V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiální text distributora)

Viktooorka

Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší vizuální efekty získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší zvuk získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší střih získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší krátký film získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded .. Takže Rottweiler bohužel zůstal v boudičce a Slepička získala všechna ocenění :o) ()

Fox Mulder

Na tento film jsem byl dost osobně zjedaví. Jelikož moc psích horrorů není a ještě k tomu když se ujme režie kultovní béčkař Brian Yuzna. Je pravda, že jsem slyšel nějaké negativni ohlasy, ale stejně jsem se na Rottweilera těšil. No musím uznat po schlédnutí Rottweilera, jsem prostě nevěděl co si mám myslet o mém oblíbenci Yuznovi. Takovýhle režijní počin bych spíše čekal od takovýho Uwe Bolla a ne od Briana. Tohle se fakt nedalo. Snad ani jeho hroznej Faust nebyl tak špatný. Doufám, že už konečně se Brian schopí a natočí nějakou krvavou řež typu re-animator či dentista. Tento film bych doporučil pouze fanouškům Yuzny a ostatní ať se ho vyhnou velkým obloukem. PS: Yuznův Rottweiler vychází ze španělského thrilleru El Perro ze 70. let. ()

eraserhead666

Pro svůj půltisící hodnocený snímek jsem si teda mohl vybrat lépe. Briane, Briane, začni se zase inspirovat Lovecraftem, to ti docela šlo. Rottweiler je dost slabota. Ještě to jde, a trochu mě to i jako příběh drželo, pokud se zrovna neobjevuje ten rottweiler. Přesto tak nějak nechápu proč a pro koho to (zrovna) Yuzna natočil. Dávám 1,5*, pro krásnou přírodu z první půle filmu zaokrouhluju nahoru. ()

hippyman

Oficiální text distributora je poněkud matoucí, čekal jsem to brutální týrání, provedení operace, ale zmiňovaný experiment filmu zřejmě předcházel (pokud tedy experimentem není myšlený snímek samotný). Nicméně ona nenávist je vcelku povedeně vykreslena, Yuzna postupnými střípky odhaluje mozaiku onoho činu. Konec je taky vcelku ucházející. Samozřejmě by šlo hodně věcí zlepšit (vlastně všechny), ale tenhle hafan na úplné dno nepatří. 30% ()

jenik71

Největším hororem na tomto hororu je, že byl vůbec natočen. Něco tak debilního se fakt často nevidí. Nebo snad někoho zajímá pejsek terminátor s modře svítícíma očima ? Tady asi nejde najít vůbec nic pozitivního. Jestli existují snad nějaké třetiřadé filmy, pak právě sem Rottweiler rozhodně patří. Tomuhle hafanovi se vyhněte obloukem. ()

Časové pásmo bylo změněno