Vymahač

Trailer 1

VOD (1)

Vymáhač Cuda (Antonio Banderas) obetuje všetko, aby zničil zločineckú organizáciu v Miami, ktorú celý život pomáhal budovať, keď zistí, že jeho šéfka Estelle (Kate Bosworth) vystavuje život mladého dievčaťa vážnemu nebezpečenstvu. Teraz to už bude len kto z koho. Buď Cuda využije poslednú šancu napraviť svoju minulosť a nájsť vykúpenie pre seba aj pre svoju rodinu, alebo ho mafia definitívne zmetie zo sveta. (Arsenal83)

Trailer 1

italka63

Banderas v mírně netypické roli přisluhovače mafie, které vládne šéfka. Amerika jde už dlouhou dobu do háje a úprky obyvatel letovisek mají své opodstatnění. Špína, drogy, prostituce všeho kalibru, černoši neštítíc se ničeho u toho poslouchají rap, jak je život těžkej a jsou obaleni zlatými řetězy, jen kromě kriminální činnosti nic jiného dělat nebudou. A mně kupodivu, do toho všeho, Banderas sednul. Elegantní týpek v káře, co ho pustili z lochu a chtěl by se trochu napravit. Já se utrhnu ze řetězu a ty čtyři hvězdičky dám. ()

warrenur

Jednohubkove B-cko s coolovym "starostlivym" Banderasom, hnusnym podsvetim a nejakou tou macho-romantikou. Vdaka prekvapujuco vysokemu hodnoteniu som do toho siel. Dost nasilne, preto nepozerat s niekym jemnocitnym. 55% Neuhadol by som, ze ma Antonio 62 rokov. Snad budem v tom veku podobne sviezi, trebars i bez zasahu maskerky. :)) ()

DonBraso

Film co se tváří na víc, než ve skutečnosti je. Příběh o dvou náhodách, kde nejdřív Cuda v podání Bandasky najde jednoho ranaře, který hraje vcelku obstojně Mojean Aria a pak náhoda, že takhle při sedánku potkám mladou černošku, kterou někdo naverbuje na prodej svého těla. Kolem kolem Cuda se setká i se svojí rodinou, když vylezl z vězení a ta o něj nejeví zájem. Díky bohu, že v tomhle se film moc nesral a ukázal jen jedno dojemné na konci. Pár pěkných záběrů tu i doopravdy je. Styl by to mělo, ale má to hrozně náhodný děj, že ten přestává bavit už od půlky filmu. Nějaký ten fight a konečný západ slunce, kde není místo pro některý, který mají na svých rukách krev. Kate Bosworth dobrej omyl, ale to jsem čekal. Bohužel film by i za něco lepšího stál, ale nepřekvapil ani Richard Hughes, kterého to byl první celovečerák. Banderas ve výsledku to co utáhl a jeho parťák. ()

dannyyy

Po průseru s Banderasem Code Name Banshee (2022) jsem čekal něco podobného, ale toto bylo mnohem lepší. Režisér svůj první počin uchytil s velkým klidem a podal nám sice klasickou zápletku, ale dobře zahranou. A doufám, že instagramovou hvězdu Alexis Ren uvidím ve filmech častěji. ()

DAPDO

Ten film je jak na houpačce. Chvíli máte chuť to vypnout, chvíli to zase vypadá dobře. Děj je ale naprosto blbej, v americe je asi úplně normální, že pomůžete někomu koho vidíte poprvý v životě z průseru, zaplatíte mu hotel a ještě dáte peníze. Nevím no…Fakt někdy žasnu, kde se takový bizáry berou. A to, že se prakticky v každým druhým filmu hlavní postava, která byla celej svůj život svině, najednou mění v lepšího člověka už mě taky nebaví. ()

• Přestože se děj filmu odehrává v Miami na Floridě, natáčel se v řecké Soluni. (Johnny.ARN)