Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

V téhle strhující romanci se Američanka (Zoe Saldana) zamiluje do Sicilana, kterého potká v Itálii. Pak o něj ale přijde. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (18)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nemám úplně v oblibě prvoplánové dojáky a From Scratch k němu nemá moc daleko. Naštěstí ale nikdy nepřekročí hranici tvůrčí vypočítavosti a ubuleného kýče a drží se v intencích uvěřitelného, životného a civilně podaného příběhu. Celá série by se dala rovnoměrně rozdělit na dvě poloviny. V té první hraje prim romantická linka, v druhé pak přebírá otěže drama, které může potkat každého z nás a vzhledem ke spoileru v popisu seriálu si není zas tak těžké domyslet o co půjde...70% ()

Timothy 

všechny recenze uživatele

Na filmy a seriály se díváme kvůli emocím jenž v nás zůstanou. Díváme se na ně, abychom zkusili nedělat stejné chyby, abychom rozpustili přítomné myšlenky a nebo se na ně díváme, aby nám daly sílu v určitých fázích života.  Některá díla ve Vás tohle nevzbudí a některá ano, přesně tak, jak to má být. Tady se u mě probudilo to, co už dlouho ne. Možná se může zdát, že se to pomalu rozjíždí, ale kdo má rád i romantiku nebude z prvních epizod zklamán. Zoe Saldana mě svým herectvím naprosto rozdrtila. Možná i kvůli jejímu vztahu k Itálii, mi přišlo, že do toho dává ještě o špetku víc než normálně. Famózní. Hned po zhlédnutí se mi o tom zdálo, celý další den jsem o tom všem přemýšlel, za volantem auta, v obchodě a i třeba během tréninku, to už asi není náhoda. A když se pak dozvíte, že se to vlastně všechno stalo, nezbyde Vám nic jiného než si dojít pro tuzemák a spláchnout to.  Život je úsečka a to je sakra na prd. ()

Reklama

rezzzy 

všechny recenze uživatele

Nemůžu se přinutit dát více než 3* za prvních 7 částí příběhu, který pro mě skoro celou dobu nedokázal najít breaking point. I když je podle skutečného života a smrti, pořád to bylo takové skoro pohádkové a nevěděla jsem, co si z něj vzít, stejně jako jsem nevěděla se do něj vžít. Až poslední díl ve mě nadzvednul pár kapek emocí, protože přináší trochu něco jako poselství pro lidi, kteří hledají útěchu a smíření, restart, kořeny a tak dále. 7x3* a 1x4*. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Začátek je trochu pomalejší, ale od čtvrtého dílu je to dráha emocí, u které jsem nepřestávala brečet. DÍl od dílu to bylo jen horší, co se emocí a slz týká a bylo těžké se udržet. Herecky je to skvěle zahrané, Eugenio Mastrandrea velmi mile překvapil, sympatický herec, který si mě okamžitě získal. Ráda jsem slyšela i milovanou italštinu. Doufám, že knižní předloha vyjde i tady, ráda bych si jí přečetla. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Očekával jsem klasickou romanci od Netflixu v lákavém prostředí a právě to pro mě bylo hlavní motivací, abych si seriál pustil. Nakonec tam Itálie nehrála zase tak velkou roli (ale ani úplně malou), ale ve finále mi to nevadilo. Bylo to dobře zahrané, místy zábavné, místy dojemné (a to říkám jako někdo, kdo je obvykle chladný jako kus ledu) a byť tempo nebylo vždy zrovna svižné, málokdy jsem se nudil. ()

Galerie (208)

Zajímavosti (1)

  • Příběh je založen na skutečných událostech ze života Tembi Locke, která je sepsala do knihy „From Scratch: A Memoir of Love, Sicily, and Finding Home“. (Timothy)

Reklama

Reklama