Cucáci na vojně

Adam Greenberg

Paul Fishman

Kostýmy:

Tami Mor

Vojna není kojna dalši sada zábavy tohle se mi zamlouvá fakt hodně.(21.11.2018)

Zmrzlina na klacku 4 ... Nejslabší z prvních, praštěný, ale chybí nápad. Na druhé straně, nepamatuji na seriál -pro mládež- s tak konstantně vysokou kvalitou. Čtvrtý díl ale pořád ještě se dá na to dívat. 2,5/5(1.7.2014)

Hodně ujetá komedie ve stylu třeba francouzskejch Bažantů. Ze začátku jsem na to koukal dost nechápavě, ale postupně jsem tomu nějak začal přicházet na chuť. Zejména seržant "Šemeš" byl celkem zábavnej pošuk.(12.5.2012)

"Dej mi další pistácii" ..."to stačí, všechny chutnají stejně" ... Bažanti po německu...(8.3.2015)

Z častí čo som doteraz videl, určite tá najslabšia. Menej hudby, menej humoru a viac trápností, navyše dej sa odohráva takmer celý na vojenskej základni, načo mám zhruba rovnaký názor ako užívateľ Prubner, pár komentárov podo (nado) mnou. Strašná blbosť, ale pozerať sa na to dá a tú partiu mám rád(26.6.2013)