poster

V neděli odpoledne

 • anglický

  A Day's Pleasure

 • slovenský

  V nedeľu popoludní

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1919, 25 min

Režie:

Charlie Chaplin

Scénář:

Charlie Chaplin

Kamera:

Roland Totheroh

Producenti:

Charlie Chaplin

Střih:

Charlie Chaplin
(další profese)
 • kinej
  ****

  Ani tento snímek neoplývá něčím, co bychom mohli nazvat koncepcí. Jsou to jen poskládané gagy. Na druhou stranu v tomto případě je to opravdu sranda. Boj se skládacím křeslem, či vylitý tér nevyčpěly ani po letech. Navíc je zcela evidentní, napříkladi ve scéně kdy Chaplin "jen" tančí, že tento muž se pro filmové kamery narodil.(7.12.2010)

 • Madsbender
  ****

  Konečne ten Chaplin, na ktorého som toľko čakal. Originálny, nápaditý a neskonale humorný počin, ktorý vám behom 25 minút naservíruje nevídanú porciu komických situácií a vtipov, od problematického štartovania automobilu cez morskú chorobu, bitku a ďalšie udalosti na lodi až po doslovné zacementovanie dvoch príslušníkov dopravnej polície. Skvelé, bavil som sa nevídane - a kvalitne. 85%(20.4.2014)

 • tomtomtoma
  ****

  Jeden všedně nevšední rodinný nedělní výlet (Charles Chaplin a Edna Purviance s dětmi), kdy už samotná cesta k cíli výletu se stává dobrodružsvím, objekt výletu se stává velmi bouřlivým místem pro všechny a i závěrečná cesta domů rozhodně nehrozí, že by proběhla nudně, ale naopak tím všechno graduje v tom správném smyslu slova potrhlého finále. Aneb skrytý půvab rodinných nedělních výletů ve své zlomyslné a stereotypní každodenosti.(15.11.2010)

 • Pohrobek
  ****

  Chaplin jako otec spokojené čtyřhlavé rodinky a jeho trampoty s nedělním výletem. Problém s "nastartováním" (lépe řečeno nahozením) auta, výlet na drkotající se výletní lodi, kde i černošská kapela zbledne - Chaplin a jeho obligátní potíže s neodbytným snižcem, a posléze intermezzo na křižovatce a nesmlouvaví strážníci - asfalt a zejména onen poklop je geniální!(26.7.2005)

 • Marty_v.S.
  ****

  Suchozemský krysy na nedělním výletě na lodi, kde se všem zvedne kufr. Výborná je scénka se skládacím křeslem, mám takový podezření, že se zde hledala inspirace pro Saturnina ;) Scéna s asfaltem a záměnou policajta to vyšperkovala, a titulek "stupid ass" to dorazil. :D .. http://www.youtube.com/watch?v=oEGgbmmgmDU&feature=related(6.6.2012)

 • - Pětiletý Jackie Coogan poprvé u Chaplina. (NinadeL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace