Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

St@B

Klobouk dolů, tohle je opravdu špičkový snímek. Vynikající animace spolu s výborným příběhem tvoří jedinečný filmový zážitek. Jeho tvůrci nasadili laťku hodně vysoko, jsem zvědav, který film krále Ratatouille sesadí z trůnu. ()

mitush

Myslel som si, že Shreka a Cars už nikto neprekoná, ale to som sa hlboko mýlil. Krásny príbeh o tom, že sny si treba plniť. ()

smalda

Stačilo by napsat,že po shlédnutí tohoto filmu budete všichni milovat krysy. Remy je jedním slovem kouzelný,animace dokonalá(nejenom nádherný pohled na Paříž vyráží dech),příběh vtipný,místy dojemný. Král je mrtev (Shrek) ať žije král! Nebál bych se napsat,filmový zážitek roku 2007. Každému kdo ještě snad neviděl mohu jedině doporučit. ()

-rooney-

Hodně pěkně propracovaný animovaný film. Jak na interiéry tak exteriéry je radost pohledět.Skvělý hudební doprovod.Když se člověk kouká na všechny ty pochoutky,neustále se mu zbíhají sliny ´=D. Naštěstí já jsem si při tomto filmu pochutnával aspoň na pizze "Quatro formaggi" ´=).Po zhlédnutí toho filmu si člověk řekne jak je ta PAŘÍŽ krásné město!!! ()

maat.re

Určitě výborná animace. Nápad taky celkem jde a i děj není tahavý. Můžou na to koukat i dospělí, sice jako oddychovku, ale aspoň nějak. Jsou tam vtipné okamžiky. Asi nejvíce mě dostal "tým Delta". Přesto na mě úplně 100% nezapůsobil. ()

mindkiller

Skvelé vtipné, originálne, animované a predovšetkým rozprávka odohrávajúca sa vo Francúzku. Myš z kanála sa stala kuchárom jednej reštaurácie ktorá vďaka vychrtlému, zlomyseľnému kritikovi a smrti šéf kuchára stratila klientelu. Ale s príchodom myši z kanála je to len minulosť. Doporučujem pozrieť pre všetky vekové kategórie. 10/10 ()

Filmoušek

Pokud budu hodnotit film samotný, tak je na 4*, ale pokud dojde na srovnání např. s Robinsonovými, tak tento snímek má 5*. Příjemný film se špetkou mravního poučení, na lžičku humoru, v hrnci plném báječné animace chutná dobře. ()

majklfly

Začínám mít pocit, že světěm kinematografie vládnou dvě hlavní skupiny. Akční thrillery podle komiksových předloh a bláznivé animované komedie. A tohle je ten druhý případ. Pixar prostě opět zabodoval na plné čáře. Roztomilá myš, nešikovný snílek a spousta dobrot k tomu... ()

Boris18

Věta pana Ega na závěr "Překvap mě". Tuhle větu jsem očekával od filmu Ratatouille a to se vyplnilo do poslední sekundy, podle mě nejlepšího animovaného filmu všech dob. ()

paranoid82

Tak ač snímky typu Hledá se Nemo, Madagaskar či Doba ledová nejsou zrovna šálek mé kávy, tento snímek mě určitě pobavil,. Po technický stránce není co vytknout a co se týče příběhu, je sice neobvyklý (přátelství šikovné krysy a neotesaného kuchtíka), ale ve své podstatě naprosto obyčejný (v dobrém slova smyslu), skvélá kamera a pro mě i překvapující porce humoru, dávám lepší 4 hvězdičky ()

Vilda

Určitě je to jeden ze zdařilejších animovaných filmů. Animace je opravdu úžasná a propracovaná. Příběh je taky super i když jsem se ve dvou pasážích v první polovině nudil. Proto dávám 4 hvězdy. ()

Cristina

Roztomilejší myšku jsem v životě neviděla:) Tento animovaný film chtěl asi poukázat na to,že v životě můžeš dělat cokoli ať už jsi to co jsi. ()

Netinka

Pondělního večera jsme s přítelem uvažovali, kterým filmem si zpříjemníme večer. Ratatouille nám to splnil nad naše očekávání. Komicky vtipné skeče, všude samý jídlo, Paříž a malá rozomilá krysa, která valí s vařečkou jak Sáblíková na bruslích... Příjemný animák do každé nálady, který nic nezkazí. Spíš naopak. ()

Helgard

A v záři těch světel neonů a překrásné atmosféry napětí, perfektně vyváženého legrací a občasným nešikovenstvím všech představitelů tohoto filmu si uvědomíte, že zde pomalu ale jistě dochází k určité jen velmi špatně pojmenovatelné penetraci filmového a animovaného umění. Myšák už pro Vás nejni krysou, správce restaurace nejni kreslený a Paříž je městem chutí nikoliv pozadím a médiem na němž se vše odehrává. Stáváte se další nenápadnou postavou, která společně s duchem otce myšlenky o vaření - pana gusteoa prolétá příběhem tak svižně jako běhá myšák po pařížských ulicích s důležitou závětí. Je úžasné že já který normálně striktně hodnotí počtem hvězdiček realitu natáčeného od mého pocitu toho co by se skutečně mohlo stát, jsem u této - pochopitelně pohádky - došel k podobnému závěru jako onen kritik EGON...prostě dobrá tak ať si ten pixar dělá s mým mozkem co uzná za vhodné, když mi to chutná...a že je to servírováno krysou - to mi pranic nevadí....skvělá zábava úžasná podívaná a hlavně opět nějaká ta myšlenka do života....Takže u mně plnou prosím.... ()

davsch

Nejlepší animavaný film, který jsem kdy viděl. Je v něm skvělý příběh, báječná atmosféra, dobře zvolené kulisy a super animace. Nejlepší na tom ale jsou všechny ty životní moudrosti, kterou jsou vtěsňané to zdánlivě obyčejného animáku pro děti. Prostě výmečný filmový zážitek i po několikráté. Prostě best. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)