Nejdrsnější reality show na světě, Survivor, vyzývá soutěžící, aby svedli bitvu, na jejímž konci čeká na jednoho z nich pohádková výhra 2 a půl milionu korun. V obou kmenech to začíná vřít, hlad, nepohodlí i stesk po domově se stupňují a na povrch vyplouvají první velké spory. Kdo ze soutěžících si brzy sáhne na pomyslné dno? Kdo naopak ucítí příležitost a pokusí se otočit události ve svůj prospěch? Kdo další opustí ostrov? Dva kmeny, Hrdinové a Rebelové, známé i nové tváře, hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. (TV Nova)

Kobitch

Tragický casting. Soutěžícím bych do smlouvy zavedl tučný pokuty za dobrovolné opuštění hry. Vyhraje to pravděpodobně poslední člověk, kterému se nebude stýskat a nebude chtít odjet urychleně domů za svými činčilami. ()

hyper01

! SPOILER ALERT ! Na tuhle sérii se dalo dívat hlavně kvůli Lordu Mikýřovi, který se nakonec produeloval až ke slavnému vítězství. Jinak je ta turecká verze příšerná, i když jsem zaznamenal, že oproti prvním dvěma sériím už došlo ke značnému zlepšení (tam jsem nedokázal dokoukat jeden celý díl). Pořád stejné hry, takřka nikdy nesměl chybět parkur nebo platforma. Naprosto nezajímavé dialogy, zbytečné zážitkové odměny a příšerný casting soutěžících, z nichž polovina by to nejradši po týdnu vzdala. Stopáž jednotlivých dílů by měla být maximálně poloviční. Novotný je navíc opravdu špatný moderátor, jeho "zajímavé" a "opravdu nesmírně vyrovnané" souboje mi chybět nebudou. Tři hvězdy za každého z finálové trojky, protože se tam naštěstí dostali 3 sympaťáci a bylo jasné, že titul bude v dobrých rukou. Nakonec si jej zalouženě odnesl ten, jehož samotná přítomnost udělala z této řady tu nejzáživnější a nejsledovanější v historii ČR (a SR). ()

MFloyd

Je to výplach mozkových buněk, ale občas je potřeba i spláchnout, aby vám to na záchodě nesmrdělo. Koukám a dokoukám, ale série má několik důvodů, proč chápu, že na to všichni hážou odpad. Na záčátku je to totiž strašně otravné a nudné, protože se tam jen kecá a tu a tam nějaká soutěž, kterou člověk z pár sekundového vysvětlování opravdu nepochopí. Pak se zase plká no a čekáte do druhého dílu, kde někdo vypadne. Navíc, první půlka byla o tom, komu se na ostrově nelíbí, chybí mu kočka nebo je jen idiot (Filip). Až teprve po polovině a následném sloučení to začne být zajímavé a najednou, i když už vás nečeká několik soutěží v řadě, tak se z toho stává celkem napínavá hra. Ale pořád to sráží ta délka. Minimálně půl hodinu dílů bych vystřihl a nepřišli byste vůbec o nic. Zároveň někdy ten střih, zvuk a celkově poskládání jednotlivých záběrů je tak zmatené, že se vám něco nespojí a vy se divíte, proč ten či onen hráč řekl nebo udělal to a to. A samozřejmě důležitá část je ta, že jsem měl v soutěži Mikýře a ten mě alespoň bavil, i když na něm bylo vidět, že po nějaké době už to vlastně není sranda a celkem ho ta soutěž vtáhla. ()

hrumsrt

První polovina si říkám, co to zase vymysleli.. Teatrální, nudné utahané a plné lidí, kteří si neváží téhle hry, plivou na původní americký survivor, ale pak přišlo sloučení...  A hra tradičně přešla do nejlepší série vůbec. Napínavé hry, kmenovky okořeněné nádobami (duely jsou zlo!), kde do poslední chvíle divák neměl jasno, na čí stranu se těsně vyrovnané strany převáží. Nechápu žádný odchod kromě Sebastiana a Michaela, zbytek si nezaslouží vůbec takovou pozornost na obrazovkách a projevili neúctu vůči hře jako takové.. Bavili mě El Pistoleros, cením Ráďově ctností a pragmatismem nasáklé úvahy, ale smekám před Mikýřem.. Jen škoda, jak předvídatelné to v posledních dílech/dnech bylo a divák měl od vyřazení Marťase jasno.. P.S. Za co jako ve finále Nikola dostávala některé hlasy mně ještě někdo bude muset dovysvětlit. ()

rodier

Scripted as fuck.  Jinak teda koukam na Voyo a zadnej problem se zvukem jsem nezaznamenal.. socky co si tu stezuji na zvukove problemy asi koukaj  na nakej warez mix nahravku pres VHS z vysilani Novy v 480p.. ()

walkingdead

Novotný lákal na nejlepší casting ze všech 3 sérií. Hned po 1. epizodě jsem pochopil, že je za peníze schopný říct cokoliv, protože tohle je šílená wtf skvadra. Hvězdičkové hodnocení si nechám až po skončení série, pokud to zvládnu dokoukat, zatím to ale moc vysoko našlápnuto nemá... EDIT 31.5.: OK, tak do sloučení tragédie, ale všichni zbyteční hráči naštěstí stihli včas vypadnout a po sloučení se konečně začalo hrát a překonává to 2. sérii, v které bylo víceméně celou dobu jasné, jak kdo bude hlasovat, nebyly žádné překvapivé zvraty a ten jediný a zásadní nakonec udělala až ve finále Johanka, když oplatila Martinovi jeho podraz a přihrála výhru Tomášovi. Tady před finálovou šestkou prakticky netuším, kdo by mohl pro koho hlasovat a kdo bude ve finále proti komu případně outsider a kdo favorit. ()

Papoushek

Nova by měla začít dělat přísnější castingy, protože ty jejich "celebrity", které po týdnu nekomfortu chtějí domů, velmi sráží kvalitu této show. Konečně se zde však začalo strategizovat, takže za mě to má o dost větší potenciál než předchozí série. ()

koza3

Tak největší tahoun byl pro nás Mikýř. Bez něj bychom se na to asi nezačali dívat. Reality show mě většinou nechávají chladným, ale občas si jako guilty pleasure něco sjedeme. Tady jsme si to s ženou celkem užili, ač 30+ epizod s formátem 90 minut byl možná zbytečně dlouhý. 60 minut by bohatě stačilo. Hraní na emoce a srdceryvné příběhy mě moc nezajímaly, ale zvraty při kmenovkách, hry o imunitu a občas nějaký ten kretén jako Jack byli fajn zpestření. Dokonce jsem si kvůli vyhnutí se spoilerům koupil Voyo a to už je co říct :-) ()

Teachman

V této sérii byla hra před sloučením zcela tristní, časté dobrovolné odchody hráčů z různých důvodů rozhodně nebyly na místě. Soutěž je náročná, a proto by se měl u produkce klást větší důraz na to, aby každý hráč prošel úspěšně castingem. Druhá polovina byla na úrovni zahraničníchverzí, konečně se rozjela správná sociální hra, která v předcházejících českých sezónách pokulhávala. Mezi mé favority patřili Jana a Mikýř, kteří dostatečně naplnili svůj potenciál. ()

Nick321 odpad!

Neuvěřitelné, kolik pseudo-celebrit se dokáže prodat téhle komerční sr💩. Jediný rozdíl mezi tímhle a Love Islandem už je pouze ten, že v Love Islandu nežerou mravence a místo sportovních disciplín se tam řeší pouze sex, jinak inteligenčně je to na stejné vlně. ()

fafejt001

Po  prvním  díle  těžko  hodnotit . Výběr  soutěžících  je  ,   jako  vždy  ,  na  jedno  brdo  .  ALE  vybrali  je  ,  tak  co  už  . Shlédnu  tak  jěště  dva  díly  a  pak  závěr  celé  akce  .  Asi  .  Určitě  je  to  velká  změna  za  všedního  života  ,  ale  výběr   lidí  do  týmů  je  ,  z  velké   části  ,  podivný  .   No  nic  ,  držím  palce  všem  ,  atˇ   to  přežijí .  Jo  a  zvuk   , OPĚT   ,    hooodně   špatný  .  Ale   to  už  tak  bylo  i  ve  dvou  minulých   ročnících  .  Asi  na  to  nemají  techniku  .. . No , je červen a TAK hra je u konce . Občas se to dalo shlédnout a tak , i díky Mykiřovi dávám *** . Být tam 70 dni je fakt těžké . Před poslední trojkou klobouk dolů . ()

P_Neubauer

Naštěstí jsem nikdy neviděl zahraniční verzi, takže nemám s čím porovnávat. Občas špatný zvuk a soutěže bez nápadu jsou pro mě asi zatím jedinými výraznými problémy, jinak si show užívám, nakonec ne jen kvůli Mikýřovi, i když je to samozřejmě hlavní tahoun. Sledovat to tedy určitě jde jestli to ale budu sledovat až Mikýř vypaadne upřímně nevím. 5/10 ()

TesterX

Musim to překlopit... to hodnoceni. Protoze me ta ceska verze bavi prave v tom, jak je natahovana. Pominu techniku typu - neni slyset, neni rozumet a to nejdulezitejsi - neukazou se tu real fighty s nemoci, horeckou, a tpd. Rozhodne to ale neni odpad, jen duvod, proc sledovat dal. Je to ve vysledku napinava serie naplnena hrami k fandeni a o tom to asi je...minimalne v tomto režimu. ()

majky91

V podstate moj prvý Survivor kde som zhliadol najviac dielov. Rozbeh všelijaký, uznávam. Od zlúčenia skvelá show. Napinavé, tažko predvídatelne. Intriky a HRA. Ano HRA ktorá sa od toho čaká. Parada. Jasné Mikiř je sympaťák, ale tí čo vyplakavajú mééée méé, keď vypadne ,prestávam pozerať, rušim odber, rozbíjam telku. Ohmatajte si hlavu či ju nemáte ako kužel ;) Je to len hlupa realityshow. Neberte to tak vážne. ()

Updated_Cake

Tyhle reality show jsem nikdy moc nemusel, 1. řadě jsem myslím dal šanci na 1 díl a pak to vypnul. Téhle řadě jsem dal upřímně šanci jen protože jsem tam slyšel pár zajímavých jmen, které znám a zajímalo mě jednoduše, jak se tady bude hrát ta sociální hra. Nevím o čem je zahraniční Survivor ani jak moc se to liší a upřímně mě to ani moc nezajímá. Pomalejší rozjezd se překlenul do docela zábavných epizod a musím neironicky říct, že mě to prostě bavilo, i když jsem čekal, že se unudím už někde na začátku, tak očividně ne. Nakonec to zabavilo. Upřímně nechápu lidi, kteří od toho čekají bůh ví jakou zábavu: je to televizní show, která je vybudovaná na nějaké licenci a jejíž série je tahána primárně skrz pár známých jmen + skrze pár impulzivních lidí. Čekat od toho něco víc než jen kvalitní podklad nebo vypínačku na večer je asi trochu přehnané. ()