Reklama

Reklama

Dračí bouře

(TV film)
  • USA Dragon Storm (více)

Obsahy(1)

Král Fastrad je potrestán, když jeho Říši temnoty napadnou hvězdní draci. (Alespoň tak to vidí jeho poddaní. Draky podle nich poslal na Fastrada všemohoucí Velký Dragon, který se už nemohl dívat na plenění krajiny a týrání lidí). Fastrad však neváhá a požádá o pomoc panovníka seousední Říše slunce, krále Wednesburyho. Ten zformuje skupinu bojovníků. Silas, Remmegar, Ling, Nessa, Theldag a Medina tvoří tým vyvolených, kteří mají ochránit obyvatele před dalším útokem hvězdných draků... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (38)

tron odpad!

všechny recenze uživatele

„Neexistujú dlhodobé priateľstvá. Len dlhodobé záujmy.“ Tu je aj 20% veľa, myslel som, že ak v niečom hrá John Rhys-Davies (v titulkoch uvádzaný záhadne ako „John Rhyes-Davies“), vyložený odpad to byť nemôže. Ale starý dobrý Sallah z prvého a tretieho INDIANA JONESA a prchký trpaslík Gimli z PÁNA PRSTEŇOV toto samozrejme nerieši. Mal som si skôr spomenúť na jeho lukratívne zmluvy ANAKONDA 3 – 4, ŠAVĽOZUBÝ TIGER, DENNÍK PRINCEZNEJ 2 alebo VLAD DRACULA (no dobre, toho len daboval, ale aj tak...). Neviem, možno ma utešoval fakt, že som s týmto sympatickým takmer dvojmetrovým bradatým hercom už jeden film o drakoch videl a nebolo to úplne zlé. Toto ale JE zlé. Čo zlé! To už ani nie je možno plnohodnotný film. Bez toho, že by som sa chcel vyvyšovať. Ale amatérstvo z toho razí od začiatku po koniec: „honosné hrady“, oproti ktorým sú rozvaliny Čachtického hradu orientálny palác. Vojsko, pozostávajúce z dvadsiatich čudných zamračených ale aj všelijako srandovne vysmiatych chalanov v kapucniach. Obrovská bitka o hrad? 34 (nerátal som to, ale ten tip určite nebude ďaleko od pravdy) chlapíkov s drevenými mečmi. A draky? Tie dnes vidíte už aj v reklamách na žuvačky. ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Sice je to nízkorozpočtové fantazy s otřesnou výpravou a strašnými herci, ale je to také konečně fantazy, které mě bavilo. Příběh má spád, bodejť by ne, když neustále draci útočí. Nejprve na středověké hradiště, pak takový malinký hrádeček. I tímto, jak je to chudé, to vypadá reálně a ne jako jiné fantazy snímky za miliony dolarů. Především ti draci jsou parádní. Propracovaní jsou do sebemenších detailů a jsou tam hlavně pořád. Mě se fakt líbili. [567. hodnocení, 38. komentář, 20%] ()

Reklama

Diamant odpad!

všechny recenze uživatele

Po formačnej (výchovnej) stránke je to slabý film, celý film však posúva do "odpadu" závažná chyba umeleckej stránky filmu, ktorou je nedostatok ľudí. Dej totiž stráca na presvedčivosti, napriek vydareným drakom, keď na hradoch a v jednotlivých kráľovstvách vidno len niekoľko ľudí. Napríklad bojovníkov, ktorí dobíjali hrad bolo len okolo 30, a to už bol rekord počtu ľudí na scéne... ()

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel... ()

Jenda 

všechny recenze uživatele

Nápad nebyl špatný, fantasy mám rád, ale je to všechno chudé, ubohé a nedotažené. Rozpočet musel být vážně chabý, že nezbylo ani na víc komparzistů, protože například Fastradova země je zřejmě nějaká zřícenina a veškeré podanné hraje asi 5 lidí na dvoře a pohled na údajně bohatou sousední říši je také dost chudý. O dracích raději nebudu mluvit. Ale největší zlo filmu je neuvěřitelná blond paruka hlavního hrdiny :D ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Film vstoupil ve známost jako nejsledovanější snímek televize Sci Fi Channel, který byl od jejího vzniku vysílán. Premiéru sledovalo přes tři miliony diváků. (Terva)

Reklama

Reklama