Neposkvrněná

• USA Immaculate (více)

Zbožná Cecílie (Sydney Sweeney) odjíždí na malebný italský venkov, kde jí byla nabídnuta nová pracovní pozice ve zdejším proslulém klášteře. I přesto, že se jí dostává vřelého přivítání začíná tušit, že její nový domov skrývá temná a děsivá tajemství. (Vertical Entertainment)

Hexx

Za mě to nefungovalo a nezachránil to ani bláznivě fanatický Profesor, ani poměrně krásná hlavní hrdinka. Takové jakési bez šmrncu, s nevyřešenými otázkami a samotným závěrem, u kterého jsem jen kroutil hlavou a usmíval se, neboť vypjaté "rodící řvaní" na kameru cca půl minuty mi přišlo směšné. ()

carebear

Našťastie to nebolo dlhé,tak sa to dalo celkom prežiť bez ujmy na vierovyznaní . Z kláštora ale.boli už natočené lepšie kúsky,tu potešila snaživá Sydney a zopár gore scén vrátane záveru . Tých aktuálnych 52% je tak akurát. ()

JohnDark

Immaculate, Horor, USA 2024, R: Michael Mohan, H: Sydney Sweeney, Álvaro Morte, Benedetta Porcaroli, Dora Romano, Giorgio Colangeli, Simona Tabasco, Giulia Heathfield Di Renzi, Giampiero Judica, 40% ()

jirikzaboj

Tak moc bych si přál ten film nadhodnotit a pochválit. Už jen kvůli toho, že Sydney Screamy si tenhle projekt vysnila, vyprodukovala a zahrála si v něm hlavní roli s velkou grácií. Bohužel dala přepsat námět absolutnímu no name scenáristovi a výsledek je slaboučký, nečitelný a hrozně nudný. Fajn výprava, ale moc jednoduchá návnada pro hororovou atmosféru. Docela zklamání po zajímavém traileru. Sweeney si v takových béčkách přeju i nadále, ale musí to být zábava. Tohle se bere příliš vážně a občas mi přišlo, že ten film neví , čím chce vlastně být. Finální scéna byla cool, ale jako samostatná výpovědní hodnota na mě nezafungovala. ()

Dakota1978

Ničím extra výjimečné, clk klišoidní scénáristicky nijak geniální příběh z pro nás laiky atraktivního prostředí kláštera a světa jeptišek. Zpracování vizuálně příjemné, hezká kamera, příjemná hudba, herci ničím nevynikali, ale ani to nijak zvlášť nekazili. Představitelka hlavní hrdinky se tvářila pořád stejně (unyle a bez emocí), ale v závěru přitlačila na pilu a začala hrát, stejně jako scénárista, který překvapil a nebál se syrového drsného konce, za což dávám třetí *. Jinak se to ke mně nijak zvlášť nepřiblížilo... ()

Sukdolakus7

Film je to sice průměrnej, ale přichází s docela zajímavým nápadem. Být Vatikánem, tak sesbírám všechny relikvie na světě a vyzkouším to. Závěrečná scéna byla vynikající. ()