Reklama

Reklama

Stevensovi bodují

(TV film)
  • USA The Even Stevens Movie (více)

Obsahy(1)

Stevensova rodina z úspěšného televizního seriálu Even Stevens, který má na svém kontě řadu cen, včetně Emmy za nejlepší seriál pro děti a BAFTA (což je ocenění britské Akademie filmového a televizního umění), se objevuje i na filmovém plátně. Stevensovi dostanou skvělou nabídku strávit prázdniny na tropickém ostrově. Zpočátku vše vypadá jako sen, ale pak se jejich kouzelný domek na pláži rozpadne, domorodý sluha uteče a nechá je na holičkách bez přístřeší a bez jídla a členové rodiny zjišťují, že se stali nedobrovolnými účinkujícími nové extrémní reality show. Všechno, co dělají, je sledováno hledáčkem televizní kamery, takže Stevensovým nezbývá nic jiného, než dát hlavy dohromady a vymyslet jak z toho. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Seriál Stevensovci som voľakedy dávno pozeral a ak sa dobre pamätám, nebolo to až tak zlé... Rozhodne nie tak zlé, ako tento "film". ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Jméno lodi, kterou má Tom Gribalski, se jmenuje "S.S. Doris". Odkazuje na jeho matku Doris, která byla mnohdy v seriálu Báječní Stevensovi zmíněna. (Pumiiix)

Reklama

Reklama