Reklama

Reklama

Saathiya

  • Indie साथिया
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Suhani, studentka medicíny na univerzitě v Bombaji, je stejná jako mnoho jiných dívek jejího věku. Většinu svého času tráví v knihovně a při praktikách. Myslí si, že láska je pro lidi, kteří nemají co jiného na práci. Jenomže náhodné setkání s cizincem Adityiou v jednom ranním vlaku převrátí její život naruby. Je to láska na první pohled. Vezmou se. Suhani ráda přijme, co jí Adityia může nabídnout: skromný byt s vratkým nábytkem, nenatřenými stěnami a nuznou kuchyní. Finanční problémy však do šťastného novomanželského páru zarazí klín nejistoty. Někde hluboce v jejich srdcích snad přesto plápolá jasný plamen upřímné lásky. Volba levných adjektiv tu není náhodná. Pokud je bollywoodský melodram emocionálně vypjatý, je emocionálně vypjatý beze zbytku. Evropskému diváku tak indické filmy zprostředkují mnohdy dosud nepoznané prožitky. (FebioFest) (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Distributor je se svým popisem děje vedle, jak ta jedle. To, co způsobuje problémy mladého manželského páru, nejsou finanční potíže, ale jejich naprosto odlišné očekávání od manželství. Ona se mámivě domnívá, že i po svatbě budou věčně cukrovat a zamilovaně na sebe hledět, zatímco on až příliš rychle zaplul do rutiny a stereotypu, jakoby byli manželé už dlouhá léta. Naivní romantičnost narazila na fotrovské papuče. Situaci komplikuje ještě rozchod s dosavadní rodinou, který mladý pár trápí, ale taky ho nedokáže nijak řešit. Prostě se vzali moc brzy. Složitosti začáteční fáze manželství, kdy oba dva hledají, jak se vymezit a co vlastně chtějí, naruší pár tragických událostí, které snad dají téhle dvojce šanci zkusit to znovu. SRK se objeví až v úplném závěru, coby představitel jiné manželské dvojice, a to sice vzorové, protože tihle dva vědí, že patří k sobě a problémy řeší společně. ()

Gaja Gamini 

všechny recenze uživatele

Jediné, co stálo za dívání, byla Rani, která vypadala krásně ahrála jak to umí jen ona. Vivek na mne působil také dobře, ale není to herec, do kterého bych se zamilovala. Film je vlastně docela realistický, ale ve výsledku není ničím, na co bych se chtěla dívat. Většinu času jsem se strašně nudila, hlavně ve druhé části. Nejlepší na celé té věci byl SRK, kterého jsem OPRAVDU nečekala! Opravdu průměrné, i když s velmi pěknou hudbou. ()

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

V popise síce figuruje "dráma", ale ja som bol svedkom čisto romantického filmu. A keď je nejaký film IBA romantický, tu je jasne demonštrované, že je to žalostne málo. Dramatická vsuvka + SRK účelovo doplnený a pocit z toho veľkého NIČ pretrváva. Lebo podstata tkvie v tom, že ľúbi ma/neľúbi ma... doposiaľ india, s ktorou sa nám vlny skrížili najmenej. Do plusu to dáva Rani, ale ten hlavný truhlík Vivek to zas anuluje. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Shaad Ali v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

Reklama

Reklama