Za sny až na Mars

Romantická sci-fi komedie se odehrává v budoucnosti, kdy je Mars osídlen a kolonizován elitou lidstva. Dva nesourodí vysokoškolští studenti se spojí a nastoupí do kosmického raketoplánu, aby se vydali na Rudou planetu za svými blízkými. (HBO Max)

Dr.Love

Abusrdnost něktých scén až neuvěřitelná a zarážející, to že hlavní postava neskončila v přechodové komoře a nevypustil se sám do nicoty je upřímně zázrak. Ale díky bohu našel svou milovanou, ač ne tu za kterou letěl protože "cesta je to co ková vztahy", takže ta nová chudák slečna už se o něj postará. No víte jak to myslím ne...veme ho do kina, třeba.  Nejsem zastánce lovestorek na cestách a už vůbec ne s tak vysokým obsahem naivity a spíš to ke konci vypadalo jak Blbec k večeři ale tak tisíckrát horší, takže za mě pouze hudba, možná kamera a CGI. ()

nikhaj

ajaj zromantičnelo sa .. pre vazneho pošuka do sci-fi je to ako šunka za sklom, slina pri pohlade na dieta zo zmrzlinou alebo psa lizuceho si vlastne gule. Zaujimavostou je ze sa to da pozerat a zozaciatku som neveril ze to bude mat az taky...zalubeny spad. Treba tu mat viac fantazie nez je vidiet v obsahu mars a veci okolo su vyjadrovane iba ako kulisi rychlo nas prenesu do uzavretych priestorov nahravacich studii, funkcne skratky, niesu tu hovadiny typu raketa jedna, duha , treť...vybuch taky hentaky a dramaticke nudne ctrl+c. Urcite maldym hercom udrzuje rychlost kariery i ked maju sa co este ucit. Good job ()

obrobr

Vůbec to není špatné , spíš hodně milé . To jenom tzv profesionální znalci dělají , že se jim to nelíbí , aby se náhodou neodhalili , že se jim líbí i takové filmy...... ()

CheryLka

Osobně nemusím sci-fi, ale tento film byl příjemnou podívanou, kterou zrovna v tomto období člověk potřebuje. Docela jsem se bavila, i když to není na komedii roku, spíš hodně milá podívaná. Walt byl sladký mimoň a šel za svým snem, který byl nakonec úplně jiný, než si celý život a 37 přihlášek na let na Mars myslel...  Lana Condor je uculená milá dívka, která se překvapivě hodila i sem, nejen do "Všem klukům..." a Cole je prostě skvělý herec, není to jen Jughead z Riverdale, ale doporučuji i jiné jeho projekty. ()

Noeni

Když jsem film poprvý zaregistrovala, těšila jsem se na spojení dvou skvělých herců; Lany Condore a Colea Sprouse, který mám ráda, ale po zhlédnutí jsem moc nechápala, co jsem to právě viděla. Musím napsat, že jsem dost zklamaná. Připadlo mi to celý dost hloupý a naivní, ačkoliv spousta postav měla být velmi inteligentní a bylo to i dost předvídatelný a chvílema nudný. A vtipný mi nepřipadalo skoro nic. Co ale musím ocenit, je právě herecký obsazení, zajímavá atmosféra a jsem ráda i za ten konec. I tak ale hodnotím velmi nízko, možná bych byla o něco nadšenější, kdybych byla o pár let mladší, jelikož z podobných filmů už jsem asi vyrostla. ()

Levi_Kornoa

Záleží, jak se na to člověk dívá. V rámci žánru sci-fi tento film moc neboduje - prostě kolonizace Marsu, kde chytří lidé dělají chytré věci. A mají k ruce povídající roboty, kteří ovšem vypadají hodně retro v porovnání s ostatním vybavením. A to je asi ohledně sci-fi vše. Nicméně z hlediska romantických teen komedií se podle mě jedná o celkem zajímavý a originální počin. Pár hlášek pobavilo, postavy se v průběhu děje vyvíjí a potěšila mě i finální myšlenka filmu. ()

melmoth

Poctivá romantika s prímesou sci-fi, vtipným podtónom a aktuálnym spoločenským problémom ako bonusom. Málo, myslíte? V tom prípade hľadajte inde. Ak však máte slabosť pre daný žáner, radi sa pri filme sentimentálne dojímate a pritom sa občas chcete aj od srdca zasmiať, Moonshot je tým pravým orechovým. Viac tu ()

ReichelTomas

3 nebo 4 hvězdičky, ten příběh byl přinejlepším „podivný“. Ale zase to teda mělo dabing, což je pro mě jedna z nejlepších :). Taky teda některé ty komediální scény byly opravdu bezvadné, zbytek příběhu byl ale opravdu jen slabší. ()