Reklama

Reklama

Láska, stalking, vražda

  • USA Lover Stalker Killer
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Zatím nejlepší True Crime letoška, který je zvraty tak narvaný, za což by se nestyděl ani ten nejspletitější Thriller. Kdyby se jednalo o film, tak by málokdo uvěřil, že něco takového se vůbec může stát, ale ono je to based on true events a je to Divočina !! Mechanik zkusí online seznamku, ale nabere to děsivéj spád, jelikož žena, s kterou se seznámí je dobréj psychopat! Ženské dokážou být pěkný mrchy a policie tu odvádí mimořádně špatnou práci.  Díky 90 minutám to má skvělý spád a fanoušci true crimů i Thrillerů by váhat neměli. 80% ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Působilo to na mě podivně sterilně, v průběhu sledování jsem proto pátral po tom, jestli sleduju nějakou rekonstrukci obsazenou herci, nebo jestli jsou ty mluvící hlavy real. Kápnout na online seznamce na vyšinutou osobu není až takovej kumšt (vím, co píšu), ale tahle nejmenovaná (nechci spoilovat) paní byla vážně extra klasa. Někdo tu psal, že je to námět na film. Považoval bych ho za brak, podobný věci se přece ve skutečnosti nedějou, někdo moc popustil uzdu bezbřehé fantazii. A přece… ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Netflix by se měl zaměřit výhradně na podobné šílenosti, protože tam nemá konkurenci. Tentokrát je v hlavní roli chlápek s podezřele českým jménem, který si chce užívat na seznamkách. Bohužel na to celkem dojede, protože kromě klasického jackpotu (skvělý sex) si vytáhne i Černého Petra (stalkující psychopatka) a pro fanoušky true crime začne další děsivá, ale velmi zábavná jízda. ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Realita je mnohokrát šialenejšia než fikcia z románu. Perverzná zvrátenosť a dôsledná reaktívnosť páchateľa(ky) pripomína kult brilantne premýšľajúcej zápornej postavy. Lenže, jej slabinou je prílišná citová angažovanosť, hoci vo väčšine úkonoch bola chladnokrvná a konala premyslene. Dokument používa netflixovský šokantný twist spojený s viacerými aspektami digitálnych šifier a dekódovaní. Čiže, na jednej strane môže pôsobiť, že pýta veľkú pozornosť, aby sa následne s divákom perfídne hral, na strane druhej, by to bez všetkého toho obalu a dopĺňaniu fikčných vizuálov z rekonštrukcií nebolo skrátka ono. Myslím, že ten balans je primeraný a pútavo prezentovaný. ()

janmatys 

všechny recenze uživatele

Komentáře typu "vše jsem vyřešila za deset minut" a že hodnocení se vztahuje na vyšetřování a ne na seriál jsou o ničem, protože za 10 minut víte houby a hodnotit se má vždy produkce, ne dát hodnocení jednu hvězdu, protože se mi na záběru v metru nelíbil týpek, co stal druhý od dveří... Zpět tedy k tématu, že. Má to drajv a policejní práce tady s podivem právě není tak mimo, jak ve spoustě jiných dokumentů, kde prostě víte, že za mřížemi sedí nesprávná osoba nebo se případ dal vyřešit za pět dní místo pěti let. Tohle patří jistě k tomu lepšímu - 65%. ()

Reklama

Reklama