Reklama

Reklama

Podvodník z Tinderu

  • Velká Británie The Tinder Swindler (více)
všechny plakáty
Trailer
Dokumentární / Krimi
Velká Británie, 2022, 114 min

Obsahy(1)

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (241)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Škodoradosť najväčšia radosť, no predsudky stranou, tie sú pre deti. Viete čo milujem na zločine?? SOFISTIKOVANOSŤ! Čím viac je zločin premyslený, tým viac ma fascinuje. Tú tie dievčence asi veľa rozumu nepobrali (až na poslednú, no tá mala v úvode pomsty tiež viac šťastia ako toho rozumu ..), pričom by sa dalo povedať, že dostali len to, čo si zaslúžili. Lenže toto príliš o "zlatokopovaní" nie je, i keď sa to tak spočiatku javí. Hladači lásky sú proste nebezpeční sami pre seba :) V závere vo mne dokument vyvolal ľútosť, a to som sa v úvode solídne zabával či ďakoval Netflixu, že môžem v priamom prenose vidieť tú tupotu blondín, pričom jediné horšie príslovie ktoré mi chodilo po rozume, bolo: "žena za volantom - auto bez vodiča". Odstupom času som ale obetiam začal fandiť. Takýto slizký, pričmúdli kokotko židovský, sa celkom solídne zabavil na účet Európy, čo ma teda ako dosť serie. Čo sa samotného dokumentu týka, vyskladaný je z 3 tretín. Autentickej, inscenačnej - spovednej zo strany poškodených. Nemá to také grády, miešajú sa rôzne dojmy s pocitmi, no ako "reklama" pre kokotka je to viac než slušná "zábava". A to Ja môžem ;) ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Výborný True Crime dokument opět z Netflixu, který si Váš čas rozhodně zaslouží. Tvůrci Impostera a od Koťátek pracky pryč, což patří k mým oblíbeným servírují další nápaditý dokument s filmovým lookem a je to nářez. Příběh se zaměřuje na Izraelského podvodníka, který se představuje jako magnát diamantové společnosti a velmi inteligentně a fikaně "okrádá ženy" na Tinderu. Dá se říct geniální zločin, skvěle promyšlený a důkladně vystavěný, za který nehrozí příliš velký trest a zároveň si žije jako král. Na jednu stranu hajzl na druhou je mi sympatické, kolik práce za tím vším je. Pro ženy docela atraktivní né jen díky penězům ( dovolené, auta, 5hvězdičkové hotely, hadry, večírky apod), ale zároveň byl i gentleman, představoval dominanci, věděl, na co ženy slyší a byl i dokonalý manipulátor a svůdník, takže kšefty šly samy. Povedl se i Revenge třech dívek, které se rozhodly jít proti němu. Líbí se mi, že jsou použity i opravdové materiály ( videa, fotky), místy je dokument slušně napínavý, intenzivní i pěkně vygradovaný! za pomocí skvělé hudby. Kdo by to jen u dokumentu čekal, ale je to skvělá strhující a napínavá podívaná, u které nuda rozhodně nehrozí. Tohle se povedlo. Příběh 4/5, Akce 0/5, Humor 0/5, Násilí 0/5, Zábavnost 5/5 Hudba 5/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 4/5, Napětí 4/5, Emoce 4/5, Herci 4/5. 8/10. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný! Nevěřil jsem, že mě to po pěti minutách tak chytne. Netflix na mě valil virál ze všech stran aplikace. Nešlo tomu uniknout. Takový příběh si totiž nevymyslíte. Hlavní protagonista mi reálně připomínal takové ty pábitelské dobrodruhy Krásné doby z přelomu 19. a 20. století. Jedna lež vedle druhé, žije si z nich jak pan král a nikdo na něj nemůže, protože vždycky ze spár zákona nějak uteče do bezpečí. To, že pro to použil Tinder (moderní vymoženost dnešní doby) a odsralo to pár desítek holek po celém světě, to je zřejmě zanedbatelný fakt, protože si jak pan král žije i dnes. Po shlédnutí tohoto dokumentu je tento fakt na tom všem asi nejvíc absurdní. ()

Big_Boss 

všechny recenze uživatele

Tenhle Netflix dokument vypráví o tom, jak se dá zbohatnout na lidský blbosti, nebo spíš na ženský naivitě, kdy dotyčná čeká na nějakýho prachatýho prince na bílym koni. Rovnou řeknu, že dokumenty moc nemusim, ale tenhle mě hodně rychle chytil a rozhodně si zaslouží vaši pozornost. Pojednává totiž o izraelskym podvodníčkovi Simonovi, kterej se na sociálních sítích vydává za bohatýho playboy magnáta, rychle si díky svýmu životu na tinderu vyhlídne nějakou pěknou mladou holku a mají spolu rande plný večírků, drahejch večeří, letů soukromym tryskáčem nebo 5tihvězdičkových hotelů po celym světě. Je to jako z pohádky, než teda playboye začnou nahánět jeho „nepřátelé“. Jen tak mimochodem, kdykoliv řekne podvodník, že po něm jdou jeho nepřátelé, tak si dejte panáka, je to fakt dobrá chlastací hra. Následně teda poprosí svojí ovou lásku, aby mu poslala peníze protože svoje nemůže použít kvůli vysledování. Holka svému sympatickému novému objevu samozřejmě věří, takže mu pošle peníze bez přemýšlení s s vědomím, že jí brzo všechno vrátí i s úroky. Někdo by si mohl klepan na čelo, proč jsou ty ženský tak blbý a naivní, ale hlavní postava podvodníčka se celou dobu tváří strašně sympaticky a je opravdovej gentleman, zároveň to je ale i perfektní manipulátor, kterej vždycky ví, co říct a jak na danou ženu zapůsobit. Až teda obdrží Simon peníze, tak daný přítelkyni nakecá, že se musí na pár tejdnů zdekovat, aby ho nepřátelé nenašli a mezitím si nově nabitym kontem vyhlédne novu kořist, kterou financuje penězma předchozí holky. Je to prostě geniální zločin, kterej je skvěle promyšlenej, protože si Simon žije jako v bavlnce a i kdyby se náhodnou něco provalilo, tak za případný odhalení nehrozí žádnej velkej trest. Takhle to pokračuje dokud se Simon nestane předmětem vyšetřování FBI, nějakých novinářů a i pár podvedených přítelkyň, který se chtějí pomstít. 7/10 ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

No, mám když bude mít milej kluk na Tinderu uvedeno "řidič tramvaje" dotyčný dámy by o něj ani nezavadily, takový pocit jsem z těch podvedenejch ženskej alespoň měl já. Samozřejmě frajer byl hajzl až půdu a ta poslední si ho hezky vychutnala. Bavilo mě to, to jo, ale k těm lidem jsem pranic necítil, jeden machroval s penězi druhých a druhý chtěli mít život plný peněz prvního. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (4)

  • Dokument byl zveřejněn 2. února 2022 a na jeho konci bylo uvedeno, že Simon Leviev je na Tinderu pořád aktivní. Krátce po vyšetřování Tinder Levieva zablokoval a prohlásil, že se na platformou nedostane ani s jinými alternativními nicky. (SpicyNugget)
  • V čase 18:00 je na pár sekúnd vidieť zábery z Košíc - výhľad z Mlynskej ulice na vežu Jakabovho paláca. (Cigalone)
  • Po odvysílání premiéry na Netflixu se na Instargramu objevila spousta falešných účtů Simona Levieva. (Ganka)

Reklama

Reklama