Kemp hrůzy

(neoficiální název)
  • USA Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland (více)

Zabiják Angela je k nezastavení. Po zabíjení ve dvou Campech se přesouvá ke skupince nadšenců pod šíré nebe. Účastníci výletu ovšem nevědí, že na ně čeká vražedkyně s velice rafinovanými metodami. Začíná boj o holý život. (darek kartac)

Pan.Antonin

Třetí díl série s Angelou měl opět pod palcem Michael Simpson a přišlo mi, že se pokoušel napodobit úspěch své dvojky a ještě přidat na komediální stránce a sebeparodii. Máme tu tentokrát hodně ujeté postavy a opět různorodou a zajímavou plejádu zabíjení (některé z nich patří k nejvýraznějším v celé sérii). Avšak Angela tentokrát nemá tak vtipné hlášky jako ve dvojce, film byl znatelně rozvleklejší a do filmu se dokonce chvílema vkradla trapnost. Hororová atmosféra se podobně jako ve dvojce nevyskytuje, ale tentokrát ji nedokázal nahradit ani humor. ()

Kletus

"JUST TAKING CARE OF BUSSINESS" Angele už opravdu dochází dech, přišlo mi, že polovinu osazenstva umlátila klackem a ty mordy, který byli dobře vymyšlený byli mimo záběr.Čekal jsem taky, že už by mohlo dojít k nějakýmu finálnímu zúčtování a taky nic. Zkrátka příručka slasher zabijáka s nudnou vatou jako obvykle. O poznání horší než druhý díl. ()

Fenk

Ještě lepší než minulý pokračování. Představitelka Anděly je tak sympatický diblík, že bych se od ní nechal klidně taky zabít. ()

Miroslav.Zac

Moje zřejmě jediné pocity při sledování tohoto filmu, byla neodbytná touha vidět tu krávu Angelu konečně po smrti. Kvalita série je sestupná, tedy nejhorší díl série. ()