poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Německo

  Fire Dragon Hunter

 • Německo

  Dragon Storm – Die Drachenjäger

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Německo, 2004, 96 min

Režie:

Stephen Furst

Scénář:

Sam Wells

Producenti:

Jeffery Beach

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • Matros
  *

  Hvězdička za Johna Rhyse-Daviese a za draky, kteří v porovnání s ostatním nebyly tak dementní. Navíc nejspíš ani nesehnali potřebný počet herců, tak narychlo oslovili na ulici pár flákačů a navlíkli je do těch pytlů od brambor, které měli představovat ,,středověké oblečení". O prostředí kde se ,,dračí jatka" odehrávala ani nemluvím.... Ježišmarjá a teď jsem si ještě vzpomněl na to úctyhodné dobytí hradu! Fantasy pro zasmání. Byl to záměr? Ne. Myslim, že to všichni brali úplně vážně...(28.5.2008)

 • darkrobyk
  odpad!

  S odpadem by se mělo šetřit, jelikož za chvíli jím budeme mít zasypanou planetu...ale zde nelze jinak. Snažil jsem se najít alespoň jednu hvězdičku, nu, možná za draky, ale celkově je to tak blbé, že raději ne. Snad i z deseti lidí se dá udělat vynalézavými záběry kamery dav, tady se o to však nikdo nesnaží. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji 35 let starý cyklus TV pohádek Bylo-nebylo v papírových odlupujících se kulisách. Výtvarně otřesné, herecky katastrofa...(24.8.2010)

 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • defagoo
  **

  Nářez! Větší kRáVoViNa se najde jen ztěží. Neotřelá podívaná se odehrává v chudém království, kterému panuje John "Gimli" Rhys-Davies - po Pánovi Prstenů se asi fantasy nemohl nabažit... V hlavní ženské roli bývalá Playboygirl Angel Boris, do ní zamilovaný "Lovec", který trochu připomíná Aragorna, číňan, kouzelník a další postavičky jsou členy skupiny, která musí zlikvidovat pět draků a zachránit krále od jiného krále. 2 hvězdičky dávám proto, že je to celý tak moc trapný až je to vlastně vtipný. Pokud jste viděly Robot Monster nebo Plan 9 from Outer Space, víte o čem mluvím...(22.6.2006)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • - Film vstoupil ve známost jako nejsledovanější snímek televize Sci Fi Channel, který byl od jejího vzniku vysílán. Premiéru sledovalo přes tři miliony diváků. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace