo,že jeden z nich stále a stále prohrával :-).Opět jsem si Survivor užil na 100%. ()

trickmaster

SPOILER!!! Skvela serie, az na posledni dvoj-dil, kde to vyhrala ta vymastena prasiva kunda psychiatricka, ktera byla tolik nesympaticka, az se mi z ni delal nejeden nador na tele, ze me doktor chtel utratit. Nastesti uz serie skoncila a ja to jentak tak rozdejchal. Jo, mohlo to dopadnout vlastne hur, kdyby to vyhrala jeste zkurvenejsi Brazilska krava Abi!! Za to davam z 5ti jen 4, protoze cela serie byla jinak famozni! Favorit: Malcolm, Penner, Scoopin. ()

Lilith03

Komu jsem to přála: poprvé co nebylo komu, protože kvalitní hráči a dobří lidé vypadli hned a kteréni došli na konec Oblíbenci: Penner, Carter Přišli mi fajn: Zane, Artis, Rc, Katie, Jeff Vyloženě mě srali: Lisa, Abi, Mike, Sarah, Angelia, Russell Vítěz: Ze začátku jsem ji měla ráda, pak mě začala ovšem hrozně štvát... Ta ženská neví co chce, myslí si o sobě bůh ví co a přitom je to taková pinda. Ale byla ve finálové trojce se dvěma největšími dementy, takže jsem ráda, že to nakonec nevyhrál kriminálník a pedofil nebo tupá pinda bez mozku. Názor na epizodu: Původně jsem nechtěla dát čtyři hvězdy, tahle série sice byla záživná, ale byla taky hrozně otravná a o úplně dementních hráčích. Ovšem po závěrečné kmenové radě, kdy poprvé byli porotci schopni přiznat hořkost, naštvanost a to, že byli lepší, než ti, co se dostali do finále. Jako sorry, ale jak se může tak daleko dostat totální slepice, která každou chvíli řekne A a pak udělá B. Pak řekne B a udělá A. Tohle dělala doslova 5x v každém díle, i vícekrát. Řekne něco o čem je sama u sebe v hlavě prý přesvědčená, jak je to super řešení a pět minut na to udělá pravý opak. Nehledě na to, že je to neskutečně otravná a pitomá křesťanská fanatička. A co už vůbec nechápu je to, že se do finále dostane odsouzený pedofil, někdo kdo šířil dětskou pornografii, nebo ji snad i tvořil? No nechutné, odporné prase. Prý já mám tak rád svou rodinu, děti, mám 7 dětí, miluju svého syna, jsme úžasný tatínek, blá, bla, blá... Šanci vyhrát tuhle soutěž by měl mít někdo, kdo umí hrát, on tihle hru neumí hrát, nedělá taktická rozhodnutí a ještě k tomu je to naprosto odporný člověk. Je mi z něj na zblití a mrzí mě, že to na něj nikdo při kmenové radě nevytáhl. Tolik úžasných lidí bylo v porotě, jako první doslova vypadl jeden z nejsilnějších hráčů... Na závěr mě dost mrzí, z jakého milého může, kterým byl Russell se nyní vyklubal totální kretén a další křesťanský fanatik. Tuhle sérii si znovu už nepustím, ale jsem ráda, jak dobrá byla poslední kmenovka a někteří hráči. ()

Dusty56

Zas taková nudnější předvídatelná série. Chyběli mě tam nějaké vetší podrazy nebo aspoň někdo komu bych mohl fandit, našel jsem tam jen jednu lehce výraznou osobu.  Oblíbenci: Malcolm. ()

roborrrjf

Obsahuje SPOILERY: 1/3- Príjemné prekvapenie: 85% 2/3- Rysuje sa jedna z najlepších sezón Survivora: 95% 3/3- Po vypadnutí Pennera to stráca šťavu, dojem kazí priveľa priestoru pre nezaujímavú Lisu, priemerné finále zachraňuje zaslúžený víťaz: 70% Celkovo sa jedná o najlepšiu sezónu od HvV, nebyť slabšej poslednej tretiny (po Pennerovom odchode som nemal jasného favorita), Filipíny by sa zaradili do mojej TOP3. CELKOVÉ HODNOTENIE: 85% ()

Thorian

OBSAHUJE SPOILERY. Pro mě někde mezi 4 a 5*, nakonec zaokrouhluji nahoru, ač se Filipíny jen těžko vyrovnají třeba HvV nebo Mikronési. Když bylo v Reunionu předchozí série oznámeno, že se navrátí tři dříve evakuování hráči, tipoval jsem Skupina a Pennera, nicméně důvod obsazení Russella mi zůstává záhadou, protože pokud si pamatuji, nebyl v Samoe ničím zajímavý (tedy kromě faktu, že byl evakuován). Na rozdíl od několika předchozích řad jsem si v téhle našel člověka, kterému jsem opravdu a ze srdce fandil, a to byl právě Penner. Ten mi přirostl k srdci už na Cook Islands a ještě více během FvF - inteligentní člověk, strategický hráč, do hry šel naplno, ale zároveň s respektem a sobě vlastním humorem. Jeho řeč na poslední kmenové radě je jednou z těch nejlepších vůbec. Rozdělení do tří kmenů byla určitě zajímavá změna, ale kmen Matsingů byl velmi rychle zredukován na Denise a Malcolma, které si rozdělily oba zbývající kmeny. Nejzajímavější věci se začaly dít po sloučení, do kterého vstoupily minimálně 4 různě velké aliance a živě se diskutovalo o nejrůznějších možnostech postupu. Na první radě se Penner musel zachránit imunitou, protože Jeff a další razili heslo "navrátilec nesmí vyhrát". Vrcholem pak byla další rada, kde si lidi navzájem ukazovaly skryté imunity a mělo dojít k velkému převratu vyloučením Peta. K plánu se však nepřipojil ani jeden z dvojice Lisa+Skupin, Penner měl zřejmě zatmění mysli a volil Abi a hlasování tak skončilo výsledkem 5-4-1 v neprospěch Jeffa. Kvůli své váhavosti je později Penner (a tím i můj jediný kandidát na víězství) vyřazen. Od té doby jsem fandil Malcolmovi, kterého ale zbytek finálové čtyřky (Skupin, Lisa, Denise) vidí jako moc velkou hrozbu a vyloučí ho také (Na Reunionu se ukázalo, že většina poroty by stejně hlasovala pro Denise). Poslední kmenová rada bohužel moc zábavy nepřinesla, jedině snad zmiňovaná Pennerova promluva. Nijak moc jsem nepochopil sympatie projevované Lise a prostor, který jí byl po celou dobu pořadu věnován. Její vnitřní rozpor a neustále omílání toho, jak je pro ní tahle hra moc velká, nebyly zajímavé ani trochu. Byla zřejmě nejnezaslouženějším členem finálové trojky, i když Skupin se jí hodně přibližoval. Vítězství Denise, která byla na každé kmenové radě a všechny přežila, byla fyzicky zdatná a vcelku oblíbená, tak bylo jasné (6-1-1). ()

Brain32

Po One World, Redemption Island, South Pacific a Nicaragua konečně návrat ke kořenům! Skvělá série, kterou jsem hltal díl po díle. Miloval jsem tento díl hlavně kvůli Pennerovi (hráč srdcem i životem - dle mého nejlepší survivor), ovšem ne jen kvůli němu - Malcolm, Denise - další skvělý hráči co stály za to :-) Mám tu takové menší shrnutí: 1. Soutěže o odměnu: Poměrně slušné a zábavné, možná chyběli vodní soutěže, ale jinak OK 2. Soutěže o imunitu: Šlo to, občas mi přišlo, že do toho trošku zasahovala režie (rozvazování uzlů a imunita pro Abi), ale taky OK 3. Odměny: Nic moc, čekal jsem nějaké lepší nápady a rozmanitosti než pyknik a jídlo… Například plavání se žraloky bylo hodně dobré. HRÁČI CO STÁLI ZA TO: A) Penner - Survivor srdcem i duší, škoda že v důležité chvíly zaváhal se spojenectvím a to ho stálo milión dolarů… B) Pete - Myslím, že je použitelný do dalších řad... Ze začátku mi připomínal Otíka z vesničky střediskový, ale postupme času se z něho vyklubal velký hráč a solidní stratég. Škoda, že se od Abi neodpoutal dříve, to ho dle mého stálo TOP 4 C) Denise - Chlupatá, ošklivá, přesto dokázala to co málo žen. Její výkony, taktika a sociální cítění nemělo chybu a po právu si po této řadě odnesla titul poslední trosečník a mega navrch. D) Malcolm - Beachboy s jedinečným cítěním pro hru a se solidní kondičkou. Dostal se tam kam měl, chyběl mu krůček, škoda, ale Denise jsme to přál více. HRÁČI CO MI PILY KREV: A) Lisa - nerozhodná, neschopná udělat něco velkého. Prostě na to neměla… Navíc kamera zabila hodně času právě její osobou což hodnocení celé série z mého pohledu velmi snížilo... B) Abi - kráva, pí**, nesnesl bych jí ani 5minut. Ovšem měla něco v sobě, co se mi líbilo nějaký sexapeel (nesmějte se mi) C) RC - ze začátku relativně sympatické, potom nesnesitelná, ubrečená kráva co prostě neunesla, že na to neměla… D) Jeff - blb, nemám k tomu co jiného říct… Chtěl se tak moc zbavit navrátilců až ho to stálo krk a dobře mu to. To jak se pak v Penderose vůbec nechtěl ukazovat jen ukázalo jaký to je snob… Hráči co kolem mě jen prolétli bez většího zájmu: Artis, Carter, Skupin... Celkové hodnocení Filipín: 87% Hodnocení srazil špatný střih, neustále se věnování Lise a po vyloučení Pennera to šlo s napětím razantně dolu… ()

Vitasex

Pro mě nejlepší řada od Cook Islands, mikronesie a samoa me nebavili, a je prostě lepší jak tocatins nebo gabon, RI mam rad kuli robovi, jinak je to prumerna rada, a HVV je vlastni kategorie, o zbylych radach jdoucich po HVV nema ani cenu mluvit ;) Tady se povedlo vsechno, od castu, pres souteze, blindsidy, az temer po finale, tam je jedna mala skvrnka, jeden finalista mel byt jiny, ale i tak pro me top rada. Skupin je proste sympatak, a fandil jsem mu uz kuli Outbacku, Penner bavil celou dobu, Malcolm, Denise, Carter a dalsi ukazali ze survivor nepotrebuje v kazde serii navratilce, jen si dat vic prace s castem, a muze vzniknout dobra rada. ()

Hidan

Od začátku nové desítky vidím plynulý vzestup vždy co dvě série, tahle už byla na úrovni. Začátek prostě hned bomba nástup, vrátit hráče co museli skončit kvůli zdravotní příčině se mi už líbí daleko víc než s22+s23, tři kmeny co se v jednom bodě změní na dva je taky osvědčený koncept z prvního All Stars, cast aspoň průměrně zajímavej, pěkná lokace u moře... série co stojí za shlédnutí, i když osobně mně tak moc extra k srdci nepřirostla. Spoilery: - Kmen co jede ve stylu Ulong je zvláštní, hlavně když s ohledem na to, jak si Russell vedl minule. Holt asi záleží na materiálu. Střední fáze "taktizování" mně přišla nudná, i když Malcolm a jeho nastrčení nápovědy k skryté imunitě bylo geniální. Pak se to všechno nicméně k mojí spokojenosti rozjelo a zamotalo, takže vlastně jediná věc, která mně kazila sledování, byla "Abi". Chtěl jsem jí tu trošku zanadávat, ale v Reunionu pak docela věrohodně tvrdila, že se nad svým chováním musela pak při sledování zamyslet, tak asi není tak ztracená, jak by se zdálo. V jedné další sérii se vrátila, tak počkám s názorem až tam. Penner bavil. No a nejzajímavější na závěr, tedy Malcolm - po spoustě zklamání z řad "fanoušků" přišel někdo, kdo chápal, jak hrát hru, neztratil nervy a hrál velmi slibně rozjetou hru, bohužel mu nevyšel poslední krok. Ale i tak, skvělá hra od něj. ()

Mallorca

SPOILERY. Moc dobrá řada kde se povedl cast, rozhodně nejlepší z těch pěti řad po Heroes v Villains. Dát pro jednou zase tři kmeny se vyplatilo, když díky tomu hned ze začátku vykrystalizovaly dvě hvězdy Denise a Malcolm, kterým jsem moc fandil. Navrátilci co dřív museli být odejiti byl moc dobrý nápad, jen škoda že nepřivedli někoho jinýho než Russella, který byl úplně mimo. Za to Jonathan Penner... na Cookových ostrovech jsem ho nesnášel, v Mikronésii mi ho pak bylo hrozně líto když musel být evakuovanej a tady když jsem viděl že se vrátil, byl jsem nadšenej a od začátku jsem mu fandil. Staral se rozhodně o nejvíc akce mimo nonstop prohrávající Matsingy a bylo vidět, že chce ze své třetí šance vyždímat co nejvíc, skvělej hráč. Ještě mi přišla sympatická RC, u které jsem moc nepochopil, proč ji všichni začli zničehonic nenávidět. Naopak jsem nemusel potrhlou Abi, která ale svou naprostou sociální neschopností mnohdy hodně bavila. Pak takovej Artis promluvil za celou dobu asi desetkrát a vždycky to bylo něco šíleně negativního. Vítězka rozhodně zasloužená, i když po průběhu finálové kmenovky jsem si netroufal tipnout, kdo vyhraje. Jinak kmenovky celkově byly taky často hodně zábavný (hlavně ta myslím druhá po sloučení, kdy odešel Jeff, která byla vůbec jednou z nejlepších Survivora) a většinou nebylo úplně jasný, kdo odejde. Určitě tuhle sérii doporučuju. ()