Epizody(8)

V téhle strhující romanci se Američanka (Zoe Saldana) zamiluje do Sicilana, kterého potká v Itálii. Pak o něj ale přijde. (Netflix)

Recenze uživatele Arsenal83 k tomuto seriálu (4)

Od nuly (2022)

Slabšie štyri, ale tri by boli málo. Hoci tá sandálová Saldana vyzerá teda staršie než asi bol vekový rozdiel v skutočnosti. A tiež asi boli pridané netflixoviny, pretože asi v skutočnom príbehu nebola polovica kamarátov orientovaná inak než zdravo. Film o romantike, láske, bolesti, ale aj úžasnom jedle, ktorého chuť cítite jedným pohľadom. A ten závan skutočnosti tomu dáva veľa. Obsah ale netreba čítať. Dementi z Netflixu napíšu celý príbeh v dvoch vetách a aj tak všetko odhalia. ()

První sousta (2022) (E01)

Ten vekový rozdiel je značne vidieť, aj keď Zoe ako mulatka starne na oko pomalšie, ale 15 rokov je 15 rokov. No nech, ale predsa len zrýchlený úvod, kde prídeš na pár týždňov do nádhernej Florencie a hneď si narazíš dvoch Talianov, lebo však jeden ma galériu a  u druhého sa brutálne mandžáre. Romantický úvod na záver časti, málo uveriteľný, ako vravím, zrýchlený. ()

Maso a kost (2022) (E02)

Na jednej strane blbé netflixovské narážky, všade je rasizmus, minimálne černosi ho všade vidia, ale zároveň bol prekvapujúco narazený aj černošský rasizmus v malom, prekvapenie! Ale aby sa Talian nedokázal zamestnať v Los Angeles? Čo tam už neni mafia? ()

Vila. Koště. Koláč. (2022) (E03)

Svadba Taliana bez Talianov a rodiny, za to ale s plnou loďou ľudí od Kartága. Z romantiky sa pomaly stáva dráma. ()