poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Německo

  Fire Dragon Hunter

 • Německo

  Dragon Storm – Die Drachenjäger

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Německo, 2004, 96 min

Režie:

Stephen Furst

Scénář:

Sam Wells

Producenti:

Jeffery Beach

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • tron
  odpad!

  „Neexistujú dlhodobé priateľstvá. Len dlhodobé záujmy.“ Tu je aj 20% veľa, myslel som, že ak v niečom hrá John Rhys-Davies (v titulkoch uvádzaný záhadne ako „John Rhyes-Davies“), vyložený odpad to byť nemôže. Ale starý dobrý Sallah z prvého a tretieho INDIANA JONESA a prchký trpaslík Gimli z PÁNA PRSTEŇOV toto samozrejme nerieši. Mal som si skôr spomenúť na jeho lukratívne zmluvy ANAKONDA 3 – 4, ŠAVĽOZUBÝ TIGER, DENNÍK PRINCEZNEJ 2 alebo VLAD DRACULA (no dobre, toho len daboval, ale aj tak...). Neviem, možno ma utešoval fakt, že som s týmto sympatickým takmer dvojmetrovým bradatým hercom už jeden film o drakoch videl a nebolo to úplne zlé. Toto ale JE zlé. Čo zlé! To už ani nie je možno plnohodnotný film. Bez toho, že by som sa chcel vyvyšovať. Ale amatérstvo z toho razí od začiatku po koniec: „honosné hrady“, oproti ktorým sú rozvaliny Čachtického hradu orientálny palác. Vojsko, pozostávajúce z dvadsiatich čudných zamračených ale aj všelijako srandovne vysmiatych chalanov v kapucniach. Obrovská bitka o hrad? 34 (nerátal som to, ale ten tip určite nebude ďaleko od pravdy) chlapíkov s drevenými mečmi. A draky? Tie dnes vidíte už aj v reklamách na žuvačky.(28.6.2010)

 • darkrobyk
  odpad!

  S odpadem by se mělo šetřit, jelikož za chvíli jím budeme mít zasypanou planetu...ale zde nelze jinak. Snažil jsem se najít alespoň jednu hvězdičku, nu, možná za draky, ale celkově je to tak blbé, že raději ne. Snad i z deseti lidí se dá udělat vynalézavými záběry kamery dav, tady se o to však nikdo nesnaží. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji 35 let starý cyklus TV pohádek Bylo-nebylo v papírových odlupujících se kulisách. Výtvarně otřesné, herecky katastrofa...(24.8.2010)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • Djkoma
  odpad!

  Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel...(27.7.2006)

 • - Film vstoupil ve známost jako nejsledovanější snímek televize Sci Fi Channel, který byl od jejího vzniku vysílán. Premiéru sledovalo přes tři miliony diváků. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace