Reklama

Reklama

Ďáblovi v patách: Divoký svět Johna McAfee

  • USA Running with the Devil: The Wild World of John McAfee
Trailer
Dokumentární / Krimi / Životopisný
USA, 2022, 105 min

Režie:

Charlie Russell

Hrají:

John McAfee (a.z.)

Obsahy(1)

Tenhle dokument v syrových záběrech a rozhovorech odhaluje nové informace o průkopníkovi v oboru moderních technologií Johnu McAfeem, který strávil dlouhé roky na útěku. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Excentrický miliardár pravdepodobným vrahom. Celkom bežná kombinácia. Dokument je natočený ale chaoticky, najmä kamerové záber sú dosť až rušivé, ako sa trasú. A dokopy sa vlastne ani poriadne nedozviete, prečo má byť ten McAfee až takým diablom. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Dokument o antivirusovem prukopnikovi a silenem multimilionari s protivnou narcistickou povahou. Jsou zde nove skutecnosti z archivu, ale nenajdete odpovedi na mnohe otazky o tomto pribehu. Dokument pusobi chaoticky a unavne. Co dokument skutecne nabizi je ponoreni se do zkusenosti Johna McAfeeho vtahujici divaky do chvilemi nebezpecne manie zit tak mimo zakon, jak je to mozne. ()

DeathRock 

všechny recenze uživatele

Dokument je sondou do závěrečné etapy života a osobnosti Johna McAfee. Líbí se mi autentičnost a syrovost záběrů. Dokument si na nic nehraje. Nepitvá se zbytečně v tom kdo byl John McAfee nebo co vybudoval. Zaměřuje se čistě jen na události a prožitky reportérů z VICE po útěku Johna před zákonem. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama