Oručuban Ebiču (TV seriál)

• japonský

おるちゅばんエビちゅ

• japonský

Oruchuban Ebichu

Ebichu Minds the House

Animovaný / Komedie

Japonsko, 1999, 24x10 min

Makoto Morikawa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Bible sexuálního slangu! Necudné výrazy, které i z opilých Japonců musíte zdlouhavě páčit, vám tu bude servírovat šišlající křeček Ebichu. Samička! :) Krátké díly jdou celé prochechtat. Obzvlášť doporučuju sledovat v páru. Chu!! :-* ^3^(2.8.2006)

Extrémne vtipné. Originálny druh humoru, aký u nás len tak ľahko nenájdete. 5*(19.8.2009)

Prostě masakr. Nedá se to nikomu vyprávět, to se musí zkrátka vidět... Nepřipraveným divákům zřejmě brzy vybuchne hlava z japonského šišlání, ostatní odpadnou, protože je budou bolet všechny možné svaly od smíchu. kdo propadne kouzlu tohoto seriálu, nebude už nikdy jako dříve.(3.9.2008)

Veľa humoru na malom mieste, toto snáď dokážu len japonci s ich animákmi :) Človek si pozrie prvý diel a nevie sa vynadívať na toho malého, teda pardon tú malú škrečka (ako sa povie feminizmus od slova škrečok?) lebo je taká KAWAII :)(16.9.2015)