Blázinec na koleji

• USA Dorm Daze (více)

Je pár dní před vánočním volnem a na koleji to vře. Styles, který má, alespoň podle svých siláckých řečí, za sebou spousty zkušeností, zaplatil kamarádovi Bookerovi prostitutku, aby už konečně přišel o panictví. Teď už jenom počkat, až sexy Dominique dorazí a postarat se, aby zatím nervózní Booker někam nezmizel. V tu samou chvíli další obyvatel koleje čeká na příjezd francouzské studentky na výměnu, která se jmenuje... taky Dominique. Takže na zmatky ve stylu "kdo je kdo" je zaděláno. A to není jediné. Tahle kolej je totiž jeden velký zmatek. (oficiální text distributora)

JohnZ87

Tolik absurdních situací v jendom filmu? To snad ani není možné. Extrémně ujetá komedie, kde kvantita vtipů převládá nad jejich kvalitou, nicméně pár jich je docela slušných. 40% ()

fallanga

Začínalo to jako průměrný béčkový film, ale zvrhlo se to v opravdový hnus. Vystřihnout scénky s honbou za prachy a vyplnit to něčím lepším a možná by to mělo na ty 2 hvězdy. ()

radys.v

Tak takový film může vymyslet a natočit pouze nějaký totální ultramagor. Dívat se na tento film pod vlivem mametamfetaminu, tak vylezeš na nejblížší kostelní věž a pustíš se hlavou přímo proti chodníku. Naprosto jsem se ztrácel kdo je kdo. . ()

Saljack

Některé vtipy nejsou zas tak špatné, ale je jich přehršel. Náhoda kam se člověk podívá. Ale od půlky si člověk přeje aby ta blbost už skončila nebo se něco změnilo. ()

mangui

Nepříliš známá komedie, která mě hodně bavila... Jeden omyl je příčinou dalších až to nárůstá do nekonečných rozměrů a když si už myslíte, že je konec a vše se vysvětlilo, tak není... je to ještě trochu jinak :) ()

Barbucha55

Od začátku do konce je to pitomost.....Proč je celý film tvořený souhrou nešťastných náhod a po 10 minutách už to není vtipné. ()

BrckoGOS

Je to ulítlý... neskutečně ulítlý.. ale má to šmrnc, má to energii, pořád se tam něco děje, některé situace jsou i vtipné a ano, musím říct, že mě osobně film příjemně překvapil. Není to úplně ta teenagerovská komedie, jak je známe z Prciček apod. A to je možná to, co mě na filmu potěšilo. ()

Usir

Klasická teenegrovská komedie, kterých je už až moc. Ale dvě hvězdičky dávám za zápletku, protože takhle to zamotat, to muselo dát dost práce a chvílemi je to i vtipné. ()

Xpat odpad!

Další trapná komedie o sexuchtivých mladých "pcálistů", která je fakt na pokraji demence a absolutní fantasmagorie. Jediné, co mě tak rozesmálo byly ty dvě blondýnky, kvůli kterým stejně nedám nic jiného, než zasloužený odpad! za tuto hrůzu! ()

Desmi

Klasická teenagerovská komedie. No klasická asi ne, protože jsou daleko, daleko lepší.. Za provázanost filmu, kde vše se vším souvisí dávám 2 hvězdy, protože to se nevidí zas tak často a práci scénáristů je třeba ocenit. =) ()

Antal89

Svérázný pohled na to, co se může stát na koleji jedné z prestižních amerických univerzit. Vstup do děje je velmi peprný, skoro jako vystřižený z podobný studentských béček osmdesátých let. V půlce filmu, kdy do děje vstoupí dvě stejné kabelky - jedna, která je památkou po babičce jedné ze studentek a druhá, která je plná peněz, přecházíme do akčnější roviny, kdy jednak některým jde téměř "o kejhák", ale jinak se vše stále nese na rovině absolutní komedie, kde nikdo a nic není tím, čím se na první pohled zdál a nikdo netušil, co si kdo přál. Pro mě jako náročného diváka byl zajímavý humor a některé gagy, ale jinak z celkové, občas místy pohoršující roviny filmu musím dát jen dvě hvězdičky. Na to, jak dřív vypadaly komedie s titulem National Lampoon musím říci, že tato je velmi silný podprůměr. ()

Pythonator

Pofiderní mix teenagerské komedie a kriminální zápletky tak trochu ve francouzském stylu plném omylů a absurdních náhod. To samo o sobě zní dobře, ale asi by to museli točit ti Francouzi, aby to splnilo účel. Scénář je zmatek nad zmatek , zmatení jsou bohužel i herci a nejvíce museli být zmatení režiséři. Možná za to může tráva a možná omezené schopnosti neumětelů, ale podstatné je, že to je prostě slabý film s nevyužitým potenciálem. Když dám tři hvězdy, tak jsem hodně tolerantní. ()

soukyd33

Šílený nápad zamotat vše okolo na jedno místo. A to studentskou kolej. Stále se stupňující zamotaný děj, do kterého se zamotá každý, kdo jde třeba jen náhodně kolem. Hon na kabelku s penězi může začít. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()