Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři trestanci se na útěku schovají do domu osamělé ženy. Musí počkat na vhodnou dobu k nastoupení do trajektu, a nikdo neví, jak dlouhá doba to bude. Jeden z věznitelů se však zamiluje do ženy, které dům patří. (Terva)

Recenze (3)

Lynnet 

všechny recenze uživatele

Na můj vkus docela zdlouhavé a předvídatelné. Pohled na Billyho Zanea v bílém tričku je sice příjemný,ale to je tak asi vše. A kdo by v tom hastrošovi poznal blondýnku z Top Gun? ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Prijemna romanticka Hallmarkovina z vidlakova so skvelym ustrednym parom medzi ktorym bezchybne funguje chemia. Nevidim problem ani v pomalsom tempe. Vadila mi len postava jedneho zleho trestanca. Chapem, ze nejake nutne zlo, ktore by bolo zdrojom napätia tam muselo byt, ale na mna pôsobil skôr otravne a druha polovica filmu v ktorej uz tato postava nebola sa mi pacila ovela viac. Najviac ma prekvapil Billy Zane, ktory dokazal, ze vie zahrat aj citlivu kladnu postavu a nie len prehravajucich zaporakov. Idealny film na sledovanie so zenou, mamou, babickou. No proste, aby ste ukazali, ze mate city. 6/10. ()

Zajímavosti (1)

  • Henry Rollins jen velmi pomalu překonával svůj ostych, aby natočil nahé scény. Po dokončení filmu si však stěžoval, že bylo použito málo materiálu, ve kterém je nahý. (Terva)

Reklama

Reklama