Epizody(6)

Dokumentární seriál, ve kterém Harry a Meghan promluví o různých peripetiích, které museli bok po boku překonat od prvního rande až po odchod z královské rodiny. (Netflix)

Vieriq78

Keď sa dvaja ocitnú medzi rozumom a srdcom a bulvarom..može to vyzerať i takto… a k tomu na váhach kráľovskej rodiny povinnosť vs život podľa svojich presvedčení… škoda, mohli priniesť svetu niečo skutočne nadčasové… nie všetci vo svete vedia čím láska skutočne je ale čím skôr ich tá láska stretne tým skôr porozumejú aké dôležité je postaviť sa za ňu… tento pribeh pokračuje a mne sa určite páči ❤️ ()

Veeria

Zajímavý dokument, pěkně zpracovaný. Lidský, odvážný. Je dobře, že Harry a Meghan vypráví svůj životní příběh, sami za sebe. Přeji jim jen vše dobré. ()

Updated_Cake odpad!

To se ani celé nedalo... Otázka která je na místě: proč tohle existuje? Odpověď najdete v částce, kterou Meghan a Meghan získaly. Jak něco takového vůbec mohl Netflix vypustit, hodně velký přešlap... ()

Annaroz

Nehodnotím, zda jsou všechny výpovědi pravdivé. Co hodnotím je úroveň seriálu, který byl příšerně rozvleklý, nudný a vlastně se tam zmiňovalo pouze to, co se aktérům hodí. Proč třeba vůbec nezazní, že Meghan byla už jednou vdaná? Ostatně všechno jen tak klouzalo po povrchu, jediné co jsme se dozvěděli: šíleně se milují,  jsou skvělí, mají vždy jen dobré úmysly a jsou oběti - jednak královské rodiny, Meghanina otce a sestry, novinářských hyen a to je asi tak vše. Strašně by mě zajímal pohled druhé strany. ()

sh4ris

Priserna nuda, samé blábolení o velikášství jich samých. Neberu jim to, že je pro ně těžké, co občas musejí prožívat a to nejen skrze bulvár. Když ti ta záře reflektorů smrdí, tak ale zalezu a už nevylejzám. U mě ona skončila téma řečma o tom, že vůbec netušila, co že to je vůbec ten princ a jak jako, že je celkem nevhodné se obléct na seznámení s Williamem do roztrhaných věcí? Ajo, ty jsi ta Meghan co má na vše vlastní pravidla.. A šíleně ráda se poslouchá. ()

ssarka odpad!

jako dokument otřesné, jen záběry na fotky a jejich názor....z hlediska obsahu je to k pláči, obyčejná msta rodině a dokud jim bulvár ničil život zadarmo, tak to byla pohroma, ted spolupracují s bulvárem za peníze, tak to už jim to nevadí, to je cajk...jako lidé jsou odporní, oba ()

PoprockCZ

Přišlo mi to vcelku autentické a zajímavé - děsivé, že britští paparazzi jsou tak neodbytní, že jsou příliš i na hollywoodskou herečku. Nesouhlasím s negativními názory, že dokument je špatný, protože není objektivní. ŽÁDNÝ dokument není objektivní. Vždy je to jen subjektivní výseč dle autora dokumentu a on nemá žádnou povinnost nechat vypovídat všechny strany. Samozřejmě, někdo se o větší objektivitu snažit může, ale i přesto dokument zůstává částečně subjektivním. Taktéž nesouhlasím s názorem, že Meghan měla tlak prostě vydržet a nevymýšlet si. Psychiku máme jen jednu a můžeme být sebe-bohatější a k ničemu nám to nebude. Co ale nepochválím je délka. Přibližně od 3. dílu je to příliš natahované. Nejzajímavější mi přišly první díly o dětství Harryho. Na druhou stranu neviděla jsem v plné délce rozhovor s Oprah, takže finální soudy si o manželské dvojici nedělám. Nicméně věřila bych, že pravda bude někde napůl: Striktní etiketa v královské rodině a oddání se novinářům i přes absolutní ztrátu soukromí (zde paradoxně platí, že narodit se bohaté rodiny může být také prokletím) versus snaha přivydělat se nějaký peníz výměnou za pozornost lidí. ()

MARLENE.DAFT

Úplně mě míjí tady tak populární kritika toho, jak nemají snobové a privilegovaní lidé právo na jakékoliv negativní pocity a neštěstí. Naivně jsem si myslela, že snad i každé malé dítě ví, že štěstí a zdraví si za peníze nekoupíš. Ano, můžeš si ledacos usnadnit a táhne se to všechno líp, když se nebojíš o střechu nad hlavou, ale třeba strach, bolest, zradu, nepochopení a smutek myslím prožíváme všichni lidé vnitřně podobně. Miliony na kontě neovlivní ani strach o bližní, což je z dokumentu dost patrné. Uznávám, pro obyčejného člověka je těžké ztotožnit se s dopadem toho "honu na čarodějnici Meghan" na psychiku. My si řekneme, že si z těch článků prostě moc dělá a nemá je číst. Otázka je, jestli to ale vůbec jde a odpovědí je tento dokument, rozhovor s Oprah a chystaná Harryho kniha. Nejde. Museli by se přestěhovat asi na Mars. Je mi líto, že královská rodina nedokázala využít příležitosti a  uhasila nový oheň naděje pro Commonwealth. Nejhůře se kouká na to, že minulost se opakovala a kdyby Harry s Meghan raději neodešli, mohli být po Dianě dalšími oběťmi mediálního šílenství, jejímž jediným cílem je vydělávat a neohlížet se. ()

cmeldova odpad!

Harry tady vypadá jako týraný podpantoflák, a celý seriál je grcka a fňukání černochů o tom, jak je Británie rasistická a hrdinka, podělaná feministka, chudinka ublížená a aktivistka Megan je borka co otevřela kontroverzní témata 🤮🤮🤮 bože, jak tohle mohli pustit do televize. Alžběta se v kryptě obrací 🤢 je to ubohá ufňukaná triáda, ublížených chudinek, dostala tolik ústupků jako nikdo nikdy v té rodině ne a pořád bude bečet, pipka jedna 🤮 ()

monika.lavri odpad!

Strašný, strašný, strašný. Naprosto splňují definici narcismu. Už jsem silně alergická na jakékoliv aktivisty, kázající vodu a plnými doušky píjící víno. V době krize fňukající zbohatlíci, manipulátorská Meghan a podpantoflák Harry. Odpad! Pro ty, co nás tu označují za "hejtry": Buď jste dokonale naivní a o životě víte ho*no, nebo jste aktivisti - nikdo jiný tomu dát více jak dvě hvězdy nemůže. A pokud má někdo pocit, že propadák tohoto paskvilu se týká jen ČR, měl by se podívat na IMDB. Díky tomuto dokumentu, přesněji díky jeho hodnocení, jsem zjistila, že u většiny je ještě svět v pořádku. Ctím a miluji královskou rodinu a rozhodně jsem stejně jako oni pro: Co se doma uvaří, to se tam také sní. Žít v královské rodině je také práce, musíte pracovat, abyste si zasloužili plat, kdežto M nechtěla dělat nic, ale peníze jí nesmrděly. Osobně si myslím, že M tohle plánovala a dokonale H zmanipulovala, tak jak to tyto toxické osoby umí. Na H je vidět, že je poznamenán smrtí matky, ze které se nevzpamatoval.  Jednostranný pohled dokumentu, kdy není slyšet žádný názor protistrany, je jen několikahodinový nářek na to, jak to bylo těžké. Přitom tam byla jen chvíli a už dělala vlny. Ve skutečnosti oba závidí W+K a H si nechal rozbít vztah se svým bratrem a rodinou, čehož bude litovat. M si myslela, že překoná Kate, ale když zjistila, že každý z ní není unešen, obrátila to. Mě osobně vůbec nenapadlo, že je míšenka apod., prostě to byla hezká snědší žena. Ale opět to dokázala dotáhnout do extrému skrze rasismus, kde jednou popírá, že je černoška, jindy říká, jak lidé v Africe vyběhli do ulic (kvůli ní), stejně jako při osvobození Mandely, no to už se musí člověk popadat za břicho.  Chvíle, kdy pro mě M definitivně skončila? Její posměšný úklon královně.  (i Harrymu bylo trapně). Nadále fandím W+K, protože ti si vždy zachovávají důstojnost. Cožpak Kate neporodila také děti a nemá emoce, city? Stěžovala si někdy? Nikdy, vše řeší tak jako většina lidí v soukromí. Mnoho lidí nyní řeší existenční problémy a tihle dva (M+H) přijdou s tímhle....  Jednou budeš Harry litovat, zaprodals svou rodinu a rozcupoval vaše vztahy na kousky.  (Pro Fixaman: Jistě jistě, jestli mi jsme zblblí bulvárem, ty jsi zblblej hereckým výkonem Meghan, nebo inklinuješ k ovládání psychopaty, že? :)) Doplním: Přesně jak jsem si myslela, nezklamals, aktivisto, trefa do černého.) ()

nudnik

Počáteční nechuť k omílanému vztahu překonalo překvapení v podobě velmi dobrého dokumentu o bezskrupulózních médiích a hlavně dezinformacích tvořených na objednávku, např. na twitteru. Velmi poučné a zároveň děsivé, jak se dá zničit člověk. Totálně jsem změnila názor na Meghan. ()

zorrra

Asi je to tým, že som Slovenka a tak to nemôžem chápať, ale jednoducho NECHÁPEM tú obsesiu Angličanov a mnohých iných národností celou britskou monarchiou a ich nasledovníkmi a panovníkmi. Jednoducho to nechápem. A týmto dokumentom sa mi ešte viac sprotivili, pretože tu je krásne vyobrazená chorá symbióza s médiami, ktoré nie sú nič iné, len nechutné kreatúry žijúce z podporovania polarizácie ľudí ,doslova žijúce z nešťastia cudzích. V jednej chvíli mi prišlo až desivé, ako veľmi sa môže vďaka virtuálnemu svetu a žiaľ, aj moci buváru ,zmeniť človeku život z rozprávky na peklo. Čomu nechápem je, že ľudia neustále píšu, že Meghan vyplakáva. Ja si naopak myslím, že len hovorí svoju pravdu. Nechápem, prečo majú ľudia väčšiu tendenciu uveriť nejakému bulvárnemu plátku, ktorý vyrába ako na počkanie senzácie ( často vyfabulované, vykonštruované, nadnesené ) a nechce alebo proste odmieta uveriť tvrdeniu samotného aktéra týchto afér...Správne podotkli na začiatku v dokumente - nechcú radšej ľudia počuť pravdu od nich samotných? Nie, nechcú, pretože to nie je také zaujímavé, ako keď "pravdu" niekto ešte viac nafúkne, pridá zopár negatív, nech je to ešte pikantnejšie a horšie, lebo spoločnosť nezaujímajú dobré veci...nie, spoločnosť zaujíma niečo, o čom budú diskutovať, vymýšľať teórie, o čom sa budú hádať a hlavne, potrebujú niekoho, na kom si vyvŕšia svoju frustráciu z ich životov... A viete čo, kvitujem Harrymu a Meghan, že tento dokument urobili. Kto chce, bude v tom vidieť len hejt, kto chce, urobí si svoj názor, pretože teraz tu máme pohľad zas z inej strany. Že na tom zinkasovali milióny? No nech, keď môže nejaká chudera na Instagrame vyrábať milióny svojim telom, prečo nie oni...Ja práveže vidím veľmi jasnú paralelu s Dianou a chápem, že Harry nechcel prísť nielen o matku, ale ešte aj o ženu. A celú kráľovskú rodinu by som zrušila -  v dnešnom storočí mi už prídu ako drahý prežitok, ktorý si onedlho nebude môcť dovoliť ozaj nikto.  4,5*/5* ()

doubravkaa

Překvapilo mě, že Meghan není taková mrcha, jak se všeobecně prezentovalo, že je docela milá. Harry není žádný podpantoflák, ale milující manžel. Takže u mě asi byl cíl splněn. Ale bylo to dlouhé a docela nudné, pořád jsem čekala nějaké větší drama. Jinak celý ten cirkus kolem britské monarchie a zbožňování královny vůbec nechápu, je mi to naprosto cizí, tak mi přišlo i v pohodě, že se Meghan uchichtla, že má dělat pukrle. Co mi lezlo na nervy, že žijou u někoho v domě, někdo je živí, že jsou jak dvě rozmazlený velký děcka, co si tam poletují jak motýlci a nikdo z nich ani na vteřinu až do konce nezmíní ani jedinkrát slovo "práce". Protože u Williama a spol. je přece práce to, že reprezentují, že si zkrátka musí dát líbit celý ten blázinec. Zatímco tito dva si chtějí jen tak tančit životem bez povinností. A asi se jim to i podaří, nejspíš za dokument dostali slušně zaplaceno. Zkusím jim to přát... ()

senoritar odpad!

Naprosto příšerné. Absolutně nechápu, jak někdo může tomuto dát 5 hvězdiček a ještě tvrdit, že na rozdíl od bulváru jsou toto ověřené informace. Mě to spíš připadá jako já nic, já muzikant a všichni ostatní jsou na mě zlí a nespravedliví. Copak o rodině se takto vyjadřuje na veřejnosti a ještě, když si za to nechám řádně zaplatit. To nevadí, že nadávají na bulvár, ale když se dolárky sypou tak se o nějakou tu pikantnost podělíme. Nezáleží na tom, jestli jsem nebo nejsem fanoušek monarchie, ale toto se podle mě nedělá. Vrchol všeho hyenismu je zesměšňování zesnulé královny, která se už ani nemá možnost bránit. Ale karma je zdarma. ()

momomoo22

Za všetko môže bulvár (áno je naozaj drsný a aj klame), dokument o otroctve a rasizme (lebo ona je taká čierna, že to každý vidí a hovorí stále o tom len ona a iní čierny). A také presladené ako sa milujú (kľudne nech sa milujú).  Takže obraz ako im je strašne obližované a nakoniec im aj tak to neveríte. A realita ako chcú mať súkromie a potom dávajú rozhovor, kde ohovárajú kráľovskú rodinu, chcú byť finančne nezávislí a tak natočia dokument (čo nie je súkromné) za 100 miliónov, kde zas rozprávajú o kráľovskej rodine. Zarábajú len preto, že on on je z kráľovskej rodiny.  A potom im má človek veriť. Diana to mala naozaj zlé v tých časoch. Ale Megan nie je Diana. ()

Her_Bear odpad!

Naprostá fraška!!!! Aneb jak naprosto ze VŠEHO udělat rasový problém…. Zvláštní je, že se jako feministka nepostarala o to aby se to jmenovalo Megan a Harry. Několik hodin dokumentu v duchu toho, co chudák Harry a Megan toliko neměli rádi na bulváru… ()

Azitras

Fascinuje mě, kolik vymaštěnců hltá i v Česku přežvýkané zprávy z britského pravicového bulváru, které vykreslují Meghan jako člověka, co je snad ještě horší než Hitler. To se pak projevuje i ve zdejších recenzích. To, že ty sračky z Daily Mailu hltají konzervy na anglickém venkově, které si honí nad královskou rodinou, ještě chápu. Ale že ten vliv sahá až sem, to mi hlava nebere. ()

3anitram

Hodnotit asi úplně nechci. Ani počin Netflixu, ani to, jestli někdo má nebo nemá někoho rád a proč. Nikdo nežijeme jejich životy a totálně netušíme, co obnášejí. Beru v potaz pouze to, čím nás krmí média a proč se chtěli H+M k tomu všemu sami vyjádřit. A musím říct, že je vlastně chápu. Média v dnešní době mají neuvěřitelnou moc a jsou to kurvy prodejný. Opravdu dokážou na zakázku cokoli. A o to tu šlo myslím nejvíc. ()