Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sériový vrah Millard Findlemeyer (Gary Busey) prevrátil život mladej Sarah Leigh (Robin Sydney) totálne naruby. Pred dvomi rokmi sa totiž dievčiny rodina ocitla v nesprávny čas na nesprávnom mieste, čo stálo život jej otca i brata. Za pomoci jej svedectva síce Millarda odsúdili na smrť a popravili, ale skutočné peklo začína až teraz. Nielen že ich malá rodinná pekáreň má veľké existenčné problémy, navyše Millard sa vracia zo záhrobia. Jedného dňa Sarah nájde pred dverami zásielku korenia na perníky. Dievča ho vyskúša, čo sa jej však vypomstí. Zmes totiž obsahovala popol popraveného vraha a ten sa prevtelil do perníkového mužíčka, ktorý má jediný cieľ - pomstiť sa. (beso74)

(více)

Recenze (10)

beso74 

všechny recenze uživatele

Najmladšia séria Charlesa Banda je zároveň asi aj tou najhoršou. Podobne ako pri Puppet Masters či Subspecies tu použil krpaté monštrum, tento krát v tvare perníkového mužíčka. Gary Busey v podobe vražedného perníka sa snaží byť niečo ako Brad Dourif ako roztomilá bábika menom Chucky, ale v tomto filme niet čo hrať. Samotný Gary sa objaví na 5 minút a potom je to len nuda, našťastie že je tu ešte kúsok tej čarokrásnej atmosféry Full Moon a jeden pohľad na ich mráčiky. Zvyšok je blbý, strašne blbý. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„The Gingerdead Man“ se drží celkem při zemi a nedovede nadchnout. Jedinou skutečně dobrou scénou je to, jak Perníček skončí. Tohle je zábavné na poměry celého filmu a přesahuje to ostatní scény a ostatní zabíjení. Dialogy jsou směšné, postavy jinak nejsou moc zapamatovatelné a film se nevykouří z hlavy jen proto, že ten záporák je na první pohled pořádně praštěný. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné co lidi dnes nevymyslejí aby mohly zabíjet nebohé teenagery, tentokrát tu je zabijácký perníček a nebude to ten hodnej smrad ze shreka. Band už má za sebou dost filmů o malých vraždících loutkách, a tentokrát zkoušel něco jiného, sice to je jedno a to samé ale jde to. Největší problém bude asi v samotném perníčkovy kterej se hejbe opravdu neuvěřitelně špatně, což mi nešlo moc přes oči. Jeho sekané kecání či máchání nožem za moc nestál. On prakticky nic jiného nedělal. Škoda. Busey je fakt parádní šílenec a přehrává jak to jen jde. Jeho hlas se dokonale hodil. Bohužel Bandovy se tohle moc nepovedlo, neříkám dávám 3* ale už to není to co bejvalo. ()

oLí 

všechny recenze uživatele

Kdo si myslí, že už viděl všechno. kdo si myslí, že ho už nic nemůže vyděsit. kdo si myslí, že svůj strach ovládá. kdo si myslí, že ovládá své svěrače. kdo si myslí, že se zoufalstvím nikdy nepomodlí, že před nikým nepoklekne a nebude žadonit o svůj život. kdo si myslí, že perník je jen obyčejná buchta a smrdí, ten by se nikdy neměl postavit do cesty JEMU, onomu na pohled roztomilému kousku pečiva, pod kterým se však skrývá pro lidskou mysl nepředstavitelné zlo. 4/10 ()

drankeryth

všechny recenze uživatele

Yeeeehhh, oziveny pernik masakruje zamestnancov v pekarni. Je zabavny a najlepsie sa mi ratalo, ked soferoval auto, to nemalo chybu. Nakoniec ho zjedol jeden zo zamestnancov. Pernikovy panacik potom ovladol jeho telo a pri strelbe do jeho noveho tela bol nesmrtelny. Banda tupcov si s nim poradila a supla ho do dobrej vyhriatej pece. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama