Kapitáni: Mistrovství světa

(seriál)
  • Velká Británie Captains of the World (více)
Trailer
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2023, 4 h 45 min (Minutáž: 42–56 min)

VOD (1)

Epizody(6)

Nahlédněte do šaten i přímo na fotbalové hřiště v dokumentárním seriálu, který zblízka sleduje všech 32 reprezentačních týmů v boji o titul mistrů světa v roce 2022. (Netflix)

Trailer

oli9

Tady to měl netflix perfektně umeteno, díky tomu že Leo završil svoji kariéru posledním co mu chybělo. Jinak netflix sportovní dokumenty umí. Hned první minuty jsou prostříhány emocema a hudbou, že vás to chytne.. Já naopak beru, že to není jen dokument o výsledcích a každém týmu, ale spíše příběhy pár lidí, kapitánů a nahlédnutí do pozadí, kabin...  Pro lidi co mají rádi fotbal absolutní pecka ()

Likan7

Sportovní Netflix vládne všem, jeden všechny přivede, do temnoty sváže! Sportovní dokumenty, seriály obzlášť, bych od Netflixu mohl sledovat doslova stále. Mají neskutečný drajv i kvalitu. A Kapitáni jsou přesně takový. Není tak nadpozemský jako Last Dance, ale tohle musí ocenit i naprostý fotbalový analfabet. Fotbal rozděluje tisíce, spojuje miliony. ()

johnywalker

Pokud něco Netflixu jde, tak jsou to dokumenty. Pro milovníka fotbalu je těchto pár hodin povinností, které zahřejí u srdíčka a způsobí všudypřítomnou husinu a slzičku v oku. S výjimkou pár národností se dokument snaží sledovat všechny zástupce mistrovství, přičemž většina z nich nabízí opravdu zajímavý náhled do zákulisí a spoustu příběhů dějících se v pozadí, o kterých leckdy nemáte ani páru. Opravdu tuhle sérii cením a budu rád, když v tomhle trendu budou tvůrci pokračovat. Věřím, že za tímhle dokumentem musí být neskutečné množství práce a určitě nebylo nic jednoduchého dát dohromady tolik zajímavých záběrů a příběhů... ()

Cermicek

Tak asi jsem dostal, co jsem chtěl. Ale nebylo tam nic extra navíc! Za mě to bylo jedno z nejlepších MS, který jsem měl tu čest prožít a jako takový bych na 5 hvězd vyžadoval něco fakt extra. Navíc se při sledování člověk nemůže zbavit toho Netflixovskýho napompézovanýho vlivu/stylu. Za mě třeba dokument o Beckhamovi lepší!👍 ()

www

Fotbalový dokument který není ale jenom o fotbale, ale nabídne nám nahlédnutí do životních příběhů fotbalových ikon a trenérů. Poodkryje nám zákulisní problémy, politické názory a celkové náboje fotbalových zemí. Velmi povedená minisérie ze sportovního prostředí, s třešničkou na závér v podobě asi nejlepšího finálového utkání všech dob. ()