Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sériový vrah Millard Findlemeyer (Gary Busey) prevrátil život mladej Sarah Leigh (Robin Sydney) totálne naruby. Pred dvomi rokmi sa totiž dievčiny rodina ocitla v nesprávny čas na nesprávnom mieste, čo stálo život jej otca i brata. Za pomoci jej svedectva síce Millarda odsúdili na smrť a popravili, ale skutočné peklo začína až teraz. Nielen že ich malá rodinná pekáreň má veľké existenčné problémy, navyše Millard sa vracia zo záhrobia. Jedného dňa Sarah nájde pred dverami zásielku korenia na perníky. Dievča ho vyskúša, čo sa jej však vypomstí. Zmes totiž obsahovala popol popraveného vraha a ten sa prevtelil do perníkového mužíčka, ktorý má jediný cieľ - pomstiť sa. (beso74)

(více)

Recenze (11)

kaylin 

všechny recenze uživatele

„The Gingerdead Man“ se drží celkem při zemi a nedovede nadchnout. Jedinou skutečně dobrou scénou je to, jak Perníček skončí. Tohle je zábavné na poměry celého filmu a přesahuje to ostatní scény a ostatní zabíjení. Dialogy jsou směšné, postavy jinak nejsou moc zapamatovatelné a film se nevykouří z hlavy jen proto, že ten záporák je na první pohled pořádně praštěný. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné co lidi dnes nevymyslejí aby mohly zabíjet nebohé teenagery, tentokrát tu je zabijácký perníček a nebude to ten hodnej smrad ze shreka. Band už má za sebou dost filmů o malých vraždících loutkách, a tentokrát zkoušel něco jiného, sice to je jedno a to samé ale jde to. Největší problém bude asi v samotném perníčkovy kterej se hejbe opravdu neuvěřitelně špatně, což mi nešlo moc přes oči. Jeho sekané kecání či máchání nožem za moc nestál. On prakticky nic jiného nedělal. Škoda. Busey je fakt parádní šílenec a přehrává jak to jen jde. Jeho hlas se dokonale hodil. Bohužel Bandovy se tohle moc nepovedlo, neříkám dávám 3* ale už to není to co bejvalo. ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Bytem se linula vůně perníku, která mi dala vzpomenout na tenhle film. Moc jsem si od něho nesliboval jelikož režisérem je Charles Band, kterej chrlí filmy na kvantitu nedbaje na kvalitu. Ani tenhle film nevybočuje z jeho zajetýho podprůměru. Rozhodně mě to ale pobavilo víc jak nedávno viděnej Evil Bong a vůbec nechápu, že ho ještě baví točit další a další pokračování. Stejně tak nechápu lidi co na jeho tvorbu koukaj. Já jsem se tímhle nadobro poučil a další Bandovy "filmy" vynechám. Odtud nic dobrýho určitě nepřijde. ()

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Yeeeehhh, oziveny pernik masakruje zamestnancov v pekarni. Je zabavny a najlepsie sa mi ratalo, ked soferoval auto, to nemalo chybu. Nakoniec ho zjedol jeden zo zamestnancov. Pernikovy panacik potom ovladol jeho telo a pri strelbe do jeho noveho tela bol nesmrtelny. Banda tupcov si s nim poradila a supla ho do dobrej vyhriatej pece. ()

oLí 

všechny recenze uživatele

Kdo si myslí, že už viděl všechno. kdo si myslí, že ho už nic nemůže vyděsit. kdo si myslí, že svůj strach ovládá. kdo si myslí, že ovládá své svěrače. kdo si myslí, že se zoufalstvím nikdy nepomodlí, že před nikým nepoklekne a nebude žadonit o svůj život. kdo si myslí, že perník je jen obyčejná buchta a smrdí, ten by se nikdy neměl postavit do cesty JEMU, onomu na pohled roztomilému kousku pečiva, pod kterým se však skrývá pro lidskou mysl nepředstavitelné zlo. 4/10 ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama