Když se chce dítě dostat z tábora domů, způsob si vždycky najde. I kdyby mělo zbourat celý rozvrh střídavky. Děti jsou sice na táboře, ale rodičům přesto nevychází plány podle jejich představ. Nestihnou si ani trochu užít volna a už musí pro Johana zpátky na tábor nebo přestavovat dům. (TV Nova)

liskam

Faktem je že na to koukám hlavně kvůli Zuzaně Vejvodové. Ta ženská je naprosto skvěle napsaná a hraje to dokonale... Tak strašně mě sere, že to nemá obdoby. :-)) Hlavně za její výkon dávám 3* ()

bourec

Vydržel jsem poměrně dlouho. Točí se to kolem dvou naprosto nesnesitelnejch postav. Berenika Kohoutová a Zuzana Vejvodová. Ty dvě mě dokážou tak otrávit, že smekám před sebou a všema, kteří to vydrželi až sem, a kteří nedejbože budou pokračovat. Protože toto dobrý fakt není. A i přes to, že film Střídavka nebyl taky žádnej zázrak, tak je to 90 minut prudy. kdežto seriál bude pít divákům krev bůhvíjak dlouho.S koncem šestýho díu s tímhle serošem končím. Dost pozdě. P.S. Bohužel jsem se nechal nalákat nicneděláním na další díly, a snížím hodnocení na jednu hvězdu. 20%. ()