Reklama

Reklama

Zakázaná touha

  • Polsko Heaven in Hell (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Smí se zralá žena bláznivě zamilovat a vrhnout se do víru vášně? Může atraktivní mladý muž hledat něhu a blízkost, která mu tak chyběla, u starší partnerky? Olga (Magdalena Boczarska) je o patnáct let starší než Max (Simone Susinna). Ona je úspěšná žena s vybudovanou kariérou a postavením, matka dospělé dcery. On je pohledný mladý muž, který žije naplno a nechce promarnit ani chvíli. Osud je spojil a zapletl do vášnivého vztahu provázeného mnoha nástrahami. Olga se zmítá mezi protikladnými pocity: její smysl pro zodpovědnost ji varuje před začínajícím románkem, stud stojí v cestě vášni a sebekontrola zápasí s touhou po spontánnosti mládí. Max začíná chápat, že jeho bezstarostný život ztrácí na přitažlivosti. Je si jistý, že žena, kterou potkal, je jeho životní láskou, ale neví, jak překonat překážky stojící v cestě jejich společnému bytí. Když vyjdou najevo dlouho zamlčovaná tajemství, volby, které milenci budou muset učinit, se ještě zkomplikují. Oba milují divoké živly, vítr a bouřlivé moře, ale budou mít odvahu skočit do neznáma? (Continental film)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (6)

gegina31 

všechny recenze uživatele

Lehké porno se slabým příběhem 😁 Hned po deseti minutách na to vlítli...vlastně ani nevím jak k tomu došlo a chvíli jsem si nebyla jistá,  jestli si to paní jen nepředstavuje... Zhruba v půlce přešel děj z porna na psychologické drama na téma vztah matky a dcery. Jinak....jako...taky jsem měla mladší....ale takhle sakra nevypadali 😆 ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Plne sa podpisujem pod slová mojej kamarátky po skončení filmu: Väčšiu tupotu som asi ešte nevidela. Lístky boli ale zadarmo, takže to až tak nebolelo. A Mojca Tirs a Tomasz Madnes? .. tak to je sakra dvojka, tým to teda píše. 0,5* ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Nudne, hloupe i zabavne najednou.  Vetsina polskych divaku se bude divat z jedineho duvodu - Simone Susinna, ale scenar ji nuti rikat takove jalove dialogy. ()

VelkyMrB 

všechny recenze uživatele

Kameraman je borec. Protože natočit film s pokročilým parkinsnem a s 20 dioptriemi, to chce velké koule. Fakt ten obraz byl otřesný. Půlku filmu není skoro nic vidět, protože je vše mázlý jak když si vykapete oči a snažíte se koukat a druhá půlka byl jeden velký třes. Koukalo se na to příšerně, ale příběh ušel. Krom toho, že jsem měl celou dobu sto chutí dát tý její dceři takovou facku, že jí slezou uši na jednu stranu. Ale nakonec jsem si to rozmyslel. Scéna na lodi kdy si matička něžně popovídala se svojí dcerkou byla vcelku dojemná. Celý film byl tak nějak prapodivný a hvězdičku si zaslouží scéna na lodi a posledních 20 minut filmu. Takže žádné očekávání vyvrcholilo ve dvě hvězdičky. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama