Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obchodníčka s umením Patrice (Uma Thurman) nezažíva najlepšie časy a tak, keď sa jej vyskytne možnosť privyrobiť si praním špinavých peňazí pre mafiána Gordona (Samuel L. Jackson), ponuku využije. Pri nekalých praktikách však narazí na nájomného zabijaka Reggieho (Joe Manganiello), z ktorého sa náhodou vykľuje umelecký supertalent. Patrice je tak nútená lavírovať medzi umeleckým svetom a podsvetím, zatiaľ čo Reggieho úspech ohrozuje, že sa celá schéma prania špinavých peňazí odhalí. (Arsenal83)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (30)

Kropajda1 

všechny recenze uživatele

Uma Thurman zřejmě nezaslechla, že je teď v Hollywoodu trendem přirozenost. Vypadá jako maska. Film to ovšem nebyl úplně špatný. Joe je sympaťák a to ani nemusel ukazovat pekáč buchet. Nízké hodnocení má film asi proto, že není natočený pro puberťáky, kteří mají samozřejmě o filmech jiné představy a podle toho tak vypadá filmový průmysl současnosti. Hvězda navíc za to, že ačkoliv šlo o film plný umělců, nikdo nám nepodsouval nebinární tvory a dokonce ani neznámé herce tmavé pleti v hlavních rolích. Samuela uznával svět dávno předtím, než studia dostala tabulky kdo musí být v obsazení, aby se film prodal, takže ten rozhodně z protekce roli nedostal. ()

SpeedyCZ 

všechny recenze uživatele

Dvojka z Pulp Fiction je zpátky, bohužel ale v podprůměrném filmu. Uma Thurman vede galerii umění. Bohužel se jí příliš nevede, a umělci od ní odcházejí jinam. Přes drogového dealera se jí naskytne možnost za pěknou sumičku prát přes její podnik špinavé peníze pro mafiána.  Obrazy pro praní peněz dodává Joe Manganiello (nájemný zabiják), který se ale nečekaně stane přes noc uměleckou senzací. Náznak děje mi přijde i zajímavý, ale bohužel tvůrci nejsou kdovíjak schopní, a film podle toho vypadá.  Thurman nemá ve scénáři moc co hrát, Jackson a Hawke jsou zcela nevyužití. Manganiello nemá dostatečné charisma, aby přetvoření ze zabijáka v umělce uhrál. Konec je narychlo upečený a nepříliš promyšlený. Akce veskrze žádná, film je spíš drama. Aspoň, že to nebylo moc dlouhé. ()

Reklama

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Člověk by čekal, že thriller, v němž mají hlavní role Uma Thurman a Samuel L. Jackson, prostě musí být pecka. Na herecké obsazení se bohužel v tomto případě spoléhat nedá, jelikož oba zmínění herci hrají postavy, které by mohl zahrát prakticky kdokoliv jiný, dokonce jsem toho názoru, že jich je tady vyloženě škoda. Ateliér smrti nabízí prázdný a extrémně nudný příběh, děj je nezáživný a absolutně o ničem, celou dobu se jen mluví a mluví, veškeré snahy o humor se totálně minuly účinkem, tempo je svým pomalým tempem vyloženě ubíjející, no zkrátka děs a hrůza. Naprostá ztráta času. Brr, nikdy víc. 0/10. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Proč se to nejmenuje “BagMan”? Prakticky myšlenka “Pytlíčka” je nosná nit filmu. Každopádně. Dělat si prdel z mazalů (a “sběratelů umění”) mi přišlo jako dobrý nápad (ne originální, ale dobrý). A propojit to s “mission impossible” jsem nečekal. Za mě dobrý. Pozn.: Všichni si tu berou na paškál Thurmanku ohledně botoxu… za mě, proti Kidmance nebo Sandře Bullockovic je celkem amatérka. Takže s ní a jejím vzhledem nemám problém. Problém mám s její rolí - brutální kráva (a po 55 minutách to uzná i sama). ()

BoKo_CzT 

všechny recenze uživatele

Tak úprimne mám proste zlý vkus. Vďaka tomu som sa nenechal odradiť tunajším podhodnotením, tento film si pozrel a neoľutoval som. Rafinovaný originálny humor a dobré herecké výkony ma celý čas bavili. Nasmial som sa a vôbec mi nevadí, že tam nelietali nejakí Arangeri v homo obtiahnutých pláštenkách s laserom v očiach. Samuel L. Jackson je v tejto roli fakt výnimočný. Nech žije konceptuálne umenie :-D . Milujem takéto filmové objavy, keď nič nečakám. Škoda len, že je ich tak málo. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama