Ta dívka z fotky

• USA Girl in the Picture

U silnice zemře žena a zanechá po sobě syna a muže, který je údajně její manžel. Dokument o velké záhadě, která vám pořádně pocuchá nervy. (Netflix)

VashCZ

Tenhle dokumentos americanos si zabira dvojnasobek casu co by potreboval. Navic nevysvetluje nektere fakta nebo souvislosti. A misto toho si hraje na city. !!!Spoiler!!!! PLOT!!!!! Typek unese nekolikaletou mladou holku. Tu znasilnuje 15 let, splodi s ni tri deti a jedno zabije. ()

slamic5

Tolik nezodpovězených otázek. Kde jsou další dcery ? Sentimentální konec jako vždy. Že se o ní nikdo nestaral celou dobu... a teď si budou plakat na pohřbu. ()

SaS

Tak na tohle se nedá připravit, to nevymyslíte a už vůbec nepochopíte. Vždy, když vidím podobný typ příběhu, si říkám, stačilo tak málo, říci si o pomoc, jít s pravdou ven. Děvčátko se už narodilo s údělem, který by jí nikdo nepřál a přesto žila svůj život, jak nejlépe uměla. Kolik podobně toxicky pošahaných jedinců se mezi námi pohybuje, aniž bychom o nich věděli, jsou to lidští predátoři, kteří neznají slitování, vadné "kusy" mstící se na společnosti. ()

babuška

koukám jak ten baset, ale nedivím se, země svobody a také země s největším počtem sériových vrahů a obdobných případů které do nás teď hrne netfl, jestli je toto cena za pomíjivou svobodu, nejsem si jist ()

lineker

Tak, jak tyto dokumentárně podané krimi příběhy nemusím, tak tahle story mne solidně rozebrala. Formou se nikterak neliší od desítek jiných "truecrimecases", ale drtivý je především tím obsahem. Zkurvené náhody tě někdy přivedou ke zkurveným lidem. A tady jak v závěru zaznělo byl tím vším zmařen život , který měl světu co dát. ()

FildasCZ

Bohužel dokument mě nezaujal, ale na druhou stranu tady je ta Amerika země snů a nekonečných možností. Takže nemusíte jezdit až do USA, abyste věděli, že se tam tyhle zvěrstva dějou a považují to tam za běžné. ()

Lucka114

Pozrela som si na základe recenzií, aký je film šokujúci ... Šokovaná nie som, ani to na mne nezanechalo psychické následky. Pre mňa to bolo smutné a je smutné, že sa takéto veci dejú.. ()

avogrebnork

Uf, velmi těžký depresivní příběh. Bohužel realita. Opravdu neskutečné co se muže všechno stát a hlavně čeho jsou opravdu lidé schopní.  Opravdové zlo. ()