Centauro

• USA Centaur

Závodník na superbiku chce za matku svého syna splatit dluh. Začne proto vozit drogy pro kartel, ale riskuje tím svoji šanci na profesionální kariéru i vlastní život. (Netflix)

xxmurphyxx

Trápna výpredajová fejková kópia celkom slušného Francúzskeho Burn Out v mierke 1:1, kde černochov vystriedali cigoši a sympatických hercov vystriedali manekýni bez charizmy a sexi Francúzsku odporná cigánka, ktorá môže tak predávať kebab na periférii mesta a nie sa hrať na herečku. Film je tupá kópia, robiaca akurát hanbu svojej predlohe, bez štipky invencie. Jediné, čo ako tak stálo za to sú nasnímané pasáže na motorkách. Úplne zbytočný film. Kto videl originál, nech dá od tejto voloviny ruky preč. ()

DonBraso

Už si nepamatuju dobře film Spálit na prach (Burn Out), ale tenhle remake je vlastně jen ta výplň, že se to hýbe, zbytečně to moc nenudí a příběh je tak laciný, že to v béčko formátu vlastně vyjde na docela dobrou průměrnou podívanou. A taky to tak je. Honičky jsou kupodivu vcelku fajn. Rozvážíš drogy a jediný plus k tomu máš, že máš kámoše z podsvětí, který se ti pak budou hodně hodit. Je to celé paradoxní až komický, že nakonec skončíš jako "kočka" když támhle jezdíš a vlastně ne svojí rukou zabiješ jiný lidi a ještě tě najmou jako závodníka na grand prix.50% ()

mikruu odpad!

Už jsem viděl něco podobného. Francouzského. Burn Out, pod českým názvem Spálit na prach. Bylo to lepší. ()

melmoth

Ak si chcete dať španielsku akčnú pecku, pustite si Xtremo (r. 2021), kde to Netflix pre zmenu namixoval správne. Thrillerové chúťky pomôže ukojiť i francúzske Balle perdue (r. 2020) – znova Netflix a znova úctyhodne prevedené. Ak pomýšľate pozrieť sa na Centauro, Boh vás ochraňuj – od nudy, šede a scenáristickej prázdnoty. Viac tu ()