Maciej (Tomasz Kot) sa nečakane dozvedá, že jeho žena Janina (Karolina Gruszka) na služobnej ceste mala autonehodu, ktorej zraneniam podľahla na mieste. Podľa svedka a polície išlo údajne o samovraždu. Navyše mu vyšetrujúci policajt oznámi, že Janina bola v štvrtom mesiaci tehotenstva. Šokovaný a zlomený otec dvoch detí sa rozhodne vypátrať tajomného milenca, prísť tak na príčinu svojho rozpadajúceho sa manželstva a zároveň zostať silný, kvôli svojim dvom dcérkam. (sochoking)

sochoking

Bartosz Konopka natočil moje obľúbené seriály a je prirodzené, že som hned chcel vidieť i jeho filmovú novinku. Wyrwa spája prvky vzťahovej drámy a krimi žánru. Chlapík príde pri autonehode o svoju ženu a pritom zistí, že bola v druhom stave, ale nie s ním. No a rozhodne sa vypátrať pravdu a tak prísť i na príčinu svojho rozpadajúceho sa manželstva. Film so sympatickým obsadením, odohrávajúci sa takmer na Mazurách, pomerne rýchlo odsýpa. Dramatická časť snímky nemá podľa mňa chybu, ale tá thrillerová sa mi zdala trochu úsmevná. Povedal by som, že je to taká oddychovka na sobotný večer s prekvapivým, ale nie šokujúcim, finále. Veľmi silné tri hviezdičky. ()