Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

BOURQUE

Jeden z ďalších tuctových romantických filmov Netflixu, ktorý trochu zbytočne šplhá nad 120 minút. Jasne daná koncepcia príbehu s klasickými hereckými výkonmi, charakteristické pre daný žáner, a bez prekvapení. Jednohubka v podaní Sofii Carson. Osobné hodnotenie: 68% (***)  ()

Aljak

Toľko oslavných ód kade-tade, a pritom to až také unikátne a výnimočného vôbec nebolo. Miestami som mal dokonca pocit akoby pozerám ďalší film Nicholasa Sparksa. Ale treba uznať, že to bola pekná romanca, určite lepšia ako tie klišé hlúposti á la Rosamunde und Inge. Scenár vyznieva miestami trochu prvoplánovo, ale rozhodne som sa nenudil a bolo to celkom fajn. Postavy ma bavili, aj s ich pohnutými osudmi, ktoré aspoň poriadne rozprúdili dej. V rámci tohto žánra je to určite nadpriemer, ale globálne je to tak akurát na 3*. ()

mata77

Film v určitých momentoch zaujímavým spôsobom ukazuje na polarizáciu spoločnosti a niektoré z veľkých problémov v štátoch. Romantika ako hlavný motív na mňa fungovala možno aj preto, že sa mi neopozeraní herci v roliach páčili a chémia medzi nimi bola na začiatku totálne na bode mrazu k čomu práve prispievali ich rozdielne názory. Pozitívne plus k tomu všetkému dodali aj originálne skladby, zložené priamo pre film, keďže jedna postava bola aktívny muzikant a je aj v reálnom živote. ()

haWranka

Ono by to nebylo špatné, i slza ukápla, ale bylo to zoufale přeslazené a předvídatelné. Člověk přesně věděl, co a jak se s kterou postavou stane. A já ještě měla problém s hlavní hrdinkou. Byla mi s tím svým rýpáním a hádavostí nesympatická, navíc mi vadil i její hlas, takže hudební čísla jsem si nedokázala užít. ()

Heywood

Paradoxně ocením manželskou sexuální scénu, jako první ve filmu, protože byla vkusná a něžná. Sex v posledních filmech mě skoro tím debilním provedením urážel..Nevím kdo vysvětlí ilegálním migrantům, že Američané sice mají cca 20 mil. ilegálních migrantů, kteří odřeli kdejakou špínu a hrůzu, ale TO Ameriku nevybudovalo. Komunistická kráva to nikdy nepochopí, protože má myšlení talibance. Ale jinak námět výborný, herci přesvědčiví, střih a hudba v rovnováze, kritika blbých amerických válek JE na místě. Hlavní herečka by ale měla přemýšlet, jak zní Neil Diamond ve Sweet Caroline, protože na to nemá. To sice film nesnižuje, ale autoři by měli mít na paměti, že minulé generace umělců nebyli lůzři. Jinak všichni milujeme romantiku a tenhle film se do ní výborně hodí. Dávám 70%. ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)