Reklama

Reklama

Návrat do vesmíru

  • USA Return to Space
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Elon Musk a inženýři ze SpaceX mají za úkol dostat astronauty NASA zpátky na Mezinárodní vesmírnou stanici. Revoluce v cestování do vesmíru je tady! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

scroochy 

všechny recenze uživatele

Dokument o testovací misi DM-2, při které v lodi Crew Dragon od SpaceX poprvé letěli astronauté. Dokument shrne historii SpaceX a vznik programu Commercial Crew a dále se primárně věnuje přípravám a průběhu mise DM-2, při které dva astronauti NASA otestovali Crew Dragon a strávili dva měsíce na ISS. Přiznám se, že jsem se trochu nudil, ale to bylo asi tím, že jsem se jako velký fanda SpaceX nedozvěděl skoro nic nového. Laik si to asi užije víc. ()

dots24 

všechny recenze uživatele

Návrat do vesmíru alebo ako Elon Musk búra hranice, nebojí sa riskovať a tlačí veľké prachy do vecí ktoré NASA chcela tak trochu hodiť do koša. Audiovizuálne ide o bezchybne zvládnutý dokument, hlavne štarty kľúčových letov. To ma bavilo najviac. Atmosférická hudba, prehľadné strihy a pohľady do zákulisia. Časom ale začne dokument pôsobiť monotónne, naťahovane a (chcel som sa tomu slovu vyhnúť) aj nudne. Myslím že urobíte lepšie keď to pozriete na dva krát. Až tak veľa objavných vecí sa nedozviete a koniec vlastne nemá to správne vyvrcholenie. Návrat do Vesmíru je dobrý. To je ale stále iba na 3. Má silné scény aj výpovednú hodnotu, no dĺžka bola cítiť. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

ten kdo Muskovi fandí a o jeho projekty se zajímá tenhle dokument nejspíš nic moc nepřinese. Já jeho fanoušek nejsem a nijak extra jeho počínání nesleduji, takže pro mě byl naopak Návrat do vesmíru celkem fajn a i když bych uvítal drobnější krácení, nakonec mi ty dvě hodinky celkem slušně utekly...65% ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Elonova revoluční myšlenka nevyhazovat zlomy je hlavním ekonomickým důvodem proč předat zkoumání vesmíru ziskuchtivým korporacím. Musí se to začít vyplácet. Jinak tam nebudeme létat vůbec. Vzít jako konstruktéry lidi, kterým při nevydařeným letům někdo umřel je taky nápad za milión. Tyhle drobnosti ve finále rozhodují o úspěších mise. Pro lidi co to sledují Live není ten dokument nic tak převratného, ale Netflix všechno servíruje ve 4K pěkně sestříhané, s hudbou ala Interstellar a za to má plusové body. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele

Ty vidíš Elona Muska jako geniálního vizionáře. Já vidím Elona Muska jako egocentrickýho bambilionáře a novodobýho strýčka Skrblíka, který místo toho, aby za 40 miliard dolarů ukončil chudobu a hladomor, si koupí Twitter. My nejsme stejní...... #sežertebohatý ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama