Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu!

• USA You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

Nejlepší kámošky Stacy a Lydia plánují velkolepé bat micvy. Kvůli oblíbenému klukovi a několika vypjatým situacím se ale všechno zvrtne. (Netflix)

sh4ris

Holky Sandlerovy dobrý, ale jedná se o vyloženě teenage komedii a ač byla bych ochotná připustit, že mě taková může bavit, tak docela dost nebavila. Je od začátku prokouknutelná a americký humor typu budu sprostý 8x ve větě a třeba se někdo zasměje - nefunguje to. Plus jedna hvězda za přiblížení židovství, i když hódně zvláštním stylem.. ()

H3D_kRu odpad!

to je něco strašnýho, adam se pravděpodobně poslední dobou rozhodl celou svou karéru z uspěšných a hlavně vtipných filmů poslat do kopru, jako to, že je žid už asi všichní ví, ale co je moc to je moc a tohle je teda opravdu moc, trapný, trapný, nudný ()

Pito126

Když jsem začal koukat myslel jsem si že to bude zajímavé a zábavné, bohužel není. Myslel jsem si že film dokoukám hned a bude to vtipné a zajímavé. Jelikož byl pro mne film velké utrpení koukal jsem na něj pět dní, protože jsem to neustále musel stopovat kvůli nudnosti celého filmu. Film se zaslouží jednu hvězdičku a to jen kvůli tomu že tam hraje Sandler. ()

ladynatalia

,,Já už mám dost!" - Stacy Tuhle hlášku, kterou zandala Stacy si zřejmě řeklo mnoho sledujících... Ale já nebyla jedna z nich. Tenhle film je zcela očividně mířený na teen dívky, takže silně věřím, že negativní hodnocení jsou především ze strany lidí nad takových třicet, případně rodičů, kteří na toto byli nuceni koukat se svým dítětem, které chtělo filmem poukázat, že by chtělo ze strany svého rodiče více respektu. Film pojednává o nepopulární židovské dívce Stacy, která je dlouholetá kamarádka s Lydií. Obě chodí do židovské školy a zanedlouho je čeká bat mitzvah, která jim má zajistit respekt u ostatních vyznavačů židovství a má z nich udělat "dospělé" ženy. Na Stacy je toho však moc, chce být brána jako "dospělá", ale nechce mít tolik povinností na bedrech. Jednoho dne Lydii pozvou na návštěvu populární dívky, proto vezme Stacy s sebou, to se však zvrhne a Stacy skočí pod tlakem z útesu, aby působila odvážně a mohla si vybudovat oblíbenost u ostatních puberťáků, to by se ale nemohla objevit na hladině její krvavá vložka. Lydia se však Stacy nezastala, a tak se jejich přátelství rozpadá. Následujícího dne Stacy zažije ještě větší šok, když zahlédne Lydii, jak se líbá s její tajnou láskou, o které Lydia moc dobře věděla. Stacy se pomstí tím, že začne o Lydii roznášet pomluvy a následně ji zkazí celou bat mitzvu, i když nechtěně. Stacy Lydii nakonec vynahradí bat mitzvu tím, že zruší tu svou a Lydii připraví dokonalou druhou bat mitzvu. Tento film pojednává o puberťáckém životě, který působí sice lehce přehnaně a dosti snově, možná je to tím, že jde o film, možná je to tím, že jde o americký film... Nemám tušení. Ale jednoznačně bych se nenechala odradit tak nechutně negativním hodnocením. Zřejmě se jedná o dost průměrný teenage film, ale není až tak hrozný, aby se nedal sledovat. Hlavní herečka je půvabná a roli puberťačky zahrála dost dobře, především v emočně zabarvených scénách, které obsahují smutek. Stacyin pokoj je moc hezky zařízený, a co se týče druhé bat mitzvy, která byla pro Lydii... Vypadala naprosto úžasně. (Fotografie těchto míst bych ráda zkusila přidat, abyste se mohli také pokochat.) Jde vidět, že svůj rozpočet celý neprofařili jen na autorských právech na písně od Olivie Rodrigo, což mě těší. Film byl svým způsobem velmi fajn, ale téměř žádná z postav mi nepřišla sympatická, až tedy na madam Rebeccu, která filmu dodávala šmrnc. Scénář byl místy dosti chorý a herecké obsazení nebylo zrovna hvězdné. Recenzující tu podle mě dosti přehání s tím, že to byla ztráta času a litují sledování tohoto filmu... Nebylo to nic přelomového, ale rozhodně to nebylo omylné sledování. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna