Plebania - Season 12 (2011) (série)
Hrají
Włodzimierz Matuszak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Katarzyna Łaniewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Olga Kalicka
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Małgorzata Teodorska
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Maciej Brzoska
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Karolina Nolbrzak
Polsko
Nejlepší seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Krystyna Tkacz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Dariusz Kowalski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Majchrzak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Witold Oleksiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Sexify (2021) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Józef Grzymała
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Witkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Návrat královny (2022) (seriál)
Jolanta Mrotek
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Marcin Sitek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Agnieszka Suchora
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Grażyna Marzec
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Domański
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Robert Koszucki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Stále tady (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Monika Jarosińska
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jacek Dzięgiel
Polsko
Nejlepší seriály:
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)