Hip Hop žije sa za dekádu vypracoval na populárnu festivalovú sériu s multižánrovým záberom. Pri príležitosti 10. výročia nahliadnite spolu so stálicami domácej hip-hopovej scény do zákulisia podujatia v premiérovom filme. (Voyo)

Arsenal83

Sračky z úst Tiny, že hej, ona 150 cm a 20 kilová baba vypila trištvrtelitra borovičky na EX, aby sa striasla trémy... Veď to nedá ani starosta sibírskej obce. No ale tak preháňajú tak ako vo svojich plytkých textoch, tak aj v dokumentoch, Separ aj ohavným ksichtom. Čisté pozérstvo tento štýl. ()

smarkus

prišlo mi to ako domáce video. Čakal som viac bilancovania nie len egoistické kecy Rytmausa. Každopádne je pekné kam to dotiahli, bol som tiež na pár ročníkoch a videl som DJ Premiera, čo bol zážitok. Ale ak mám hodnotiť dokument tak to bolo slabé...2* ()

F2003F

Škoda, že ani okrajovo nespomenuli zaujímavé ročníky 2017 (Fat Joe), 2018 (Rick Ross) 2019 (Ja Rule, Gunna) a myslím si, že to dokumentu uberá na kvalite. Sústredili sa až príliš na 2023 a nevyužili zábery jedinečných shows (napr. Majk Spirit a Johny Mečoch 2015) z livestreamov. ()

LaVolpe

To, čo píše Arsenal83 mi príde ako zaujatosť voči Tine a Separovi a vôbec neberie ohľad na ten dokument ako taký.   Tento dokument zachytáva všetky vzostupy aj pády celej dekády Hip Hop Žije a robí to dobre. Sú tu rozhovory s kompetentnými ľuďmi, ktorí pri tom skutočne boli a vedia, o čom hovoria, preto by som to zaradil do kategórie "must watch" pre všetkých fanúšikov česko-slovenského rap žánru, lebo vám to rozšíri všeobecnú znalosť ohľadom tohto hudobného štýlu. ()