Reklama

Reklama

Jimmy Carr: Natural Born Killer

(pořad)
Trailer
Stand-up / Komedie
Velká Británie, 2024, 59 min

Účinkují:

Jimmy Carr

Obsahy(1)

Že už si dnes z ničeho nesmíme dělat legraci? Jimmy Carr s tím určitě nesouhlasí a ostře si utahuje ze zbraní, náboženství, takzvané kultury rušení i souhlasu se sexem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Keď začne hra s publikom je to zábavné. Ale dovtedy ( aj napriek edgy vtipom) to pôsobí skôr unavene. Mám pocit, že najlepšie roky má Jimmy za sebou a že je lepší moderátor. Pobaví, ale nenadchne.  Čo je vzhľadom na jeho status škoda. ()

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele

Respekt za to školení v oblasti "yes means no" na konci. Jimmy Carr je pro mě relativně nový objev, teprve druhý standup v relativně krátkém čase, co jsem s ním viděl, ale začínám si docela dost užívat, že koncentruje svůj záměr hodně, podobně jako Gervais, na nekorektní humor, respektive na to jak na něj a jeho chápání nahlížet, protože, zdá se, v dnešní přecitlivělé době je to vždycky jak svěží vzduch, když si někdo inteligentní dokáže dělat srandu z toho, že lidi jsou prostě blbci a ignoranti, co se naštvou, protože něčemu nerozumí, nebo to není po jejich (a ještě se o tom ani nedokáží normálně bavit). Klidně bych si to někdy brzy dal znovu a cením si toho přístupu a nelehkých témat a voleb, které musí každý komik učinit. Vím, že jsem se hned několikrát dost nahlas zasmál (hlavně tomu, jak jsou ty vtipy mířeny, než tomu, že by byly tak úderné) a to se jen tak nestane. 8/10 ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Jimmy Carr je jedním z mála důkazů (přestože je zčásti Ir), že stará dobrá Anglie ještě není úplně mrtvá a že se ještě trochu cuká. Dostal jsem hodinový zážitek bez sebemenšího náznaku politické korektnosti, bavil jsem se naprosto skvěle a má bránice si prošla pořádným CrossFitem. Na tento speciál jsem se těšil od chvíle, kdy mě na něj Netflix upozornil, a okamžitě jsem do něj šel. Jimmy Carr se vrátil ve fantastické formě, předpokládám, že se mu podařilo širokospektrálně urazit snad všechny skupiny, které se s nadšením nechají urážet, aby pak vychrlily řadu nenávistných hashtagů, já jsem ale (kromě toho, jak jsem si to užíval) velmi pozorně poslouchal, takže mi neunikly ani ty zajímavé myšlenky, na něž také došlo. Vystoupení bych vřele doporučil všem matkám se smyslem pro humor, protože tentokrát si rozhodně přijdou na své (na rozdíl od těch otců, kterým smysl pro humor chybí). Paráda a jasná plná palba. / Poučení: Když už zariskuješ a navštívíš vystoupení postávajícího komika, nevyčnívej a omez své hlasové projevy. Jen malá rada. ()

m4xp4yn3 

všechny recenze uživatele

Jimmy Carr zvláštně balancuje mezi póly očekávání publika. Na jednu stranu se vymezuje proti politické korektnosti, a část publika mu za to tleská, ale už si nevšímá že jeho stand-up je veskrze liberální a ty 'nekorektní' vtipy jsou krotké, očividně jen hravé, bez úmyslu zranit - je zřejmé že není trans- ani islamofob. ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Jimmyho Carra mám opravdu moc ráda, líbí s mi jeho černý humor i to, že mu není absolutně nic svaté a vždycky jede až na doraz. Zároveň ale, jako u všech ostatních komiků, nemám nijak souvisle nakoukaná všechna jeho vystoupení, takže pro mě většina vtipů nebyla provařená a já se dobře bavila. Skvělé je, že Jimmy patří ke komikům, kteří se nezalekli současného „honu na čarodějnice“ a dál si vesele podává všechno, z čeho by všem západním aktivistům nejspíš vyletěl tlak do stratosférických výšin. Jak Jimmy sám říká (při vtipech o transgenderech) „já je budu klidně respektovat, ale budu o nich dělat vtipy. Protože jsem komik.“ Vůbec celým vystoupením se jako červená nit táhne kritika na snahy o recenzi současného humoru. „Možná mě po tomhle zruší, ale aspoň jsem si to užil“, pronese v jedné chvíli stárnoucí Jimmy. A já mu za to tleskám. ()

Reklama

Reklama