Terminátor 2: Víc než jste ve filmu viděli

Akční / Krátkometrážní / Dokumentární / Sci-Fi

USA, 1993, 28 min

Dody Dorn

Dody Dorn

Bonus na druhém disku u filmu Terminátor 2: Den zúčtování.(26.3.2011)

Je zajímavé sledovat jak počítačová technologie během let rostla ale přeci jen jsem si představoval více informací z natáčení jednoho z mých nejoblíbenějších filmů.(20.1.2012)

Nemám rád tohle prozrazování.(4.4.2013)

Opět se setkáváme se všemi důležitými postavami a osobami spjatými s tímto veledílem. Tento bonus probírá vystřižené a zkrácené scény a v podstatě nás výborně seznámí s tím, jaká byla původní myšlenka filmu a jak se musela změnit kvůli jeho zkrácení... Povedené!(3.6.2009)

Velice doporučuji alespoň shlédnout nadupané DVD T2. Obsahově vyčerpávající a velice zajímavé. Pro příznivce T2 povinost.(6.11.2006)

Povedeny dokument pojednavajici o vzniku rozsirene verze, ktera pochazela z puvodni predstavy rezisera. Ten vsak musel spoustu scen vystrihnout nebot by pro film byly prilis dlouhe a kinoverze by se neumerne natahla. S prichodem DVD nastal vsak obrat a vsechny tyto sceny mohl Cameron opet implementovat do podoby rozsirene verze. Tudiz kazdy spravny fanousek ma doma jiste T2 v podobne S.E. vydani a vi o cem mluvim.(24.1.2006)

Proč byli některé scény s T2 vystřiženy a proč se tam na konce vrátili vysvětlují tvůrci filmu.(12.1.2012)

V tomto dokumente je jasne vidieť, akým filmom a režisérom otvoril James Cameron dvere a pripravil im odrazový mostík pre ich vlastné projekty. Jedinú vadu ale dokument má, je moc krátky.(6.11.2013)

Naprosto skvělé scény navíc k T2. Parádní. Už si ani nepamatuju, jak vypadá "otrhaná" verze..(17.3.2015)