Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

dobytek odpad!

To jsem jednou tak trochu pod vlivem alkoholu na čsfd našel profil nějakýho péčka se Stallonem a podezřele nízkym hodnocenim. V tý náladě jsem se rozhod, že takovou blbost musim taky vidět, takže jsem započal se stahovánim (filmu, né kalhot). Další den jsem teda byl na vážkách, jestli to mam nechat stáhnout celý nebo zrušit, ale jelikož se přes noc stačil stáhnout skoro celej film, tak jsem si řikal, že už to nechám. Několik týdnů jsem pak tento skvost nechával bez povšimnutí, až jsem se jednoho dne rozhodnul, že se na to podívám. Jelikož jsem čekal fakt masakr, tak jsem si připravil zásobu lahváčů, abych se moh posilňovat alkoholem. Nejdřív mě trochu zarazilo, že film je s německym dabingem. Ale v péčku se stejně moc nemluví, takže to nevadí. Jenže to, co následovalo potom, to už bylo jen pro silný povahy. Stallone se válí ve sněhu, Stallone přelejzá plot, Stallone přeskakuje lavičky, bobr, další bobr, MEGA BOBR... No fakt dost děsivej zážitek. Abych pravdu řek, tak jsem to občas musel trochu posunout dál, protože hrozilo, že to na mně zanechá trvalý následky. Kdybych věděl, co to bude za hrůzu, tak bych se na to určitě nekoukal. Jestli teda chcete za každou cenu vidět Ramba v péčku, tak jen na vlastní nebezpečí. ()

SOLOM.

Rád bych napsal, že bylo zajímavé sledovat svého oblíbeného herce v jeho začátcích, ale v tomto případě tomu tak nebylo. Sly se z finančních problému dostal až k natáčení jakési parodie na erotické filmy a soft porno – protože o porno se v tomto případě rozhodně nejedná. Žádná pořádná „klepačka“ se tu nekonala, jen přehlídka bobrů a koziček a sem tam vykoukne i malý pták samotného Stalloneho. Ten se za těch 200 dolarů párkrát pomazlí s kozičkama, zbičuje opaskem povlečení na posteli, pak si jako „lehne“ na partnerku a jako si zaprcá, aby se následně zúčastnil tanečního grupáče bez sexu. Totální katastrofa jak ze strany erotiky, příběhu i toho sexu – takže PORNO ani omylem – obyčejný BLAF. Jednu hvězdu dám za to, že se z téhle sračky dokázal vyšplhat až na vrchol Hollywoodu… ()

Han22 odpad!

Začátek kariéry Sylvestra Stallona... co k tomu napsat? Je to soft eroťák, jaké dávali na Nově v devadesátkách bez jediné skutečné soulože. Příšerná muzika, příšerný a ošklivý Stallone, příšerný vizuál, příšerní bobři. Vzrušení na nule a obávám se, že bych nepohonil ani v těch 15ti v rámci sobotních večerů na Nově. Nedalo se to, první film co komentuju, který jsem vícenéně proklikal rychloběhem... nu ale také jsem na ČSFD nikdy nekomentoval péčko. ()

Plague.

Hodnotit péčka nemíním. Pkud bych hodnotil jako film, tak asi 1* protože se částečně jedná o jakýsi umělecký pokus (a nebo byl režisér na LSD a tohle je co viděl). Jelikož se jedná o soft péčko a ješět ze 70. let (asi proto tolik bobrů) tak nevím jestli se to takhle točilo nebo ta péčková část je taky špatně. Každopádně Sly to udělal proto že neměl kde bydlet a potřeboval prachy, tak si za 2 dny vydělal $200 a pak se z něj stala světová hvězda. Gratulace! ()

• Snímka uzrela svetlo sveta dvakrát. Najskôr ako pôvodná verzia z roku 1970, ktorá vraj po Sylvestrovom začlenení sa do hollywoodskej smotánky prešla strihmi, ktoré ju mali ochudobniť o pikantnejší materiál. Novšiu verziu aj s negatívom sa po úspechu filmu Rocky (1976) snažili producenti predať samotnému Sylvestrovi Stallonemu za 100 000 amerických dolárov. Keď sa im to nepodarilo, tak proti jeho vôli z komerčných dôvodov premenovali film na Italian Stallion. (Paldiny)
  • Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)
  • Film byl v roce 2010 vydražen v internetové aukci za 412 100 amerických dolarů. Kupující získal nejen originální 35mm negativ, ale i výhradní celosvětová distribuční práva k filmu. [Zdroj: spacecolab.org] (alonsanfan)