Reklama

Reklama

Sharkula

Trailer

Obsahy(1)

Během úprku před rozzuřenými vesničany je hrabě Drákula (Jeff Kirkendall) raněn a po pádu z útesu následně napaden žralokem. Vzájemně se pokoušou, ale tím příběh nekončí. Po mnoha letech se oba vrací na scénu a společně s nimi i jejich nenasytná touha po čerstvé lidské krvi. Obyvatelé malého městečka i turisti se mají na co těšit… (SOLOM.)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

pursulus odpad!

všechny recenze uživatele

Zpověď starcova.¬         Nemám více sil, než abych napsal pravdu o svém životě stručně a jasně.¬                 Stálým sledováním filmů podlomil jsem si zdraví. Dívav se na dobré i špatné, bez výběru, sestárl jsem do podoby přezrálé švestky, ještě než mi šestý křížek připsán byl.¬                 Za celou tu dobu neviděl jsem snímek hrozněji vyvedený, než je tento Sharkula. A už neuvidím. Loučím se s životem, varuje pozůstalé před konsumací filmů nadměrnou jakožto přivádějící předčasné sstárnutí až i smrt. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

"Ha, tak to je teda pořádná filmová výzva!", říkal jsem si, když jsem tohle veledílo objevil. Film o upírském žralokovi, nebo žraločím upírovi, nebo o čem vlastně, prozatím hodnoceno 4x jako odpad! a 2x za pět hvězd. No a moje dojmy? Hmmm... Nebudu to protahovat. Je to sice očividně recese, ale tak nekonečně špatná, že nepobaví ani... ani z recese. Bestiálně mizerní (ne)herci, monstrózně debilní dialogy, otřesně špatné lokace (ehhh, třeba ty scény od obecního rybníka coby od moře), totálně průserové triky (horší jsem ještě v životě neviděl)... Zkrátka absolutní dno amatérské kinematografie. Chápu, že něco takového natočí pro srandu parta kámošů z nějakého amerického vidlákova, že ony zmíněné triky určitě nebyly (NEMOHLY PŘECE BÝT) myšleny vážně... Ale nechápu, že pan rejža Polonia má za sebou takových skvostů už ca padesát a pořád ho to evidentně baví! Přesto dám jednu. Ne proto, že jsem už viděl ještě větší sračky, jak s oblibou opakuju, to asi v tomhle případě sotva, ale za odvahu (nebo drzost?) vylézt s něčím takovým na světlo, tedy hodit tohle lejno na net. A taky možná za tu macatou kurvu v lesklých legínách, která v několika prostřizích tancuje s pochodněmi někde na útesech. Nebo i za to kulervoucí jméno v titulcích, Titus Himmelberger! ()

Reklama

Morholt odpad!

všechny recenze uživatele

Drákula během naháněčky s vesničany žuchne do vody, kde se na něj okamžitě vrhne žralok a oba se navzájem pokoušou. A to vlastně jako popisek stačí. Myslel jsem si, že půjde o nějakou prču od Asylum, ale tohle předčilo všechna má očekávání. Něco tak strašně špatnýho jsem snad ještě neviděl. Od obrazu přes herce až po masky to má tu nejnižší možnou úroveň. A pokud jste fajnšmekři co do špatných triků, tak tady si na své přijdete vrchovatě. I bakelitové televizní pohádky z osmdesátek na tom byly líp. Bez proklikávání to nejde a i tak je to dlouhé. Asi nejzaslouženější odpad, co jsem kdy udělil. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Úplně nejlepší je plakátek! Tak tohle už není snad ani filmové dno. Občas mám chuť se masochisticky vyřádit na nějaké perle, ovšem tohle překonalo i mé fantazie. Hlavně po řemeslné stránce... Žralok zde má podobu - nafukovací ploutve, gumové atrapy a kašírované makety z papíru. Jo a když se šklebí pod vodou, tak je nejspíš hadrový. Takže žralok....zachránil tonoucího Draculu a na oplátku od něj požadoval, aby mu sloužil. Žralokovi narostla netopýří křídla a Dracula se svými neživými poskoky (obzvlášť vtipné je, když jim oznámí, že je zabije) mu přináší oběti, nejlépe ženy. Dvojice brigádníků se tomu snaží přijít na kloub. Správce hotelu a pravá ruka Draculy je, jak jinak, Renfield. Místo, kde se vše odehrává, je, jak originálně příznačné, Arkham. Osudovou ženou Draculy je...Mina..., kterou sice nevysává, zatím, ale pokud by k tomu došlo, divák by se zřejmě nedočkal konstatování, že Mina je bledá jak stěna, páč zřejmě ztratila hodně krve... Pominu-li speciální efekty a ochotnický ansábl, tak nejvíce mi vadila kamera - opravdu hnus. Asi nejlepší je záběr, kdy ženská za tmy u moře točí ohnivými pruty, což tedy je po čertech málo. Přesto dám jednu hvězdu za snahu, byť se minula účinkem. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejhorších nízkorozpočtových filmů letošního roku? Těžko říci, protože každoročně je podobných paskvilů natočená celá řada, ale určitě jde o jednoho ze žhavých kandidátů. Doba kdy Mark Polonia točil jakžtakž snesitelné a průměrné filmy je už asi dávno pryč, protože poslední roky točí jednu vetší sračku za druhou. Tentokrát si vzal na mušku samotného Drákulu a v kombinaci se svým oblíbeným žraločím tématem natočil neskutečnou blbost, na kterou se jen těžko najdou nějaká měřítka.    Svého času jsem patřil mezi milovníky nejrůznějších céčkových braků, nejbizarnějších podívaných a nechutných asijských prasáren. Poslední roky mi však začínají ty nejlacinější kousky lézt krkem, protože je jimi „trh“ již přesycen a tvůrci se sice snaží přijít s co nejšílenějším námětem, ale jinak jsou tyto filmy jen bezcenným brakem. Už ani ty digitální efekty nejsou, co bývali. A tady to byla popravdě hrůza vůbec se dodívat do samotného konce.    Tu a tam se u nich člověk zasměje alespoň na jejich stupiditou, ale tady sledovat plyšového žraloka s digitálními křídly – jo to bylo utrpení. Když k tomu připočítám ochotnické herecké výkony, absenci alespoň trošku slušné atmosféry, tak bylo vymalováno. Stoker se musel obracet v hrobě. Drtivá většina postav mi byla krajně nesympatická, samotný Drákula na ránu a ti dva pupkatí turisti jakbysmet.   Sharkula je extrém, což znamená extrémně špatný film po všech stránkách. Samotná myšlenka by možná nebyla špatná, ale to by se toho musel chopit někdo jiný, než Polonia. 10% ()

Reklama

Reklama