Podvodník z Tinderu

• Velká Británie The Tinder Swindler (více)
všechny plakáty
Velká Británie, 2022, 114 min

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

Snowberry

Tento film by mohli pouštět slepičkam už od střední školy povinně. Na dokumentu oceňuji práci žurnalistů, kteří šli celkem zarytě po případů, autentické záběry a taky, že jedna z dam přeci jen měla něco v hlavě. Jo a konečně jsem se dozvěděla, jak funguje ten Tinder. ()

005

Akční film pro ženy. Plno lásky a snů. A na konci božská pomsta za to že mi nesplnil sen a chtěl ze mě udělat krávu. Pro muže je tu málo krve a akčních scén ()

PachoSK

Parádny dokument. Škoda, že sa nepodarilo získať väčší priestor pre pána Simona a pohľad z jeho strany. Ale je to samozrejme vzhľadom na okolnosti pochopiteľné. Mohla by to byť však ešte väčšia pecka, keby sa mohol vyjadriť aj on. Nemôžem sa zbaviť dojmu, že pán záporák bol geniálny v tom čo robil. Toto nevymyslíš, toto je však real. ()

Fibonacci

ľudská troska. dýchajúca žumpa. sekrét chodiacej schránky vyplienenej človečiny bezcharakternej. toto by džemalko nespravil. takto nepodrazi. ja sa pytam, prosim? Na tu značku sa postav! ()

Marrakech86

Musím uznat, že to měl skvěle vymyšlené, ale nejde mi tak úplně do hlavy, že některým ženám to nebylo po nějaké době jasné...chápu ty první platby, ale když chtěl víc a víc... ()

leafroller

Tento film je o lidské hlouposti a oběti v něm nejsou žádné. Jsou v něm jen chytří nebo hloupí lidé. Hloupých je v něm ale více. Takže za mě naprosto žádná lítost ani pobouření. Nikdo v tomto filmu totiž nikoho do ničeho nenutil. ()

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku