Za ginipiggu 3: Senritsu! Shinanai otoko

• USA Guinea Pig: He Never Dies
všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Komedie
Japonsko, 1986, 41 min

Po škandalóznom druhom diele Za ginipiggu 2: Chiniku no hana prichádza opäť japonská dávka sadizmu.
Mladík má dosť nepekný život, priateľka ho opustila a práca ho už nebaví. Rozhodne sa so všetkým skoncovať a chce spáchať samovraždu. No nedarí sa mu to. Skúša si podrezať žily, zarezať do krku, ale nie a nie zomrieť. Využije svoje „schopnosti“ a začne spriadať plány, ako vystrašiť partnera ex-priateľky tým, že po ňom hádže vlastné vnútornosti. (ash99)

Mngwa

Tohle bylo fakt utrpení. Tenhle film je jako zvýšení platu. Pořád čekáte kdy to konečně přijde a ono pořád nic a na konci vás ještě vylejou. Byla to nuda s velkým N a ten neskutečně hloupý konec jen završil celou tuhle megablbost. ()

djbarrel

Když člověk zjistí, že je nesmrtelný většinou z toho má radost. Ovšem pokud to zjistíte stejně jako náš hrdina ve chvíli kdy chcete se vším skoncovat a spáchat sebevraždu, tak z toho můžete mít leda tak depku . A na depku je nejlepší sranda a tak je nejlepší pozvat domů kolegy z práce a házet na ně vnitřnosti. Oni vám pak za to pomůžou s úklidem ...No sranda jako řemen. Ale kdybych to měl hodnotit z pohledu gore tak fakt nic moc. 50 % ()

muti

gore efekty boli to jedine co si zasluzilo **. zo 40 minut tam boladobra len druha polka, dufal som ze to bude viacej zhustene, ale akosi nic. ()

moviefan4

Musim sa priznať že toto bolo moje prvé stretnutie zo sériuo Guinea Pig. Nemôžem tento film porovnať s jednotkou a dvojkou keď som ich nevidel tak ho budem hodnotiť bez ohladu na prvé dva diely. Film začal takou divnou atmosférou ktorá sa mi zo začiatku páčila. Keď už prišlo na nechutnosti ból som veľmi rád. Začalo to podrezanímy žilamy a skončilo pri odseknutej hlave. Gore tu bolo dosť dobré a to ma potešilo. Ako sa film dostával ku koncu tak sa atmosféra začala meniť na viac komediálnu. Osobne mi to až tak nevadilo. Na niektorých scénach som sa z chuti zasmial ale koniec mi úplne nesadol. Už to bolo až trápne. Čo už. Som zvedavý a dalšie diely. ()