Láska na první pohled

• Velká Británie Love at First Sight (více)

Během letu z New Yorku do Londýna se do sebe Hadley a Oliver zamilují, po přistání se ale jeden druhému ztratí v davu. Jaká je šance, že se znovu setkají? (Netflix)

shade000

Príjemná romantická komédia, taká tá, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a poteší vás. Veľmi sympatická herečka v hlavnej úlohe a k tomu jednoduchý dej a veľmi príjemný soundtrack. Človeku stačí skutočne málo... ()

wege

Existují stupidní romanticky (většinou ty české, s Petrou Hřebíčkovou), existují skvělé a pak existují ty uprostřed. Tato je někde uprostřed, nižší střed. Haley Lu je fajn, svým způsobem zvláštní, obyčejná holka. To dodává filmu trochu kouzla. ()

JenYu

Mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Emoce, děj a hlavní dvojice to táhly ke čtyřem, klišé a předvídatelnost zase ke třem. Jeden z těch lepších Netflixovských romantických počinů. ()

Skrivan

Láska na první pohled je vcelku příjemná lyričtější oddychovka, která má osobitým způsobem vyprávění rozhodně co nabídnout. Problém je, že hlavní hrdinka je tak blbá a nesnesitelná, že tomu fajn a sympatickému týpkovi prostě nemůžete přát, aby s ní skončil. Její otec je navíc přihřátý slizák. Zajímavým a obohacujícím prvkem je tady vypravěčka, u které mi ale chybělo nějaké vysvětlení nebo opodstatnění. Nejlepším na celém filmu tak zůstává dojemná úprava Dance With Somebody. ()

TonyHawk94

Milé, "osudové", neraz trefné, dobre natočené, so skvelou kamerou, a najmä (to najkľúčovejšie) - ústredná dvojica má skvelú chémiu (Ben Hardy aj Haley Lu Richardson skvelí). Postava rozprávača je ale zbytočne pridaná, kazí atmosféru. O otcovi Hadley som mal pocit, ako keby tam bol len na silu, a jeho vzťah s dcérou tam ani nebol. Naopak, scény s Oliverovými rodičmi patrili k tomu milšiemu z celého filmu. A ten koniec mi prišiel tiež drobet zbytočne seknutý... Dajme tomu za 3* - pozretie trebárs neľutujem, no s podobnou tematikou som videl aj lepšie filmy, ktoré nebudem mať problém pozrieť viackrát. Toto je ideálne k pohodovému sobotnému večeru - nenadchne, nepohorší a v zásade pretrvajú aj pozitívne emócie. ()

FiDik

ta holka z účastníků zájezdu je pro naprosto nesnesitelný postavy asi předurčená. první pohled dejme tomu, ale zbytek příběhu už jen počítám, na kolikátý pohled tomu klukovi dojde, že tohle nemá za potřebí ()

Talita1

Jeden z lepších romantických filmov. Ústredná dvojica sa zoznámi v lietadle počas letu do Londýna. Vedú príjemný dialóg a ja som tú chémiu medzi nimi cítila. Herci mi prišli sympatickí, film prebiehal plynulo bez nejakých hluchých miest. Páčila sa mi výprava aj vizuál filmu. ()

sirjohn

Milé, svěží, jemné a ze startu definitivně k 5*. Příběh se rozvíjí pěkně, snaží se ukázat silná témata v ruku v ruce s jedniným východiskem a pohledem na věc - láskou. Filmově příjemně zasazené, celkově 3.8* ()

Veeria

Nádherný film. Dotkl se mého srdce. Hadley a Olivera jsem si zamilovala, stejně jako vypravěčku, která krásně provází příběhem. ()

rigby

Klasický netflixovský film pro zabití večera. Čekal jsem trochu romantiky, ale postavy jsou nesympatické, děj sterilní a nezajímavý, dialogy rádoby psychologické, ale prázdné, scénář rutinně napsaný, vypravěčka zcela otravná. Jen je to kvalitně natočené, aby to celé bylo pěkně barevné a rychle sestříhané. ()

Heywood

Ben Hardy má našlápnuto být hvězdou a tenhle film mu dívčí srdce získá. Ale svoje sportovní kvality tu uplatnit nemohl. Haley Lu R mi šla většinu filmu na nervy a to má okolo očí nádherné usměvavé vrásky. Musím uznat, že pokud měla zahrát "popletenou " (jinak v podstatě nepořádnou blbku), tak to dokázala a mě tato postava byla nesympatická. Čili za provedení role pochvala, ale film mi padl o hvězdu dolů hned. S Katrina Nare padla další hvězda dolů. To nezachránil ani Dexter Fletcher, takže za 55%, protože romantické filmy si rád opakuji, ale tento si znovu nedám. Mám na jazyku nějakou pachuť a nechci si ji užít znovu. ()

Dusty56

První polovina mě bavila, bohužel ve druhé mi přišel hlavní děj okolo hlavní dvojice trochu rozbitý problémy s jejich rodinami, pobíháním z místa na místo, oddalováním happyendu a trochu mě i štvala vypravěčka, jejíž objevování všude mi prostě přišlo divný. I tak obstojný romantický film, který si ale podruhý už nepustím. 65% ()

HMTD

Dnes mi to nějak sedlo. Dojímá to, je to dobře natočené, většinou i dobře zahrané. A přesně to vystihuje jednu věc....nekvalitu baterií od iPhonů :-). No jo musel jsem si rýpnout, obzvláště po představení patnáctek se stejnou výdrží :-). Ale na ten film se podívejte, ideálně pokud neprožíváte trochu depresivní období života, protože tenhle film umí spustit slzy. ()

diax3

Oliver a Headley potřebují k tomu, aby si padli do oka, jen jednu malou náhodu (která se potom periodicky vrací v různých uniformách, aby pomohla vyvrátit zákon pravděpodobnosti). No a mně tohle k tomu, aby mi z oka skápla slza (nebo 2 jednotky slané vody v kubících), stačilo. Suchých  tedy zůstalo přesně 0 očí z celkových dvou, které se nachází na mé jedné hlavě, nad dvěma rameny trupu s dvěma rukama a dvěma nohama (i když existovala 0,00něco šance, že se narodím bez končetin) - a jestli vám tahle věta přišla otravná, jistě po shlédnutí filmu pochopíte, proč v mém hodnocení pátá hvězda chybí. //PS: Normálně nesnáším, když je ve filmu rakovina jako doják, ale tady mi přišla, že měla smysl, protože obě postavy si díky ní projdou jakousi katarzí pohledů. //Překvapilo mě to, tak dobrý jsem to nečekala. ()

Tadas

Romantická slaďárna, ale celé to hezky funguje a je sladěné. Výborná kamera, celkem originální příběh, zajímavé zápletky a back to time scény. ()