• Česko

John Stokes

Brian May

Stanley O'Toole
  • SeBig

Kdybych aspoň mohl napsat jen ,,nic pro mě” a dát třeba jednu hvězdu, ale tohle mě silně iritivalo tou nudou.(25.3.2020)

• Brain-D

Cěškárna jak vyšitá. Carl Weathers měl tehdy, ale na víc...(1.1.2019)

Průměrný, ale poctivý australský béčko, který Weathers natočil v době, když se jeho kariéra potápěla po neúspěchu Action Jackson. Natočený je to nicméně svižně a závěrečná přestřelka nebo honička člunů vyloženě potěší. Pokud tedy divák překousne omletou zápletku, dostane solidní film, který neurazí. 70 %(3.4.2013)

• Lacike

Zastarale akcne becko s tupym pribehom o ktorom ste pravdepodobne nikdy nepoculi a ani ste o nic neprisli. Carl Weathers definitivne potvrdil, ze hlavnu ulohu neutiahne. Sem tam sa tam najde nejaka slusna prestrelka alebo nahanacka, ale nic ohromujuce. Vysledkom je pravom zabudnuty film ku ktoremu raz vegetol urcite urobi titulky. 4/10.(21.10.2018)

• choze

Herecká kariéra Carla Watherse de facto skončila s neúspěchem jeho akční sólovky ACTION JACKSON a tak mě zajímalo, kam pasuje a jak vypadá HURIKÁN SMITH. Průměrné béčko televizáka Buddse podle scénáře televizáka Kinlocha sice není až tak blbé jako pozdější Weathersovo NEVIDITELNÉ KOMANDO s Hulkem Hoganem a nepostrádá ucházející akci (automobilová honička, honička na člunech), ale nezaujme ani omletým příběhem, ani standartně obsazeným i hrajícím záporákem Prochnowem a Weathers je tu bez knírku k nepoznání a hraje mizerně. Nejvíc mě pobavila prostitutka nadabovaná Veronikou Žilkovou. Klasikou jako boyd. bych to rozhodně nenazýval, spíš zapadnutým béčkem, oproti AJ zapadnutým právem.(26.6.2007)

• - Film byl natočen už v roce 1990, ale vydán až o dva roky později. (Cheeker)

• - Film se řadí do kategorie ozploitation, tedy jinak australský exploitation. (Cheeker)