poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Německo

  Fire Dragon Hunter

 • Německo

  Dragon Storm – Die Drachenjäger

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Německo, 2004, 96 min

Režie:

Stephen Furst

Scénář:

Sam Wells

Producenti:

Jeffery Beach

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • defagoo
  **

  Nářez! Větší kRáVoViNa se najde jen ztěží. Neotřelá podívaná se odehrává v chudém království, kterému panuje John "Gimli" Rhys-Davies - po Pánovi Prstenů se asi fantasy nemohl nabažit... V hlavní ženské roli bývalá Playboygirl Angel Boris, do ní zamilovaný "Lovec", který trochu připomíná Aragorna, číňan, kouzelník a další postavičky jsou členy skupiny, která musí zlikvidovat pět draků a zachránit krále od jiného krále. 2 hvězdičky dávám proto, že je to celý tak moc trapný až je to vlastně vtipný. Pokud jste viděly Robot Monster nebo Plan 9 from Outer Space, víte o čem mluvím...(22.6.2006)

 • Matros
  *

  Hvězdička za Johna Rhyse-Daviese a za draky, kteří v porovnání s ostatním nebyly tak dementní. Navíc nejspíš ani nesehnali potřebný počet herců, tak narychlo oslovili na ulici pár flákačů a navlíkli je do těch pytlů od brambor, které měli představovat ,,středověké oblečení". O prostředí kde se ,,dračí jatka" odehrávala ani nemluvím.... Ježišmarjá a teď jsem si ještě vzpomněl na to úctyhodné dobytí hradu! Fantasy pro zasmání. Byl to záměr? Ne. Myslim, že to všichni brali úplně vážně...(28.5.2008)

 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • Jenda
  *

  Nápad nebyl špatný, fantasy mám rád, ale je to všechno chudé, ubohé a nedotažené. Rozpočet musel být vážně chabý, že nezbylo ani na víc komparzistů, protože například Fastradova země je zřejmě nějaká zřícenina a veškeré podanné hraje asi 5 lidí na dvoře a pohled na údajně bohatou sousední říši je také dost chudý. O dracích raději nebudu mluvit. Ale největší zlo filmu je neuvěřitelná blond paruka hlavního hrdiny :D(13.3.2007)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • - Film vstoupil ve známost jako nejsledovanější snímek televize Sci Fi Channel, který byl od jejího vzniku vysílán. Premiéru sledovalo přes tři miliony diváků. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace