Kočka a pes: Šílené dobrodružství

• Francie Chien et chat (více)
Trailer 4

Hned dvě naprosto nečekané dvojice se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy. Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden psí podvraťák mu ho spolknul, a tak si ho osvojil. Všichni mají stejnou cestu letadlem, jenže zatímco páníčci bez problémů vzlétnou, kočka a pes vypadnou ze zavazadlového prostoru a zůstanou trčet na zemi. Kromě počtu nohou snad ani nemohli být rozdílnější. Přesto se shodou řady událostí spolu ocitnou nafoukaná kočka a zatoulaný pes. A stovky mil od nich se musí spojit vyfintěná Monika a hledaný zloděj. Lidská dvojice se vydává hledat své opravdu drahé a cenné miláčky... a kočka a pes? Ti jsou úplně v koncích. Vyrážejí na zběsilou cestu zasněženou divočinou z Kanady až do New Yorku, kam měli původně letět. Vedle vlastní neschopnosti, divokých zvířat a jiných nástrah čelí ještě jednomu velkému problému. V patách mají policajta, který moc dobře ví o ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat. (Bontonfilm)

Trailer 4

Koda

Říkejte si co chcete, ale já jsem se upřímně na tenhle film strašně těšil a výsledek? Sice jsem od toho čekal možná trošku více, ale splnil srdečně účel, o který jsem očekával. Je to takový méně erkový film bez sprostých slov a abych byl slušnej... páření na každém rohu. Jasně, náš labradorský hrdina se jmenuje dost odvážně sprostě, a je tam pár trošku choulostivějších narážek a ukázek, ale jinak naprosto v pohodě sranda, která není přehnaná, ale za to zabije prakticky čas a umožní dobrou náladu. Taky musím ocenit celkem roztomile udělané zvířata, i když graficky dost praštěná. Milým překvapením jsou odkazy na celebrity jako Beyoncé a spol. Francouzské komedie stojí taky za to, a jsem moc rád, že si režisérka zahrála hlavní hrdinku. ()