poster

Jeepers Creepers

Horor / Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1939, 9 min

Režie:

Robert Clampett

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • swamp
  ****

  Pár vynikajících nápadů v kraťasu s trochu nevýrazným prasátkem Porkym.(20.2.2011)

 • SOLOM.
  ****

  Tento snímek nějak nevybočuje z celé série, jen je v něm jistou formou podána nadpřirozená síla, která diváky určitě nevystraší, ale zaručeně pobaví. Duch sám o sobě předvádí povedené kousky, které už dnes možná hodně mladých lidí nerozesměje a převrátí u nich jen oči, ale je potřeba říct a uvědomit si, že tohle je kus historie. Kterou je potřeba brát tak, jak je. Mě osobně těší, že jsem konečně objevil snímek, který se pyšní názvem Jeepers Creepers a dá se na něj dívat. V neposlední řadě bych chtěl jen upozornit, že se v tomto snímku objeví píseň Jeepers Creepers, kterou si autoři vypůjčili z o rok staršího díla Going Places (1938).(27.3.2015)

 • corpsy
  ***

  Looney Tunes vo svojej tak trochu nudnejšej a menej akčno-eskapádnej forme, ktorá začala vrcholiť až po II. svetovej. Nie zlé, ale ani svetoborné ( aj keď s prihliadnutím na rok výroby išlo zrejme o niečo revolučné ).(6.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace