poster

Joking Apart (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 1991, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • ReneeS
  ***

  Vtipné, ale příliš afektované. Zatím hodnotím jen první sérii. Nejsem si jistá jestli se díly zlepšovaly anebo jestli si na jednotlivé postavy a styl humoru člověk prostě zvykl, každopádně poslední díly mě bavily mnohem víc, zvlášť pátý.(2.9.2013)

 • Thomick
  ****

  Dvanáct epizod je přesně tolik, kolik tenhle chaotickej, afektovanej formát byl kdy schopen unést. Druhá série není o nic slabší. Kdo má rád sitcomy na bázi "na posranýho i hajzl spadne" nebo potrhlý italský/francouzský komedie, ten si zde rozhodně přijde na svý.(15.5.2018)

 • matolas
  ****

  Veľmi dobrá vec z produkcie BBC a z pera Stevena Moffata. V podstate tu opisuje svoj život a svoje rozpadávajúce sa manželstvo - až na to, že tu sa hlavná postava aj ožení aj rozvedie za jeden diel a zvyšok je poskladaný z flashbackov, ale aj z "prítomnosti". Hlavná postava je perfektná zahraná/napísaná a vedľajšie postavy sú správne uletené. Steven Moffat jednoducho vie.(26.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace