Epizody(6)

Dokumentární seriál, ve kterém Harry a Meghan promluví o různých peripetiích, které museli bok po boku překonat od prvního rande až po odchod z královské rodiny. (Netflix)

tein odpad!

Toto je krasny dukaz toho ze uroven, styl, charakter ani inteligenci si proste penezi nekoupite a totalnim ubozakem muze byt i princ z momentalne nejslavnejsi kralovske rodiny, obzvlast kdyz se zaplete s takovym povlem jako je heeerecaka na urovni Irenky ze znameho ceskeho filmu. Plno jednostranne radoby pravdy, hloposti, nesmyslu, pokrytectvi, stezovani si, staveni se do roli vecnych obeti a ublizeneckych chudacku, presne tak jak se dalo ocekavat, a to ani nemusite videt vsechny dily. Tito dva trapni tragedi se holt nestiti niceho, jen pokud se jim posypou penizky. ()

kritiksrdcem odpad!

5 hvězd tomu může napálit jen naivní nicka toužící kloufnout nějakýho toho hloupějšího boháče.. #goodluckdumbbitches ()

Pipka

Toto je hlboký ponor do pôžitkárstva. Pár nenesie žiadnu zodpovednosť za nič, čo urobili odo dňa, keď sa spoznali. Stali sa obeťou len preto, že niekto zranil ich city. Séria začína poctou páru, ale rýchlo sa zmení na to, ako títo ultra bohatí a rozmaznaní mladí ľudia trpeli zlými novinármi. Najstrašidelnejšie je, že vyhľadávajú celé dni online komentáre a čohokoľvek sa o nich píše či vytlačí v novinách. Celý tento smutný príbeh bol podvod. ()

scarlet

Myslím, že by se nemělo hodnotit podle toho, jaký má kdo názor na Harryho a Meghan a jejich chování. Ten dokument prostě není dobrý, spíš hluboce pod průměrem Netflixu. Vlastně bych to ani neoznačila za dokument, spíš talk show, kde si sebezaláskovaní influenceři vylévají srdíčko. Navíc ta délka absolutně neodpovídá obsahu. Šest dílů a pořád to samé fňukání, pořád selfíčka, naprosto nezajímavá. Vzhledem k tradičně vysoké úrovni svých dokumentů tentokrát Netflix  šlápl úplně vedle. ()

Saxicola odpad!

Ne, Meghan, všichni kolem tebe nejsou rasisti. To jen ty jsi hloupá a sebestředná attention whore, která naprosto nepochopila, co obnáší job vévodkyně ze Sussexu. ()

adelismus

Royal Family jsem nikdy moc nemusela, zvlášť po shlédnutí Koruny. Takže ať už to Meghan hraje nebo ne, vlastně jim docela fandim... Celkově mě série docela bavila, mohlo to být kratší. ()

Dumbo87

Je ťažké urobiť “pravdivý” dokument o konflikte dvoch strán ak v dokumente vystupuje iba jedna strana… Myslím, že obaja ublížení aktéri, Meghan aj Harry, sú si veľmi dobre vedomí, že spôsoby akými sa dokáže zvyšok kráľovskej rodiny brániť proti neustálym útokom z ich strany, sú obmedzené a viacmenej nemôžu a nebudú komentovať ich vyjadrenia. Tým pádom je tento dokument “nepoužiteľný” a subjektívny, teda bez výpovednej hodnoty. Čo sa týka hlavných protagonistov, treba mať na pamäti, že Meghan je americká herečka (čo sa v metafore dá považovať za diagnózu) a zamilovaný a teda zaslepený Harry, ktorý ešte stále cíti silný pocit hnevu jak na rodinu tak na média, ktoré podľa neho zapríčinili smrť princezny Diany. ()

Monika95 odpad!

Nic jsem o ní nevěděla, ale pocit jsem z toho všeho neměla dobrý nikdy, po shlédnutí dvou dílů je mně na blití. Je to vyčůraná kráva, která ze sebe dělá největšího chudáčka na světě a Harry jí teď dělá ocásek. Jak parodovala pukrle před Královnou, tak to jsem byla v šoku, hlouběji klesnout nemohla, fakt ne. Ona totiž asi Meghanka spadla z Marsu a netušila!!!! jak to v královských rodinách chodí a že "musí vše dělat podle královny/krále" nikdy neviděla asi žádný film ani dokument. Trapný, trapný, trapný! Paparazzi jí nedali spát, nebo je problém v tom, že je mulatka, nikdo by to ani nevěděl, kdyby to pořád nezmiňovala, pak byl problém v tom, že je herečka a ona už ani neví v čem je problém. LÁSKA jako trám, zamilovali se do sebe a ona je pravd ave skutečnosti taková, jak řekl Harry v dokumentu, že se mu líbila na IG a kámoška mu s ní domluvila schůzku, takže spíš něco jako Tinderová láska :)))))) a pak jsme si mohli vyposlechnout, že je asi dala dohromady dobročinnost a láska k Africe... :), jako oni sami si protiřečili i během dokumentu a házeli špínu. No měla to promyšlený holka, klofnout ho a odtáhnout si ho tam, kde jí k nečemu bude, to, že ona nebude nikomu dělat loutku a vzdá se svýho života snad bylo jasný všem! Na zbytek se už ani dívat nechci a nebudu. všichni chudinku Meghanku nesnáší a nikdo jí nerozumí, zato s Dianou by byla nejlepší kámoška a Diana by ji milovala. :D No jo, ta se chudák nemá jak bránit. ()