Reklama

Reklama

Ahoj, sbohem a všechno mezi tím

  • USA Hello, Goodbye and Everything in Between
Trailer

Clare s Aidanem se dohodnou, že se před vysokou rozejdou – bez lítosti a zlomených srdcí. Zachrání velkolepé rozlučkové rande jejich lásku? (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

CheryLka 

všechny recenze uživatele

Mám teorii, že by se filmy pro teenagery či "young adult" neměli příliš kritizovat a hodnotit, mají splnit svůj účel a vesměs jsou podobné. Nicméně v porovnání s tímto filmem jsou další (např. Love and Gelato, The Kissing Booth či To All the Boys I've Loved Before) aspiranty na Oscara. Tento film je příšerně nudný, zdlouhavý a úplně o ničem. Hlavní hrdinka je trapná, nudná blbka s nepřesvědčivým výkonem, totálně iritující. Vůbec nechápu, proč je tak skvělá. Zbývající herci sice předvedli o něco lepší výkon, ale to je tak vše. Tu mi ani  tak nevadí netflixovský standard - multirasové obsazení, homosexuálové v nejbližším okruhu přátel a nejlépe vše v jedné postavě, jako ten samotný děj. Přemýšlím, jestli ten jejich plán a pravidla, může někdo vymyslet i v našem zeměpisném prostoru, kde není taková vzdálenost mezi univerzitami jako v USA. Každopádně jeden z nejhorších nových filmů na Netflixu. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Prvý film režiséra Michaela Lewena, natočený podľa knižnej predlohy Jennifer E. Smith, napriek všetkým snahám spadá do kategórie ľahkých romantických filmov, ktoré sú na jedno videnie a na letné obdobie. „Reverse“ situácia vzťahu dvojici mladých ľudí síce na prvý pohľad pripadá ako dobrá alternatíva voči klasickým príbehom, ale v druhej polovici filmu tvorcovia už aplikujúc mnoho klišé riešení a postupov. Prvá polovica celkom fajn, druhá polovica (nielen kvôli predpokladaným ťažkostiam rozchodu) menej prekvapivá a uťahaná. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Reklama

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Těžká nuda. Bylo by nesmírně osvěžující, kdyby Netflix vybočil z té zajeté rutiny...a taky by bylo fajn kdyby nám nabídl i romantiku kde jsou lidé mezi 20 - 30 lety a hledají se. I z tohohle by se dalo vytěžit mnohem víc, kdyby se jejich cesty skutečně rozešly a každý na té své straně žil svůj život a rostl. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Strašně sterilní romantický film, který vypadá jak kdyby ho vzaly někde z Prima Love nebo Hallmarku.  Holka si najde na jakési párty kluka a ten se jí líbí , ale jelikož nechce dopadnout jak její matka co se v prvním vztahu rozvedla domluví se s ním , že budou spolu jen do konce školního roku. Samozřejmě mu se to nelíbí ona neví co chce a jak to dopadne je jasné už od začátku. To co čekáte se tam přesně stane tudiž žádné překvapení to nenabídne chtěl jsem si rýpnout do spisovatelky, že to bude nejspíše puberťačka podle toho jak to vypadá nicméně nemůžu jelikož má 42 let https://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_E._Smith 40 procent ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Netflix si zase žije svojou realitou, ktorá však reálne je maximálne v nejakej bubline v Kalifornii a aj to len na niektorých miestach. Opäť tu máme zmiešaný pár, na prvý pohľad nie príliš pohľadný. Obaja sa vzťahovo hľadajú, našťastie nehľadajú svoju identitu a dokonca sú 100% heteráci. To už neplatí o najlepšej kamoške, ktorá je černoška a lesba. No a do partie pribudol aj šikmooký, aby sa nikto neurazil. Netflix vraj búra stereotypy, ale to ich "romantické" filmy sú novým stereotypom, ktorý dlho ale nepovládne. Inak film bez ohľadu na všetko je taký prostoduchý, nevyniká, neporušil žiadny vopred stanovený rámec klišé, ktoré sme videli už stokrát. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama